Súhrn
- Vznik
- 01. 07. 201610 rokov 4 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- niebez záznamu v zoznamoch
- Tržby
- 73 682 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Advokátska kancelária Taragel a Akram, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 50413091
- daňové identifikačné číslo
- 2120310720
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2120310720
- Sídlo
- Starosaská 11, 052 01 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
- Územie
- Spišská Nová Vesokres Spišská Nová VesKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 01. 07. 2016
- V registri
- 10 rokov 4 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 39457/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 7923097
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Poskytovanie právnych služieb | 01. 07. 2016 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2120310720 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 07. 2017 |
| daňové identifikačné číslo | 2120310720 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲21 % na 9 440 € a znížila tržby o ▼24 % na 73,7 tisíc eur.
Tržby
73 682 €
▼ 23,8 %Výsledok hospodárenia
9 440 €
▲ 21,1 %Aktíva
93 533 €
▲ 89,0 %Vlastné imanie
14 946 €
▲ 12,4 %Zadlženosť
84,0 %
Hrubá marža
14,1 %
Čistá marža
12,8 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 81,4 tis. | 90,4 tis. | 83,6 tis. | 96,7 tis. | 73,7 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 8,7 tis. | 8,8 tis. | −7,9 tis. | 7,8 tis. | 9,4 tis. |
| Aktíva | 57,1 tis. | 59,9 tis. | 45,2 tis. | 49,5 tis. | 93,5 tis. |
| Vlastné imanie | 14,2 tis. | 16,3 tis. | 8,4 tis. | 13,3 tis. | 14,9 tis. |
| Daň z príjmu | 2,6 tis. | 2,7 tis. | 0 | 1 tis. | 960 |
| Zadlženosť | 75,2 % | 72,7 % | 81,3 % | 73,1 % | 84,0 % |
aj 07/2016 — 12/2016–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 73,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 9,4 tis.
- Aktíva
- 93,5 tis.
- Vlastné imanie
- 14,9 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 84,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 96,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 7,8 tis.
- Aktíva
- 49,5 tis.
- Vlastné imanie
- 13,3 tis.
- Daň z príjmu
- 1 tis.
- Zadlženosť
- 73,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 83,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −7,9 tis.
- Aktíva
- 45,2 tis.
- Vlastné imanie
- 8,4 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 81,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 90,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 8,8 tis.
- Aktíva
- 59,9 tis.
- Vlastné imanie
- 16,3 tis.
- Daň z príjmu
- 2,7 tis.
- Zadlženosť
- 72,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 81,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 8,7 tis.
- Aktíva
- 57,1 tis.
- Vlastné imanie
- 14,2 tis.
- Daň z príjmu
- 2,6 tis.
- Zadlženosť
- 75,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 07/2016 — 12/2016–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.