prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

JMont s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 50449222aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
05. 08. 201610 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
JMont s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
50449222
daňové identifikačné číslo
2120325108
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Do Hrbov 173/8, 01302 Gbeľany, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
05. 08. 2016
V registri
10 rokov 3 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 66152/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
8588763
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo05. 08. 2016—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod ).05. 08. 2016—
Administratívne služby05. 08. 2016—
Reklamné a marketingové služby05. 08. 2016—
Čistiace a upratovacie služby05. 08. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu05. 08. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb05. 08. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby05. 08. 2016—
Nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla05. 08. 2016—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí05. 08. 2016—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu05. 08. 2016—
Prenájom hnuteľných vecí05. 08. 2016—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien05. 08. 2016—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov05. 08. 2016—
Prípravné práce k realizácii stavby05. 08. 2016—
Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - plynových Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - tlakových19. 10. 2016—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120325108: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120325108Obdobia daňových registráciíDIČ 2120325108: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120325108Obdobia daňových registráciíDIČ 2120325108: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120325108
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212032510810. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 znížila stratu na −2 500 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.

Tržby

0 €

▼ 100,0 %

Výsledok hospodárenia

−2 500 €

▲ 92,7 %

Aktíva

96 304 €

▼ 2,5 %

Vlastné imanie

−43 576 €

▼ 6,1 %

Zadlženosť

145,2 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 276 513 €. 2019: tržby 676 467 €. 2020: tržby 368 515 €. 2021: tržby 22 426 €. 2022: tržby 0 €.1 mil.500 tis.0276,5 tis.676,5 tis.368,5 tis.22,4 tis.020182019202020212022Tržby2018: tržby 276 513 €. 2019: tržby 676 467 €. 2020: tržby 368 515 €. 2021: tržby 22 426 €. 2022: tržby 0 €.1 mil.500 tis.0276,5 tis.676,5 tis.368,5 tis.22,4 tis.020182019202020212022Tržby2018: tržby 276 513 €. 2019: tržby 676 467 €. 2020: tržby 368 515 €. 2021: tržby 22 426 €. 2022: tržby 0 €.1 mil.500 tis.00201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 3 603 €. 2019: výsledok hospodárenia 8 930 €. 2020: výsledok hospodárenia −23 748 €. 2021: výsledok hospodárenia −34 198 €. 2022: výsledok hospodárenia −2 500 €.10 tis.0−50 tis.+3,6 tis.+8,9 tis.−23,7 tis.−34,2 tis.−2,5 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 3 603 €. 2019: výsledok hospodárenia 8 930 €. 2020: výsledok hospodárenia −23 748 €. 2021: výsledok hospodárenia −34 198 €. 2022: výsledok hospodárenia −2 500 €.10 tis.0−50 tis.+3,6 tis.+8,9 tis.−23,7 tis.−34,2 tis.−2,5 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 3 603 €. 2019: výsledok hospodárenia 8 930 €. 2020: výsledok hospodárenia −23 748 €. 2021: výsledok hospodárenia −34 198 €. 2022: výsledok hospodárenia −2 500 €.10 tis.0−50 tis.201820202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 105 376 €, vlastné imanie 7 941 €. 2019: aktíva 299 588 €, vlastné imanie 16 871 €. 2020: aktíva 142 178 €, vlastné imanie −6 877 €. 2021: aktíva 98 804 €, vlastné imanie −41 076 €. 2022: aktíva 96 304 €, vlastné imanie −43 576 €.500 tis.0−50 tis.20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 105 376 €, vlastné imanie 7 941 €. 2019: aktíva 299 588 €, vlastné imanie 16 871 €. 2020: aktíva 142 178 €, vlastné imanie −6 877 €. 2021: aktíva 98 804 €, vlastné imanie −41 076 €. 2022: aktíva 96 304 €, vlastné imanie −43 576 €.500 tis.0−50 tis.20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 105 376 €, vlastné imanie 7 941 €. 2019: aktíva 299 588 €, vlastné imanie 16 871 €. 2020: aktíva 142 178 €, vlastné imanie −6 877 €. 2021: aktíva 98 804 €, vlastné imanie −41 076 €. 2022: aktíva 96 304 €, vlastné imanie −43 576 €.500 tis.0−50 tis.20182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 25 008 €, zásoby 0 €, pohľadávky 39 940 €, finančné účty 40 428 €. 2019: dlhodobý majetok 52 177 €, zásoby 0 €, pohľadávky 238 585 €, finančné účty 8 826 €. 2020: dlhodobý majetok 34 408 €, zásoby 0 €, pohľadávky 55 134 €, finančné účty 52 636 €. 2021: dlhodobý majetok −1 770 €, zásoby 0 €, pohľadávky 56 248 €, finančné účty 44 326 €. 2022: dlhodobý majetok −4 270 €, zásoby 0 €, pohľadávky 56 248 €, finančné účty 44 326 €.500 tis.0−5 tis.20182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 25 008 €, zásoby 0 €, pohľadávky 39 940 €, finančné účty 40 428 €. 2019: dlhodobý majetok 52 177 €, zásoby 0 €, pohľadávky 238 585 €, finančné účty 8 826 €. 2020: dlhodobý majetok 34 408 €, zásoby 0 €, pohľadávky 55 134 €, finančné účty 52 636 €. 2021: dlhodobý majetok −1 770 €, zásoby 0 €, pohľadávky 56 248 €, finančné účty 44 326 €. 2022: dlhodobý majetok −4 270 €, zásoby 0 €, pohľadávky 56 248 €, finančné účty 44 326 €.500 tis.0−5 tis.20182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 25 008 €, zásoby 0 €, pohľadávky 39 940 €, finančné účty 40 428 €. 2019: dlhodobý majetok 52 177 €, zásoby 0 €, pohľadávky 238 585 €, finančné účty 8 826 €. 2020: dlhodobý majetok 34 408 €, zásoby 0 €, pohľadávky 55 134 €, finančné účty 52 636 €. 2021: dlhodobý majetok −1 770 €, zásoby 0 €, pohľadávky 56 248 €, finančné účty 44 326 €. 2022: dlhodobý majetok −4 270 €, zásoby 0 €, pohľadávky 56 248 €, finančné účty 44 326 €.500 tis.0−5 tis.20182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 7 941 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 97 435 €. 2019: vlastné imanie 16 871 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 282 717 €. 2020: vlastné imanie −6 877 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 149 055 €. 2021: vlastné imanie −41 076 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 139 880 €. 2022: vlastné imanie −43 576 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 139 880 €.500 tis.0−50 tis.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 7 941 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 97 435 €. 2019: vlastné imanie 16 871 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 282 717 €. 2020: vlastné imanie −6 877 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 149 055 €. 2021: vlastné imanie −41 076 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 139 880 €. 2022: vlastné imanie −43 576 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 139 880 €.500 tis.0−50 tis.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 7 941 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 97 435 €. 2019: vlastné imanie 16 871 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 282 717 €. 2020: vlastné imanie −6 877 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 149 055 €. 2021: vlastné imanie −41 076 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 139 880 €. 2022: vlastné imanie −43 576 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 139 880 €.500 tis.0−50 tis.20182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 965 €. 2019: daň z príjmu 2 442 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.2,5 tis.1,3 tis.09652,4 tis.00020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 965 €. 2019: daň z príjmu 2 442 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.2,5 tis.1,3 tis.09652,4 tis.00020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 965 €. 2019: daň z príjmu 2 442 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.2,5 tis.1,3 tis.096500201820202022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby276,5 tis.676,5 tis.368,5 tis.22,4 tis.0
Výsledok hospodárenia3,6 tis.8,9 tis.−23,7 tis.−34,2 tis.−2,5 tis.
Aktíva105,4 tis.299,6 tis.142,2 tis.98,8 tis.96,3 tis.
Vlastné imanie7,9 tis.16,9 tis.−6,9 tis.−41,1 tis.−43,6 tis.
Daň z príjmu9652,4 tis.000
Zadlženosť92,5 %94,4 %104,8 %141,6 %145,2 %

aj 2016–2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−2,5 tis.
Aktíva
96,3 tis.
Vlastné imanie
−43,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
145,2 %

2021

Tržby
22,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−34,2 tis.
Aktíva
98,8 tis.
Vlastné imanie
−41,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
141,6 %

2020

Tržby
368,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−23,7 tis.
Aktíva
142,2 tis.
Vlastné imanie
−6,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
104,8 %

2019

Tržby
676,5 tis.
Výsledok hospodárenia
8,9 tis.
Aktíva
299,6 tis.
Vlastné imanie
16,9 tis.
Daň z príjmu
2,4 tis.
Zadlženosť
94,4 %

2018

Tržby
276,5 tis.
Výsledok hospodárenia
3,6 tis.
Aktíva
105,4 tis.
Vlastné imanie
7,9 tis.
Daň z príjmu
965
Zadlženosť
92,5 %

aj 2016–2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API