prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

Laborecpharm s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 50420836aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
20. 07. 201610 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Laborecpharm s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
50420836
daňové identifikačné číslo
2120316506
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Werferova 3782/6, 040 11 Košice - mestská časť Juh, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
20. 07. 2016
V registri
10 rokov 3 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 51375/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
8520486
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)20. 07. 2016—
Sprostredkovateľská činnosti v oblasti obchodu20. 07. 2016—
Sprostredkovateľská činnosti v oblasti služieb20. 07. 2016—
Sprostredkovateľská činnosti v oblasti výroby20. 07. 2016—
Skladovanie20. 07. 2016—
Poskytovanie lekárenskej starostlivosti vo verejnej lekárni s individuálnou prípravou liekov s miestom výkonu činnosti v Lekáreň Laborec, Povstania českého ľudu 3, 040 22 Košice08. 03. 2017—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 02. 06. 2017

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120316506: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120316506Obdobia daňových registráciíDIČ 2120316506: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120316506Obdobia daňových registráciíDIČ 2120316506: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120316506
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212031650610. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 08. 2023 (rok porušenia 2023).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 sa zo straty dostalo na zisk 10 516 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.

Tržby

0 €

▼ 100,0 %

Výsledok hospodárenia

10 516 €

▲ 495,6 %

Aktíva

10 401 €

▼ 81,3 %

Vlastné imanie

24 133 €

▼ 39,8 %

Zadlženosť

−132,0 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 4 184 588 €. 2021: tržby 3 801 329 €. 2022: tržby 1 209 789 €. 2023: tržby 73 923 €. 2024: tržby 0 €.5 mil.2,5 mil.04,18 mil.3,8 mil.1,21 mil.73,9 tis.020202021202220232024Tržby2020: tržby 4 184 588 €. 2021: tržby 3 801 329 €. 2022: tržby 1 209 789 €. 2023: tržby 73 923 €. 2024: tržby 0 €.5 mil.2,5 mil.04,18 mil.3,8 mil.1,21 mil.73,9 tis.020202021202220232024Tržby2020: tržby 4 184 588 €. 2021: tržby 3 801 329 €. 2022: tržby 1 209 789 €. 2023: tržby 73 923 €. 2024: tržby 0 €.5 mil.2,5 mil.00202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 99 608 €. 2021: výsledok hospodárenia 6 871 €. 2022: výsledok hospodárenia −37 453 €. 2023: výsledok hospodárenia −2 658 €. 2024: výsledok hospodárenia 10 516 €.100 tis.0−50 tis.+99,6 tis.+6,9 tis.−37,5 tis.−2,7 tis.+10,5 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 99 608 €. 2021: výsledok hospodárenia 6 871 €. 2022: výsledok hospodárenia −37 453 €. 2023: výsledok hospodárenia −2 658 €. 2024: výsledok hospodárenia 10 516 €.100 tis.0−50 tis.+99,6 tis.+6,9 tis.−37,5 tis.−2,7 tis.+10,5 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 99 608 €. 2021: výsledok hospodárenia 6 871 €. 2022: výsledok hospodárenia −37 453 €. 2023: výsledok hospodárenia −2 658 €. 2024: výsledok hospodárenia 10 516 €.100 tis.0−50 tis.202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 716 533 €, vlastné imanie 299 493 €. 2021: aktíva 1 320 368 €, vlastné imanie 306 327 €. 2022: aktíva 131 611 €, vlastné imanie 88 978 €. 2023: aktíva 55 505 €, vlastné imanie 40 110 €. 2024: aktíva 10 401 €, vlastné imanie 24 133 €.2 mil.1 mil.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 716 533 €, vlastné imanie 299 493 €. 2021: aktíva 1 320 368 €, vlastné imanie 306 327 €. 2022: aktíva 131 611 €, vlastné imanie 88 978 €. 2023: aktíva 55 505 €, vlastné imanie 40 110 €. 2024: aktíva 10 401 €, vlastné imanie 24 133 €.2 mil.1 mil.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 716 533 €, vlastné imanie 299 493 €. 2021: aktíva 1 320 368 €, vlastné imanie 306 327 €. 2022: aktíva 131 611 €, vlastné imanie 88 978 €. 2023: aktíva 55 505 €, vlastné imanie 40 110 €. 2024: aktíva 10 401 €, vlastné imanie 24 133 €.2 mil.1 mil.020202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 177 062 €, zásoby 36 843 €, pohľadávky 484 199 €, finančné účty 18 429 €. 2021: dlhodobý majetok 200 837 €, zásoby 65 692 €, pohľadávky 142 734 €, finančné účty 910 066 €. 2022: dlhodobý majetok 29 134 €, zásoby 0 €, pohľadávky 66 546 €, finančné účty 34 648 €. 2023: dlhodobý majetok 16 159 €, zásoby 0 €, pohľadávky 25 757 €, finančné účty 13 589 €. 2024: dlhodobý majetok −31 260 €, zásoby 0 €, pohľadávky 19 860 €, finančné účty 21 801 €.2 mil.0−50 tis.20202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 177 062 €, zásoby 36 843 €, pohľadávky 484 199 €, finančné účty 18 429 €. 2021: dlhodobý majetok 200 837 €, zásoby 65 692 €, pohľadávky 142 734 €, finančné účty 910 066 €. 2022: dlhodobý majetok 29 134 €, zásoby 0 €, pohľadávky 66 546 €, finančné účty 34 648 €. 2023: dlhodobý majetok 16 159 €, zásoby 0 €, pohľadávky 25 757 €, finančné účty 13 589 €. 2024: dlhodobý majetok −31 260 €, zásoby 0 €, pohľadávky 19 860 €, finančné účty 21 801 €.2 mil.0−50 tis.20202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 177 062 €, zásoby 36 843 €, pohľadávky 484 199 €, finančné účty 18 429 €. 2021: dlhodobý majetok 200 837 €, zásoby 65 692 €, pohľadávky 142 734 €, finančné účty 910 066 €. 2022: dlhodobý majetok 29 134 €, zásoby 0 €, pohľadávky 66 546 €, finančné účty 34 648 €. 2023: dlhodobý majetok 16 159 €, zásoby 0 €, pohľadávky 25 757 €, finančné účty 13 589 €. 2024: dlhodobý majetok −31 260 €, zásoby 0 €, pohľadávky 19 860 €, finančné účty 21 801 €.2 mil.0−50 tis.20202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 299 493 €, dlhodobé záväzky 195 809 €, krátkodobé záväzky 221 231 €. 2021: vlastné imanie 306 327 €, dlhodobé záväzky 129 €, krátkodobé záväzky 1 013 912 €. 2022: vlastné imanie 88 978 €, dlhodobé záväzky 240 €, krátkodobé záväzky 42 393 €. 2023: vlastné imanie 40 110 €, dlhodobé záväzky 233 €, krátkodobé záväzky 15 162 €. 2024: vlastné imanie 24 133 €, dlhodobé záväzky 233 €, krátkodobé záväzky −13 965 €.2 mil.0−20 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 299 493 €, dlhodobé záväzky 195 809 €, krátkodobé záväzky 221 231 €. 2021: vlastné imanie 306 327 €, dlhodobé záväzky 129 €, krátkodobé záväzky 1 013 912 €. 2022: vlastné imanie 88 978 €, dlhodobé záväzky 240 €, krátkodobé záväzky 42 393 €. 2023: vlastné imanie 40 110 €, dlhodobé záväzky 233 €, krátkodobé záväzky 15 162 €. 2024: vlastné imanie 24 133 €, dlhodobé záväzky 233 €, krátkodobé záväzky −13 965 €.2 mil.0−20 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 299 493 €, dlhodobé záväzky 195 809 €, krátkodobé záväzky 221 231 €. 2021: vlastné imanie 306 327 €, dlhodobé záväzky 129 €, krátkodobé záväzky 1 013 912 €. 2022: vlastné imanie 88 978 €, dlhodobé záväzky 240 €, krátkodobé záväzky 42 393 €. 2023: vlastné imanie 40 110 €, dlhodobé záväzky 233 €, krátkodobé záväzky 15 162 €. 2024: vlastné imanie 24 133 €, dlhodobé záväzky 233 €, krátkodobé záväzky −13 965 €.2 mil.0−20 tis.20202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 23 110 €. 2021: daň z príjmu 4 607 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 28 €. 2024: daň z príjmu 1 185 €.25 tis.12,5 tis.023,1 tis.4,6 tis.0281,2 tis.20202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 23 110 €. 2021: daň z príjmu 4 607 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 28 €. 2024: daň z príjmu 1 185 €.25 tis.12,5 tis.023,1 tis.4,6 tis.0281,2 tis.20202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 23 110 €. 2021: daň z príjmu 4 607 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 28 €. 2024: daň z príjmu 1 185 €.25 tis.12,5 tis.00202020222024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby4,18 mil.3,8 mil.1,21 mil.73,9 tis.0
Výsledok hospodárenia99,6 tis.6,9 tis.−37,5 tis.−2,7 tis.10,5 tis.
Aktíva716,5 tis.1,32 mil.131,6 tis.55,5 tis.10,4 tis.
Vlastné imanie299,5 tis.306,3 tis.89 tis.40,1 tis.24,1 tis.
Daň z príjmu23,1 tis.4,6 tis.0281,2 tis.
Zadlženosť58,2 %76,8 %32,4 %27,7 %−132,0 %

aj 07/2016 — 12/2016–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
10,5 tis.
Aktíva
10,4 tis.
Vlastné imanie
24,1 tis.
Daň z príjmu
1,2 tis.
Zadlženosť
−132,0 %

2023

Tržby
73,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,7 tis.
Aktíva
55,5 tis.
Vlastné imanie
40,1 tis.
Daň z príjmu
28
Zadlženosť
27,7 %

2022

Tržby
1,21 mil.
Výsledok hospodárenia
−37,5 tis.
Aktíva
131,6 tis.
Vlastné imanie
89 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
32,4 %

2021

Tržby
3,8 mil.
Výsledok hospodárenia
6,9 tis.
Aktíva
1,32 mil.
Vlastné imanie
306,3 tis.
Daň z príjmu
4,6 tis.
Zadlženosť
76,8 %

2020

Tržby
4,18 mil.
Výsledok hospodárenia
99,6 tis.
Aktíva
716,5 tis.
Vlastné imanie
299,5 tis.
Daň z príjmu
23,1 tis.
Zadlženosť
58,2 %

aj 07/2016 — 12/2016–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API