prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

MVsight s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 50400177aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
07. 07. 201610 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
MVsight s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
50400177
daňové identifikačné číslo
2120315813
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Pod Stavencom 412/58, 094 34 Bystré, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
07. 07. 2016
V registri
10 rokov 3 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 33153/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
8493813
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)07. 07. 2016—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu07. 07. 2016—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb07. 07. 2016—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby07. 07. 2016—
služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov07. 07. 2016—
vydavateľská činnosť07. 07. 2016—
poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt07. 07. 2016—
sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt07. 07. 2016—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom07. 07. 2016—
prenájom hnuteľných vecí07. 07. 2016—
administratívne služby07. 07. 2016—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov07. 07. 2016—
vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti07. 07. 2016—
organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí07. 07. 2016—
reklamné a marketingové služby07. 07. 2016—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120315813: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120315813Obdobia daňových registráciíDIČ 2120315813: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120315813Obdobia daňových registráciíDIČ 2120315813: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120315813
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212031581310. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prepadla z nuly do straty −340 € a bez tržieb.

Tržby

0 €

Výsledok hospodárenia

−340 €

Aktíva

23 751 €

bez zmeny

Vlastné imanie

4 770 €

▼ 6,7 %

Zadlženosť

79,9 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 16 921 €. 2022: tržby 13 701 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 0 €.20 tis.10 tis.016,9 tis.13,7 tis.00020212022202320242025Tržby2021: tržby 16 921 €. 2022: tržby 13 701 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 0 €.20 tis.10 tis.016,9 tis.13,7 tis.00020212022202320242025Tržby2021: tržby 16 921 €. 2022: tržby 13 701 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 0 €.20 tis.10 tis.000202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 630 €. 2022: výsledok hospodárenia 549 €. 2023: výsledok hospodárenia 0 €. 2024: výsledok hospodárenia 0 €. 2025: výsledok hospodárenia −340 €.1 tis.0−500+630+54900−34020212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 630 €. 2022: výsledok hospodárenia 549 €. 2023: výsledok hospodárenia 0 €. 2024: výsledok hospodárenia 0 €. 2025: výsledok hospodárenia −340 €.1 tis.0−500+630+54900−34020212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 630 €. 2022: výsledok hospodárenia 549 €. 2023: výsledok hospodárenia 0 €. 2024: výsledok hospodárenia 0 €. 2025: výsledok hospodárenia −340 €.1 tis.0−500+630+54900−34020212022202320242025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 24 288 €, vlastné imanie 4 561 €. 2022: aktíva 23 751 €, vlastné imanie 5 110 €. 2023: aktíva 23 751 €, vlastné imanie 5 110 €. 2024: aktíva 23 751 €, vlastné imanie 5 110 €. 2025: aktíva 23 751 €, vlastné imanie 4 770 €.25 tis.12,5 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 24 288 €, vlastné imanie 4 561 €. 2022: aktíva 23 751 €, vlastné imanie 5 110 €. 2023: aktíva 23 751 €, vlastné imanie 5 110 €. 2024: aktíva 23 751 €, vlastné imanie 5 110 €. 2025: aktíva 23 751 €, vlastné imanie 4 770 €.25 tis.12,5 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 24 288 €, vlastné imanie 4 561 €. 2022: aktíva 23 751 €, vlastné imanie 5 110 €. 2023: aktíva 23 751 €, vlastné imanie 5 110 €. 2024: aktíva 23 751 €, vlastné imanie 5 110 €. 2025: aktíva 23 751 €, vlastné imanie 4 770 €.25 tis.12,5 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 12 507 €, pohľadávky 7 183 €, finančné účty 4 598 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 10 056 €, pohľadávky 8 424 €, finančné účty 5 271 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 10 056 €, pohľadávky 8 424 €, finančné účty 5 271 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 10 056 €, pohľadávky 8 424 €, finančné účty 5 271 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 10 056 €, pohľadávky 8 424 €, finančné účty 5 271 €.25 tis.12,5 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 12 507 €, pohľadávky 7 183 €, finančné účty 4 598 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 10 056 €, pohľadávky 8 424 €, finančné účty 5 271 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 10 056 €, pohľadávky 8 424 €, finančné účty 5 271 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 10 056 €, pohľadávky 8 424 €, finančné účty 5 271 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 10 056 €, pohľadávky 8 424 €, finančné účty 5 271 €.25 tis.12,5 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 12 507 €, pohľadávky 7 183 €, finančné účty 4 598 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 10 056 €, pohľadávky 8 424 €, finančné účty 5 271 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 10 056 €, pohľadávky 8 424 €, finančné účty 5 271 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 10 056 €, pohľadávky 8 424 €, finančné účty 5 271 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 10 056 €, pohľadávky 8 424 €, finančné účty 5 271 €.25 tis.12,5 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 4 561 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 19 727 €. 2022: vlastné imanie 5 110 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 18 641 €. 2023: vlastné imanie 5 110 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 18 641 €. 2024: vlastné imanie 5 110 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 18 641 €. 2025: vlastné imanie 4 770 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 18 981 €.25 tis.12,5 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 4 561 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 19 727 €. 2022: vlastné imanie 5 110 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 18 641 €. 2023: vlastné imanie 5 110 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 18 641 €. 2024: vlastné imanie 5 110 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 18 641 €. 2025: vlastné imanie 4 770 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 18 981 €.25 tis.12,5 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 4 561 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 19 727 €. 2022: vlastné imanie 5 110 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 18 641 €. 2023: vlastné imanie 5 110 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 18 641 €. 2024: vlastné imanie 5 110 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 18 641 €. 2025: vlastné imanie 4 770 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 18 981 €.25 tis.12,5 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 104 €. 2022: daň z príjmu 98 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 340 €.5002500104980034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 104 €. 2022: daň z príjmu 98 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 340 €.5002500104980034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 104 €. 2022: daň z príjmu 98 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 340 €.5002500104980034020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby16,9 tis.13,7 tis.000
Výsledok hospodárenia63054900−340
Aktíva24,3 tis.23,8 tis.23,8 tis.23,8 tis.23,8 tis.
Vlastné imanie4,6 tis.5,1 tis.5,1 tis.5,1 tis.4,8 tis.
Daň z príjmu1049800340
Zadlženosť81,2 %78,5 %78,5 %78,5 %79,9 %

aj 07/2016 — 12/2016–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−340
Aktíva
23,8 tis.
Vlastné imanie
4,8 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
79,9 %

2024

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
23,8 tis.
Vlastné imanie
5,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
78,5 %

2023

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
23,8 tis.
Vlastné imanie
5,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
78,5 %

2022

Tržby
13,7 tis.
Výsledok hospodárenia
549
Aktíva
23,8 tis.
Vlastné imanie
5,1 tis.
Daň z príjmu
98
Zadlženosť
78,5 %

2021

Tržby
16,9 tis.
Výsledok hospodárenia
630
Aktíva
24,3 tis.
Vlastné imanie
4,6 tis.
Daň z príjmu
104
Zadlženosť
81,2 %

aj 07/2016 — 12/2016–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API