prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

PLUS MINUS s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 50400380aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
29. 06. 201610 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
56 083 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
PLUS MINUS s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
50400380
daňové identifikačné číslo
2120306067
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
ul. 1. mája 220/19, 05801 Poprad, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
29. 06. 2016
V registri
10 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 33126/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
7811026
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)29. 06. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu29. 06. 2016—
Vedenie účtovníctva29. 06. 2016—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien29. 06. 2016—
Reklamné a marketingové služby29. 06. 2016—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120306067: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120306067Obdobia daňových registráciíDIČ 2120306067: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120306067Obdobia daňových registráciíDIČ 2120306067: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120306067
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212030606710. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 10. 09. 2026 (rok porušenia 2025).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 znížila stratu na −3 183 € a zvýšila tržby o ▲77 % na 56,1 tisíc eur.

Tržby

56 083 €

▲ 76,9 %

Výsledok hospodárenia

−3 183 €

▲ 64,6 %

Aktíva

5 348 €

▲ 890,4 %

Vlastné imanie

−11 752 €

▼ 37,1 %

Zadlženosť

319,7 %

Hrubá marža

−5,7 %

Čistá marža

−5,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 30 227 €. 2020: tržby 30 888 €. 2021: tržby 35 431 €. 2022: tržby 31 709 €. 2023: tržby 56 083 €.100 tis.50 tis.030,2 tis.30,9 tis.35,4 tis.31,7 tis.56,1 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 30 227 €. 2020: tržby 30 888 €. 2021: tržby 35 431 €. 2022: tržby 31 709 €. 2023: tržby 56 083 €.100 tis.50 tis.030,2 tis.30,9 tis.35,4 tis.31,7 tis.56,1 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 30 227 €. 2020: tržby 30 888 €. 2021: tržby 35 431 €. 2022: tržby 31 709 €. 2023: tržby 56 083 €.100 tis.50 tis.0201920212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 2 289 €. 2020: výsledok hospodárenia 2 293 €. 2021: výsledok hospodárenia −948 €. 2022: výsledok hospodárenia −8 997 €. 2023: výsledok hospodárenia −3 183 €.2,5 tis.0−10 tis.+2,3 tis.+2,3 tis.−948−9 tis.−3,2 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 2 289 €. 2020: výsledok hospodárenia 2 293 €. 2021: výsledok hospodárenia −948 €. 2022: výsledok hospodárenia −8 997 €. 2023: výsledok hospodárenia −3 183 €.2,5 tis.0−10 tis.+2,3 tis.+2,3 tis.−948−9 tis.−3,2 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 2 289 €. 2020: výsledok hospodárenia 2 293 €. 2021: výsledok hospodárenia −948 €. 2022: výsledok hospodárenia −8 997 €. 2023: výsledok hospodárenia −3 183 €.2,5 tis.0−10 tis.−948201920212023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 13 588 €, vlastné imanie −1 390 €. 2020: aktíva 16 255 €, vlastné imanie 903 €. 2021: aktíva 15 370 €, vlastné imanie 429 €. 2022: aktíva 540 €, vlastné imanie −8 569 €. 2023: aktíva 5 348 €, vlastné imanie −11 752 €.20 tis.0−20 tis.20192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 13 588 €, vlastné imanie −1 390 €. 2020: aktíva 16 255 €, vlastné imanie 903 €. 2021: aktíva 15 370 €, vlastné imanie 429 €. 2022: aktíva 540 €, vlastné imanie −8 569 €. 2023: aktíva 5 348 €, vlastné imanie −11 752 €.20 tis.0−20 tis.20192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 13 588 €, vlastné imanie −1 390 €. 2020: aktíva 16 255 €, vlastné imanie 903 €. 2021: aktíva 15 370 €, vlastné imanie 429 €. 2022: aktíva 540 €, vlastné imanie −8 569 €. 2023: aktíva 5 348 €, vlastné imanie −11 752 €.20 tis.0−20 tis.20192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 10 048 €, zásoby 1 664 €, pohľadávky 589 €, finančné účty 1 287 €. 2020: dlhodobý majetok 9 026 €, zásoby 1 664 €, pohľadávky −19 €, finančné účty 5 584 €. 2021: dlhodobý majetok 8 004 €, zásoby 1 374 €, pohľadávky 679 €, finančné účty 5 313 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 540 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 348 €.20 tis.0−2020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 10 048 €, zásoby 1 664 €, pohľadávky 589 €, finančné účty 1 287 €. 2020: dlhodobý majetok 9 026 €, zásoby 1 664 €, pohľadávky −19 €, finančné účty 5 584 €. 2021: dlhodobý majetok 8 004 €, zásoby 1 374 €, pohľadávky 679 €, finančné účty 5 313 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 540 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 348 €.20 tis.0−2020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 10 048 €, zásoby 1 664 €, pohľadávky 589 €, finančné účty 1 287 €. 2020: dlhodobý majetok 9 026 €, zásoby 1 664 €, pohľadávky −19 €, finančné účty 5 584 €. 2021: dlhodobý majetok 8 004 €, zásoby 1 374 €, pohľadávky 679 €, finančné účty 5 313 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 540 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 348 €.20 tis.0−2020192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie −1 390 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 978 €. 2020: vlastné imanie 903 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 15 352 €. 2021: vlastné imanie 429 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 941 €. 2022: vlastné imanie −8 569 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 9 109 €. 2023: vlastné imanie −11 752 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 17 100 €.20 tis.0−20 tis.20192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie −1 390 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 978 €. 2020: vlastné imanie 903 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 15 352 €. 2021: vlastné imanie 429 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 941 €. 2022: vlastné imanie −8 569 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 9 109 €. 2023: vlastné imanie −11 752 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 17 100 €.20 tis.0−20 tis.20192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie −1 390 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 978 €. 2020: vlastné imanie 903 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 15 352 €. 2021: vlastné imanie 429 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 941 €. 2022: vlastné imanie −8 569 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 9 109 €. 2023: vlastné imanie −11 752 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 17 100 €.20 tis.0−20 tis.20192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 124 €. 2020: daň z príjmu 80 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.20010001248000020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 124 €. 2020: daň z príjmu 80 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.20010001248000020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 124 €. 2020: daň z príjmu 80 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.20010001248000020192020202120222023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby30,2 tis.30,9 tis.35,4 tis.31,7 tis.56,1 tis.
Výsledok hospodárenia2,3 tis.2,3 tis.−948−9 tis.−3,2 tis.
Aktíva13,6 tis.16,3 tis.15,4 tis.5405,3 tis.
Vlastné imanie−1,4 tis.903429−8,6 tis.−11,8 tis.
Daň z príjmu12480000
Zadlženosť110,2 %94,4 %97,2 %1 686,9 %319,7 %

aj 2016–2018 — v pláne Štandard

2023

Tržby
56,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−3,2 tis.
Aktíva
5,3 tis.
Vlastné imanie
−11,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
319,7 %

2022

Tržby
31,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−9 tis.
Aktíva
540
Vlastné imanie
−8,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
1 686,9 %

2021

Tržby
35,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−948
Aktíva
15,4 tis.
Vlastné imanie
429
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
97,2 %

2020

Tržby
30,9 tis.
Výsledok hospodárenia
2,3 tis.
Aktíva
16,3 tis.
Vlastné imanie
903
Daň z príjmu
80
Zadlženosť
94,4 %

2019

Tržby
30,2 tis.
Výsledok hospodárenia
2,3 tis.
Aktíva
13,6 tis.
Vlastné imanie
−1,4 tis.
Daň z príjmu
124
Zadlženosť
110,2 %

aj 2016–2018 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API