prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

Supercell Max s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 50435892aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
23. 08. 201610 rokov 2 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
326 956 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Supercell Max s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
50435892
daňové identifikačné číslo
2120337252
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Repíková 4/A, 04017 Košice - mestská časť Šebastovce, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
23. 08. 2016
V registri
10 rokov 2 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 39775/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
8744208
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)23. 08. 2016—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu23. 08. 2016—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby23. 08. 2016—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb23. 08. 2016—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov23. 08. 2016—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu23. 08. 2016—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120337252: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120337252Obdobia daňových registráciíDIČ 2120337252: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120337252Obdobia daňových registráciíDIČ 2120337252: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120337252
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212033725210. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Všeobecná zdravotná poisťovňa Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osVšeobecná zdravotná poisťovňa: od 24. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Všeobecná zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osVšeobecná zdravotná poisťovňa: od 24. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Všeobecná zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osVšeobecná zdravotná poisťovňa: od 24. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Všeobecná zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 24. 10. 2026 otvorený31. 10. 2026
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený05. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 05. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 znížila zisk o ▼50 % na 9 279 € a zvýšila tržby o ▲11 % na 327 tisíc eur.

Tržby

326 956 €

▲ 11,2 %

Výsledok hospodárenia

9 279 €

▼ 50,3 %

Aktíva

233 566 €

▼ 1,9 %

Vlastné imanie

140 061 €

▲ 7,1 %

Zadlženosť

40,0 %

Hrubá marža

3,6 %

Čistá marža

2,8 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 203 775 €. 2021: tržby 218 240 €. 2022: tržby 442 622 €. 2023: tržby 294 102 €. 2024: tržby 326 956 €.500 tis.250 tis.0203,8 tis.218,2 tis.442,6 tis.294,1 tis.327 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 203 775 €. 2021: tržby 218 240 €. 2022: tržby 442 622 €. 2023: tržby 294 102 €. 2024: tržby 326 956 €.500 tis.250 tis.0203,8 tis.218,2 tis.442,6 tis.294,1 tis.327 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 203 775 €. 2021: tržby 218 240 €. 2022: tržby 442 622 €. 2023: tržby 294 102 €. 2024: tržby 326 956 €.500 tis.250 tis.0202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 10 690 €. 2021: výsledok hospodárenia 15 578 €. 2022: výsledok hospodárenia 38 061 €. 2023: výsledok hospodárenia 18 655 €. 2024: výsledok hospodárenia 9 279 €.50 tis.25 tis.0+10,7 tis.+15,6 tis.+38,1 tis.+18,7 tis.+9,3 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 10 690 €. 2021: výsledok hospodárenia 15 578 €. 2022: výsledok hospodárenia 38 061 €. 2023: výsledok hospodárenia 18 655 €. 2024: výsledok hospodárenia 9 279 €.50 tis.25 tis.0+10,7 tis.+15,6 tis.+38,1 tis.+18,7 tis.+9,3 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 10 690 €. 2021: výsledok hospodárenia 15 578 €. 2022: výsledok hospodárenia 38 061 €. 2023: výsledok hospodárenia 18 655 €. 2024: výsledok hospodárenia 9 279 €.50 tis.25 tis.0202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 145 949 €, vlastné imanie 134 953 €. 2021: aktíva 146 659 €, vlastné imanie 106 671 €. 2022: aktíva 155 069 €, vlastné imanie 112 127 €. 2023: aktíva 238 175 €, vlastné imanie 130 782 €. 2024: aktíva 233 566 €, vlastné imanie 140 061 €.250 tis.125 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 145 949 €, vlastné imanie 134 953 €. 2021: aktíva 146 659 €, vlastné imanie 106 671 €. 2022: aktíva 155 069 €, vlastné imanie 112 127 €. 2023: aktíva 238 175 €, vlastné imanie 130 782 €. 2024: aktíva 233 566 €, vlastné imanie 140 061 €.250 tis.125 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 145 949 €, vlastné imanie 134 953 €. 2021: aktíva 146 659 €, vlastné imanie 106 671 €. 2022: aktíva 155 069 €, vlastné imanie 112 127 €. 2023: aktíva 238 175 €, vlastné imanie 130 782 €. 2024: aktíva 233 566 €, vlastné imanie 140 061 €.250 tis.125 tis.020202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 19 358 €, zásoby 109 139 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 17 452 €. 2021: dlhodobý majetok 28 125 €, zásoby 104 276 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 14 258 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 139 781 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 15 288 €. 2023: dlhodobý majetok 93 841 €, zásoby 132 744 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 11 590 €. 2024: dlhodobý majetok 84 738 €, zásoby 115 478 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 33 350 €.250 tis.125 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 19 358 €, zásoby 109 139 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 17 452 €. 2021: dlhodobý majetok 28 125 €, zásoby 104 276 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 14 258 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 139 781 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 15 288 €. 2023: dlhodobý majetok 93 841 €, zásoby 132 744 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 11 590 €. 2024: dlhodobý majetok 84 738 €, zásoby 115 478 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 33 350 €.250 tis.125 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 19 358 €, zásoby 109 139 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 17 452 €. 2021: dlhodobý majetok 28 125 €, zásoby 104 276 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 14 258 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 139 781 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 15 288 €. 2023: dlhodobý majetok 93 841 €, zásoby 132 744 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 11 590 €. 2024: dlhodobý majetok 84 738 €, zásoby 115 478 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 33 350 €.250 tis.125 tis.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 134 953 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 996 €. 2021: vlastné imanie 106 671 €, dlhodobé záväzky 22 160 €, krátkodobé záväzky 17 828 €. 2022: vlastné imanie 112 127 €, dlhodobé záväzky 18 744 €, krátkodobé záväzky 24 198 €. 2023: vlastné imanie 130 782 €, dlhodobé záväzky 81 521 €, krátkodobé záväzky 25 872 €. 2024: vlastné imanie 140 061 €, dlhodobé záväzky 71 258 €, krátkodobé záväzky 22 247 €.250 tis.125 tis.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 134 953 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 996 €. 2021: vlastné imanie 106 671 €, dlhodobé záväzky 22 160 €, krátkodobé záväzky 17 828 €. 2022: vlastné imanie 112 127 €, dlhodobé záväzky 18 744 €, krátkodobé záväzky 24 198 €. 2023: vlastné imanie 130 782 €, dlhodobé záväzky 81 521 €, krátkodobé záväzky 25 872 €. 2024: vlastné imanie 140 061 €, dlhodobé záväzky 71 258 €, krátkodobé záväzky 22 247 €.250 tis.125 tis.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 134 953 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 996 €. 2021: vlastné imanie 106 671 €, dlhodobé záväzky 22 160 €, krátkodobé záväzky 17 828 €. 2022: vlastné imanie 112 127 €, dlhodobé záväzky 18 744 €, krátkodobé záväzky 24 198 €. 2023: vlastné imanie 130 782 €, dlhodobé záväzky 81 521 €, krátkodobé záväzky 25 872 €. 2024: vlastné imanie 140 061 €, dlhodobé záväzky 71 258 €, krátkodobé záväzky 22 247 €.250 tis.125 tis.020202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 2 842 €. 2021: daň z príjmu 4 141 €. 2022: daň z príjmu 10 117 €. 2023: daň z príjmu 4 959 €. 2024: daň z príjmu 2 467 €.20 tis.10 tis.02,8 tis.4,1 tis.10,1 tis.5 tis.2,5 tis.20202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 2 842 €. 2021: daň z príjmu 4 141 €. 2022: daň z príjmu 10 117 €. 2023: daň z príjmu 4 959 €. 2024: daň z príjmu 2 467 €.20 tis.10 tis.02,8 tis.4,1 tis.10,1 tis.5 tis.2,5 tis.20202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 2 842 €. 2021: daň z príjmu 4 141 €. 2022: daň z príjmu 10 117 €. 2023: daň z príjmu 4 959 €. 2024: daň z príjmu 2 467 €.20 tis.10 tis.0202020222024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby203,8 tis.218,2 tis.442,6 tis.294,1 tis.327 tis.
Výsledok hospodárenia10,7 tis.15,6 tis.38,1 tis.18,7 tis.9,3 tis.
Aktíva145,9 tis.146,7 tis.155,1 tis.238,2 tis.233,6 tis.
Vlastné imanie135 tis.106,7 tis.112,1 tis.130,8 tis.140,1 tis.
Daň z príjmu2,8 tis.4,1 tis.10,1 tis.5 tis.2,5 tis.
Zadlženosť7,5 %27,3 %27,7 %45,1 %40,0 %

aj 08/2016 — 12/2016–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
327 tis.
Výsledok hospodárenia
9,3 tis.
Aktíva
233,6 tis.
Vlastné imanie
140,1 tis.
Daň z príjmu
2,5 tis.
Zadlženosť
40,0 %

2023

Tržby
294,1 tis.
Výsledok hospodárenia
18,7 tis.
Aktíva
238,2 tis.
Vlastné imanie
130,8 tis.
Daň z príjmu
5 tis.
Zadlženosť
45,1 %

2022

Tržby
442,6 tis.
Výsledok hospodárenia
38,1 tis.
Aktíva
155,1 tis.
Vlastné imanie
112,1 tis.
Daň z príjmu
10,1 tis.
Zadlženosť
27,7 %

2021

Tržby
218,2 tis.
Výsledok hospodárenia
15,6 tis.
Aktíva
146,7 tis.
Vlastné imanie
106,7 tis.
Daň z príjmu
4,1 tis.
Zadlženosť
27,3 %

2020

Tržby
203,8 tis.
Výsledok hospodárenia
10,7 tis.
Aktíva
145,9 tis.
Vlastné imanie
135 tis.
Daň z príjmu
2,8 tis.
Zadlženosť
7,5 %

aj 08/2016 — 12/2016–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 05. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API