prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

TOM klima s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 50394991aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
29. 06. 201610 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
TOM klima s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
50394991
daňové identifikačné číslo
2120316847
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Malá 1722/13, 94131 Dvory nad Žitavou, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
29. 06. 2016
V registri
10 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 41155/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
7777129
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických zariadení29. 06. 2016—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)29. 06. 2016—
Reklamné a marketingové služby29. 06. 2016—
Inštalácia a opravy chladiarenských zariadení29. 06. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu29. 06. 2016—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120316847: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120316847Obdobia daňových registráciíDIČ 2120316847: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120316847Obdobia daňových registráciíDIČ 2120316847: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120316847
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212031684710. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 27. 04. 2023 (rok porušenia 2022).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 znížila stratu na −1 625 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.

Tržby

0 €

▼ 100,0 %

Výsledok hospodárenia

−1 625 €

▲ 77,0 %

Aktíva

13 148 €

▲ 34,5 %

Vlastné imanie

114 €

▲ 101,4 %

Zadlženosť

99,1 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 92 996 €. 2020: tržby 40 960 €. 2021: tržby 22 934 €. 2022: tržby 9 074 €. 2023: tržby 0 €.100 tis.50 tis.093 tis.41 tis.22,9 tis.9,1 tis.020192020202120222023Tržby2019: tržby 92 996 €. 2020: tržby 40 960 €. 2021: tržby 22 934 €. 2022: tržby 9 074 €. 2023: tržby 0 €.100 tis.50 tis.093 tis.41 tis.22,9 tis.9,1 tis.020192020202120222023Tržby2019: tržby 92 996 €. 2020: tržby 40 960 €. 2021: tržby 22 934 €. 2022: tržby 9 074 €. 2023: tržby 0 €.100 tis.50 tis.00201920212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −712 €. 2020: výsledok hospodárenia −10 023 €. 2021: výsledok hospodárenia −23 831 €. 2022: výsledok hospodárenia −7 075 €. 2023: výsledok hospodárenia −1 625 €.0−25 tis.−712−10 tis.−23,8 tis.−7,1 tis.−1,6 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −712 €. 2020: výsledok hospodárenia −10 023 €. 2021: výsledok hospodárenia −23 831 €. 2022: výsledok hospodárenia −7 075 €. 2023: výsledok hospodárenia −1 625 €.0−25 tis.−712−10 tis.−23,8 tis.−7,1 tis.−1,6 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −712 €. 2020: výsledok hospodárenia −10 023 €. 2021: výsledok hospodárenia −23 831 €. 2022: výsledok hospodárenia −7 075 €. 2023: výsledok hospodárenia −1 625 €.0−25 tis.−712201920212023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 65 900 €, vlastné imanie 4 112 €. 2020: aktíva 15 471 €, vlastné imanie −5 911 €. 2021: aktíva 12 981 €, vlastné imanie −29 742 €. 2022: aktíva 9 773 €, vlastné imanie −8 105 €. 2023: aktíva 13 148 €, vlastné imanie 114 €.100 tis.0−50 tis.20192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 65 900 €, vlastné imanie 4 112 €. 2020: aktíva 15 471 €, vlastné imanie −5 911 €. 2021: aktíva 12 981 €, vlastné imanie −29 742 €. 2022: aktíva 9 773 €, vlastné imanie −8 105 €. 2023: aktíva 13 148 €, vlastné imanie 114 €.100 tis.0−50 tis.20192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 65 900 €, vlastné imanie 4 112 €. 2020: aktíva 15 471 €, vlastné imanie −5 911 €. 2021: aktíva 12 981 €, vlastné imanie −29 742 €. 2022: aktíva 9 773 €, vlastné imanie −8 105 €. 2023: aktíva 13 148 €, vlastné imanie 114 €.100 tis.0−50 tis.20192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 12 047 €, zásoby 38 764 €, pohľadávky 12 031 €, finančné účty 3 058 €. 2020: dlhodobý majetok 8 125 €, zásoby 3 471 €, pohľadávky 2 886 €, finančné účty 989 €. 2021: dlhodobý majetok 4 875 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 048 €, finančné účty 1 058 €. 2022: dlhodobý majetok 1 625 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 695 €, finančné účty 453 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 695 €, finančné účty 5 453 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 12 047 €, zásoby 38 764 €, pohľadávky 12 031 €, finančné účty 3 058 €. 2020: dlhodobý majetok 8 125 €, zásoby 3 471 €, pohľadávky 2 886 €, finančné účty 989 €. 2021: dlhodobý majetok 4 875 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 048 €, finančné účty 1 058 €. 2022: dlhodobý majetok 1 625 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 695 €, finančné účty 453 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 695 €, finančné účty 5 453 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 12 047 €, zásoby 38 764 €, pohľadávky 12 031 €, finančné účty 3 058 €. 2020: dlhodobý majetok 8 125 €, zásoby 3 471 €, pohľadávky 2 886 €, finančné účty 989 €. 2021: dlhodobý majetok 4 875 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 048 €, finančné účty 1 058 €. 2022: dlhodobý majetok 1 625 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 695 €, finančné účty 453 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 695 €, finančné účty 5 453 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 4 112 €, dlhodobé záväzky 17 318 €, krátkodobé záväzky 44 470 €. 2020: vlastné imanie −5 911 €, dlhodobé záväzky 14 061 €, krátkodobé záväzky 7 321 €. 2021: vlastné imanie −29 742 €, dlhodobé záväzky 10 622 €, krátkodobé záväzky 32 101 €. 2022: vlastné imanie −8 105 €, dlhodobé záväzky 8 225 €, krátkodobé záväzky 9 653 €. 2023: vlastné imanie 114 €, dlhodobé záväzky 8 225 €, krátkodobé záväzky 4 809 €.100 tis.0−50 tis.20192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 4 112 €, dlhodobé záväzky 17 318 €, krátkodobé záväzky 44 470 €. 2020: vlastné imanie −5 911 €, dlhodobé záväzky 14 061 €, krátkodobé záväzky 7 321 €. 2021: vlastné imanie −29 742 €, dlhodobé záväzky 10 622 €, krátkodobé záväzky 32 101 €. 2022: vlastné imanie −8 105 €, dlhodobé záväzky 8 225 €, krátkodobé záväzky 9 653 €. 2023: vlastné imanie 114 €, dlhodobé záväzky 8 225 €, krátkodobé záväzky 4 809 €.100 tis.0−50 tis.20192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 4 112 €, dlhodobé záväzky 17 318 €, krátkodobé záväzky 44 470 €. 2020: vlastné imanie −5 911 €, dlhodobé záväzky 14 061 €, krátkodobé záväzky 7 321 €. 2021: vlastné imanie −29 742 €, dlhodobé záväzky 10 622 €, krátkodobé záväzky 32 101 €. 2022: vlastné imanie −8 105 €, dlhodobé záväzky 8 225 €, krátkodobé záväzky 9 653 €. 2023: vlastné imanie 114 €, dlhodobé záväzky 8 225 €, krátkodobé záväzky 4 809 €.100 tis.0−50 tis.20192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.1100000020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.1100000020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.1100000020192020202120222023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby93 tis.41 tis.22,9 tis.9,1 tis.0
Výsledok hospodárenia−712−10 tis.−23,8 tis.−7,1 tis.−1,6 tis.
Aktíva65,9 tis.15,5 tis.13 tis.9,8 tis.13,1 tis.
Vlastné imanie4,1 tis.−5,9 tis.−29,7 tis.−8,1 tis.114
Daň z príjmu00000
Zadlženosť93,8 %138,2 %329,1 %182,9 %99,1 %

aj 2016–2018 — v pláne Štandard

2023

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−1,6 tis.
Aktíva
13,1 tis.
Vlastné imanie
114
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
99,1 %

2022

Tržby
9,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−7,1 tis.
Aktíva
9,8 tis.
Vlastné imanie
−8,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
182,9 %

2021

Tržby
22,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−23,8 tis.
Aktíva
13 tis.
Vlastné imanie
−29,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
329,1 %

2020

Tržby
41 tis.
Výsledok hospodárenia
−10 tis.
Aktíva
15,5 tis.
Vlastné imanie
−5,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
138,2 %

2019

Tržby
93 tis.
Výsledok hospodárenia
−712
Aktíva
65,9 tis.
Vlastné imanie
4,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
93,8 %

aj 2016–2018 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API