Súhrn
- Vznik
- 04. 08. 201610 rokov 2 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 44 538 €2024
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- MELMAK, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 50438131
- daňové identifikačné číslo
- 2120324921
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Nábrežná 1212/8, 02401 Kysucké Nové Mesto, Slovenská republika
- Územie
- Kysucké Nové Mestookres Kysucké Nové MestoŽilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 04. 08. 2016
- V registri
- 10 rokov 2 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 87326/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 8573288
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Reklamné a marketingové služby | 04. 08. 2016 | — |
| Prieskum trhu a verejnej mienky | 04. 08. 2016 | — |
| Polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín, písmomaliarstvo | 04. 08. 2016 | — |
| Výroba výrobkov z papiera | 04. 08. 2016 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 04. 08. 2016 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 04. 08. 2016 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 04. 08. 2016 | — |
| Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 19. 03. 2025 | — |
| Administratívne služby | 19. 03. 2025 | — |
| Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť | 19. 03. 2025 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy | 19. 03. 2025 | — |
| Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 19. 03. 2025 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 19. 03. 2025 | — |
| Mimoškolská vzdelávacia činnosť | 19. 03. 2025 | — |
| Služby požičovní | 19. 03. 2025 | — |
| Dizajnérske činnosti | 19. 03. 2025 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 19. 03. 2025 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 19. 03. 2025 | — |
| Spracovanie prírodného medu | 19. 03. 2025 | — |
| Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava | 19. 03. 2025 | — |
| Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy | 19. 03. 2025 | — |
| Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 19. 03. 2025 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 19. 03. 2025 | — |
| Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave | 19. 03. 2025 | — |
| Finančný lízing | 19. 03. 2025 | — |
| Faktoring a forfaiting | 19. 03. 2025 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 19. 03. 2025 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 19. 03. 2025 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 19. 03. 2025 | — |
| Fotografické služby | 19. 03. 2025 | — |
| Informačná činnosť | 19. 03. 2025 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2120324921 | 11. 09. 2026 | 03. 10. 2026 | 02. 10. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 02. 2022 |
| daňové identifikačné číslo | 2120324921 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 10. 2026 (rok porušenia 2026).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 03. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2024 znížila zisk o ▼80 % na 1 920 € a znížila tržby o ▼65 % na 44,5 tisíc eur.
Tržby
44 538 €
▼ 65,2 %Výsledok hospodárenia
1 920 €
▼ 79,8 %Aktíva
40 212 €
▼ 40,0 %Vlastné imanie
7 420 €
▼ 50,6 %Zadlženosť
81,5 %
Hrubá marža
4,3 %
Čistá marža
4,3 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 31,3 tis. | 57,2 tis. | 47,4 tis. | 128 tis. | 44,5 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 7,5 tis. | 5,7 tis. | 2,3 tis. | 9,5 tis. | 1,9 tis. |
| Aktíva | 37,2 tis. | 33,9 tis. | 52,2 tis. | 67 tis. | 40,2 tis. |
| Vlastné imanie | 18,1 tis. | 11,2 tis. | 7,8 tis. | 15 tis. | 7,4 tis. |
| Daň z príjmu | 1,4 tis. | 1,6 tis. | 697 | 2,7 tis. | 4 |
| Zadlženosť | 51,3 % | 67,0 % | 85,0 % | 77,6 % | 81,5 % |
aj 2016–2019 — v pláne Štandard
2024
- Tržby
- 44,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,9 tis.
- Aktíva
- 40,2 tis.
- Vlastné imanie
- 7,4 tis.
- Daň z príjmu
- 4
- Zadlženosť
- 81,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 128 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 9,5 tis.
- Aktíva
- 67 tis.
- Vlastné imanie
- 15 tis.
- Daň z príjmu
- 2,7 tis.
- Zadlženosť
- 77,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 47,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,3 tis.
- Aktíva
- 52,2 tis.
- Vlastné imanie
- 7,8 tis.
- Daň z príjmu
- 697
- Zadlženosť
- 85,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 57,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 5,7 tis.
- Aktíva
- 33,9 tis.
- Vlastné imanie
- 11,2 tis.
- Daň z príjmu
- 1,6 tis.
- Zadlženosť
- 67,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 31,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 7,5 tis.
- Aktíva
- 37,2 tis.
- Vlastné imanie
- 18,1 tis.
- Daň z príjmu
- 1,4 tis.
- Zadlženosť
- 51,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2016–2019 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.