Súhrn
- Vznik
- 31. 08. 201610 rokov 2 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
- Tržby
- 1 321 149 €2024
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Zevaro s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 50420241
- daňové identifikačné číslo
- 2120343456
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2120343456
- Sídlo
- Sídlisko Mladosť 989/3, 04425 Medzev, Slovenská republika
- Územie
- Medzevokres Košice - okolieKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 31. 08. 2016
- V registri
- 10 rokov 2 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 44651/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 8760205
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve | 31. 08. 2016 | — |
| výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba | 31. 08. 2016 | — |
| opracovanie kovu jednoduchým spôsobom | 31. 08. 2016 | — |
| výroba elektromotorov, rozvádzačov, káblov a batérií | 31. 08. 2016 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 31. 08. 2016 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 31. 08. 2016 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 31. 08. 2016 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 31. 08. 2016 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 31. 08. 2016 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 31. 08. 2016 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 31. 08. 2016 | — |
| ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 31. 08. 2016 | — |
| poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 31. 08. 2016 | — |
| poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach | 31. 08. 2016 | — |
| ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 31. 08. 2016 | — |
| prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení | 31. 08. 2016 | — |
| organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 31. 08. 2016 | — |
| čistiace a upratovacie služby | 31. 08. 2016 | — |
| montáž bezpečnostných dverí s menej ako 3-bodovým uzamykacím mechanizmom | 31. 08. 2016 | — |
| opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva | 31. 08. 2016 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2120343456 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 10. 11. 2016 |
| daňové identifikačné číslo | 2120343456 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 03. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2024 sa zo straty dostalo na zisk 29 663 € a zvýšila tržby o ▲34 % na 1,32 mil. €.
Tržby
1 321 149 €
▲ 33,6 %Výsledok hospodárenia
29 663 €
▲ 170,3 %Aktíva
338 873 €
▼ 30,0 %Vlastné imanie
−14 471 €
▲ 67,2 %Zadlženosť
104,3 %
Hrubá marža
2,5 %
Čistá marža
2,2 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 237,8 tis. | 1,45 mil. | 751,6 tis. | 988,6 tis. | 1,32 mil. |
| Výsledok hospodárenia | −18,1 tis. | 6,6 tis. | −31 tis. | −42,2 tis. | 29,7 tis. |
| Aktíva | 412,7 tis. | 301,7 tis. | 414,7 tis. | 483,9 tis. | 338,9 tis. |
| Vlastné imanie | 22,5 tis. | 29,1 tis. | −1,9 tis. | −44,1 tis. | −14,5 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 2,1 tis. | 0 | 0 | 3,8 tis. |
| Zadlženosť | 94,6 % | 90,3 % | 100,5 % | 109,1 % | 104,3 % |
aj 08/2016 — 12/2016–2019 — v pláne Štandard
2024
- Tržby
- 1,32 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 29,7 tis.
- Aktíva
- 338,9 tis.
- Vlastné imanie
- −14,5 tis.
- Daň z príjmu
- 3,8 tis.
- Zadlženosť
- 104,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 988,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −42,2 tis.
- Aktíva
- 483,9 tis.
- Vlastné imanie
- −44,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 109,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 751,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −31 tis.
- Aktíva
- 414,7 tis.
- Vlastné imanie
- −1,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 100,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 1,45 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 6,6 tis.
- Aktíva
- 301,7 tis.
- Vlastné imanie
- 29,1 tis.
- Daň z príjmu
- 2,1 tis.
- Zadlženosť
- 90,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 237,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −18,1 tis.
- Aktíva
- 412,7 tis.
- Vlastné imanie
- 22,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 94,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 08/2016 — 12/2016–2019 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.