Súhrn
- Vznik
- 14. 07. 201610 rokov 3 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
- Tržby
- 102 874 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Z-izol s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 50407911
- daňové identifikačné číslo
- 2120315274
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2120315274
- Sídlo
- 192, 966 77 Ostrý Grúň, Slovenská republika
- Územie
- Ostrý Grúňokres ŽarnovicaBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 14. 07. 2016
- V registri
- 10 rokov 3 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 30201/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 8508846
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Prípravné práce k realizácii stavby | 14. 07. 2016 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 14. 07. 2016 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 14. 07. 2016 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 14. 07. 2016 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 14. 07. 2016 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 14. 07. 2016 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 14. 07. 2016 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 14. 07. 2016 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2120315274 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 03. 2017 |
| daňové identifikačné číslo | 2120315274 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | 27. 09. 2026 – 24. 10. 2026 ukončené | 17. 10. 2026 |
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | 11. 09. 2026 – 28. 09. 2026 ukončené | 25. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲53 % na 3 782 € a znížila tržby o ▼35 % na 102,9 tisíc eur.
Tržby
102 874 €
▼ 35,4 %Výsledok hospodárenia
3 782 €
▲ 52,5 %Aktíva
208 662 €
▲ 1,6 %Vlastné imanie
205 507 €
▲ 1,9 %Zadlženosť
1,5 %
Hrubá marža
4,7 %
Čistá marža
3,7 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 195,7 tis. | 56,6 tis. | 138,7 tis. | 159,3 tis. | 102,9 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 385 | −2 tis. | 3,1 tis. | 2,5 tis. | 3,8 tis. |
| Aktíva | 558,6 tis. | 582,5 tis. | 603,1 tis. | 205,5 tis. | 208,7 tis. |
| Vlastné imanie | 9 tis. | 196,2 tis. | 199,2 tis. | 201,7 tis. | 205,5 tis. |
| Daň z príjmu | 999 | 0 | 0 | 960 | 1,1 tis. |
| Zadlženosť | 64,5 % | 66,3 % | 67,0 % | 1,8 % | 1,5 % |
aj 07/2016 — 12/2016–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 102,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,8 tis.
- Aktíva
- 208,7 tis.
- Vlastné imanie
- 205,5 tis.
- Daň z príjmu
- 1,1 tis.
- Zadlženosť
- 1,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 159,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,5 tis.
- Aktíva
- 205,5 tis.
- Vlastné imanie
- 201,7 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 1,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 138,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,1 tis.
- Aktíva
- 603,1 tis.
- Vlastné imanie
- 199,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 67,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 56,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −2 tis.
- Aktíva
- 582,5 tis.
- Vlastné imanie
- 196,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 66,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 195,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 385
- Aktíva
- 558,6 tis.
- Vlastné imanie
- 9 tis.
- Daň z príjmu
- 999
- Zadlženosť
- 64,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 07/2016 — 12/2016–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).