Súhrn
- Vznik
- 13. 07. 201610 rokov 3 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 30. 09. 2026
- Tržby
- 12 342 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- LAGREAN s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 50401335
- daňové identifikačné číslo
- 2120314152
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2120314152
- Sídlo
- 692, 91903 Horné Orešany, Slovenská republika
- Územie
- Horné Orešanyokres TrnavaTrnavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 13. 07. 2016
- V registri
- 10 rokov 3 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 38062/T - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 8506607
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 13. 07. 2016 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 13. 07. 2016 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 13. 07. 2016 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 13. 07. 2016 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 13. 07. 2016 | — |
| Reklamné a marketingové služby | 13. 07. 2016 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 13. 07. 2016 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 13. 07. 2016 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 13. 07. 2016 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 13. 07. 2016 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 13. 07. 2016 | — |
| Administratívne služby | 13. 07. 2016 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 13. 07. 2016 | — |
| Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 13. 07. 2016 | — |
| Výroba nápojov | 13. 07. 2016 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 13. 07. 2016 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 13. 07. 2016 | — |
| Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 13. 07. 2016 | — |
| Prieskum trhu a verejnej mienky | 13. 07. 2016 | — |
| Prevádzkovanie športových zariadení | 13. 07. 2016 | — |
| Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 13. 07. 2016 | — |
| Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 13. 07. 2016 | — |
| Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 13. 07. 2016 | — |
| Organizovanie degustácii pre odbornú a laickú verejnosť | 13. 07. 2016 | — |
| Organizovanie prehliadok, súťaží a konkurzov vín | 13. 07. 2016 | — |
| Organizovanie vzdelávacích kurzov, školení, seminárov a konferencií v odbore vinohradníctva, vinárstva a nápojárských technológií | 13. 07. 2016 | — |
| Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne | 28. 06. 2017 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2120314152 | 11. 09. 2026 | — | 06. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 12. 2016 |
| daňové identifikačné číslo | 2120314152 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 30. 09. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prepadlo do straty −4 101 € a znížila tržby o ▼27 % na 12,3 tisíc eur.
Tržby
12 342 €
▼ 27,4 %Výsledok hospodárenia
−4 101 €
▼ 269,3 %Aktíva
36 958 €
▼ 9,1 %Vlastné imanie
−49 362 €
▼ 9,1 %Zadlženosť
233,3 %
Hrubá marža
−30,5 %
Čistá marža
−33,2 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 54,3 tis. | 46,6 tis. | 29,9 tis. | 17 tis. | 12,3 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 17,2 tis. | −2,9 tis. | −6,3 tis. | 2,4 tis. | −4,1 tis. |
| Aktíva | 69,6 tis. | 33,6 tis. | 43,5 tis. | 40,7 tis. | 37 tis. |
| Vlastné imanie | −10,9 tis. | −37,7 tis. | −47,7 tis. | −45,3 tis. | −49,4 tis. |
| Daň z príjmu | 201 | 0 | 0 | 693 | 340 |
| Zadlženosť | 115,3 % | 211,9 % | 209,3 % | 211,1 % | 233,3 % |
aj 2016–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 12,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −4,1 tis.
- Aktíva
- 37 tis.
- Vlastné imanie
- −49,4 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 233,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 17 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,4 tis.
- Aktíva
- 40,7 tis.
- Vlastné imanie
- −45,3 tis.
- Daň z príjmu
- 693
- Zadlženosť
- 211,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 29,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −6,3 tis.
- Aktíva
- 43,5 tis.
- Vlastné imanie
- −47,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 209,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 46,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −2,9 tis.
- Aktíva
- 33,6 tis.
- Vlastné imanie
- −37,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 211,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 54,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 17,2 tis.
- Aktíva
- 69,6 tis.
- Vlastné imanie
- −10,9 tis.
- Daň z príjmu
- 201
- Zadlženosť
- 115,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2016–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 06. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.