Súhrn
- Vznik
- 13. 07. 201610 rokov 3 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 11 734 €2022
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Štefan Ďurčo s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 50404911
- daňové identifikačné číslo
- 2120316484
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Učňovská 1, 040 15 Košice - mestská časť Šaca, Slovenská republika
- Územie
- Košice - mestská časť Šacaokres Košice IIKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 13. 07. 2016
- V registri
- 10 rokov 3 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 39532/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 8505825
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 13. 07. 2016 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 13. 07. 2016 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 13. 07. 2016 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 13. 07. 2016 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 13. 07. 2016 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 13. 07. 2016 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 13. 07. 2016 | — |
| Reklamné a marketingové služby | 13. 07. 2016 | — |
| Skladovanie | 13. 07. 2016 | — |
| Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 13. 07. 2016 | — |
| Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 13. 07. 2016 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 13. 07. 2016 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 13. 07. 2016 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 13. 07. 2016 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 13. 07. 2016 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 13. 07. 2016 | — |
| Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 13. 07. 2016 | — |
| Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení | 13. 07. 2016 | — |
| Administratívne služby | 13. 07. 2016 | — |
| Sťahovacie služby | 13. 07. 2016 | — |
| Donášková služba | 13. 07. 2016 | — |
| Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne | 22. 11. 2016 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- už nie je partnerom · bol zapísaný od 04. 12. 2019 do 12. 06. 2020 · na vlastnú žiadosť
- Oprávnená osoba
- B&B, advokátska kancelária s.r.o. · od 04. 12. 2019
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2120316484 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2022 znížila stratu na −45 768 € a znížila tržby o ▼29 % na 11,7 tisíc eur.
Tržby
11 734 €
▼ 28,5 %Výsledok hospodárenia
−45 768 €
▲ 22,9 %Aktíva
86 750 €
▲ 5,6 %Vlastné imanie
−230 314 €
▼ 24,8 %Zadlženosť
365,5 %
Hrubá marža
−390,0 %
Čistá marža
−390,0 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 73,8 tis. | 71,4 tis. | 22,5 tis. | 16,4 tis. | 11,7 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −24,5 tis. | −32,2 tis. | −37,5 tis. | −59,3 tis. | −45,8 tis. |
| Aktíva | 75,3 tis. | 75,7 tis. | 115 tis. | 82,1 tis. | 86,8 tis. |
| Vlastné imanie | −55,1 tis. | −87,2 tis. | −125,2 tis. | −184,5 tis. | −230,3 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 5,5 tis. | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 173,2 % | 215,2 % | 208,9 % | 324,7 % | 365,5 % |
aj 2016–2017 — v pláne Štandard
2022
- Tržby
- 11,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −45,8 tis.
- Aktíva
- 86,8 tis.
- Vlastné imanie
- −230,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 365,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 16,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −59,3 tis.
- Aktíva
- 82,1 tis.
- Vlastné imanie
- −184,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 324,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 22,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −37,5 tis.
- Aktíva
- 115 tis.
- Vlastné imanie
- −125,2 tis.
- Daň z príjmu
- 5,5 tis.
- Zadlženosť
- 208,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 71,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −32,2 tis.
- Aktíva
- 75,7 tis.
- Vlastné imanie
- −87,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 215,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 73,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −24,5 tis.
- Aktíva
- 75,3 tis.
- Vlastné imanie
- −55,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 173,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2016–2017 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.