prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

ONE MINUTE s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 50387987aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
09. 07. 201610 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
7 318 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
ONE MINUTE s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
50387987
daňové identifikačné číslo
2120311523
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Hlohovecká 825/3, 95141 Lužianky, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
09. 07. 2016
V registri
10 rokov 3 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 48352/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
8500867
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)09. 07. 2016—
Reklamné a marketingové služby09. 07. 2016—
Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov09. 07. 2016—
Baliace činnosti, manipulácia s tovarom09. 07. 2016—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120311523: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120311523Obdobia daňových registráciíDIČ 2120311523: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120311523Obdobia daňových registráciíDIČ 2120311523: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120311523
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212031152310. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 prepadlo do straty −182 € a znížila tržby o ▼85 % na 7,3 tisíc eur.

Tržby

7 318 €

▼ 84,9 %

Výsledok hospodárenia

−182 €

▼ 314,1 %

Aktíva

62 516 €

▼ 0,3 %

Vlastné imanie

7 472 €

▼ 2,4 %

Zadlženosť

88,0 %

Hrubá marža

−2,5 %

Čistá marža

−2,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 48 689 €. 2020: tržby 36 500 €. 2021: tržby 49 001 €. 2022: tržby 48 394 €. 2023: tržby 7 318 €.50 tis.25 tis.048,7 tis.36,5 tis.49 tis.48,4 tis.7,3 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 48 689 €. 2020: tržby 36 500 €. 2021: tržby 49 001 €. 2022: tržby 48 394 €. 2023: tržby 7 318 €.50 tis.25 tis.048,7 tis.36,5 tis.49 tis.48,4 tis.7,3 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 48 689 €. 2020: tržby 36 500 €. 2021: tržby 49 001 €. 2022: tržby 48 394 €. 2023: tržby 7 318 €.50 tis.25 tis.0201920212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 393 €. 2020: výsledok hospodárenia 83 €. 2021: výsledok hospodárenia −442 €. 2022: výsledok hospodárenia 85 €. 2023: výsledok hospodárenia −182 €.5000−500+393+83−442+85−18220192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 393 €. 2020: výsledok hospodárenia 83 €. 2021: výsledok hospodárenia −442 €. 2022: výsledok hospodárenia 85 €. 2023: výsledok hospodárenia −182 €.5000−500+393+83−442+85−18220192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 393 €. 2020: výsledok hospodárenia 83 €. 2021: výsledok hospodárenia −442 €. 2022: výsledok hospodárenia 85 €. 2023: výsledok hospodárenia −182 €.5000−500+393+83−442+85−18220192020202120222023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 34 837 €, vlastné imanie 7 927 €. 2020: aktíva 86 824 €, vlastné imanie 8 010 €. 2021: aktíva 155 023 €, vlastné imanie 7 568 €. 2022: aktíva 62 697 €, vlastné imanie 7 653 €. 2023: aktíva 62 516 €, vlastné imanie 7 472 €.200 tis.100 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 34 837 €, vlastné imanie 7 927 €. 2020: aktíva 86 824 €, vlastné imanie 8 010 €. 2021: aktíva 155 023 €, vlastné imanie 7 568 €. 2022: aktíva 62 697 €, vlastné imanie 7 653 €. 2023: aktíva 62 516 €, vlastné imanie 7 472 €.200 tis.100 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 34 837 €, vlastné imanie 7 927 €. 2020: aktíva 86 824 €, vlastné imanie 8 010 €. 2021: aktíva 155 023 €, vlastné imanie 7 568 €. 2022: aktíva 62 697 €, vlastné imanie 7 653 €. 2023: aktíva 62 516 €, vlastné imanie 7 472 €.200 tis.100 tis.020192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 16 995 €, zásoby 2 152 €, pohľadávky 11 493 €, finančné účty 4 197 €. 2020: dlhodobý majetok 11 413 €, zásoby 2 721 €, pohľadávky 19 768 €, finančné účty 52 922 €. 2021: dlhodobý majetok 32 385 €, zásoby 2 721 €, pohľadávky 65 560 €, finančné účty 54 357 €. 2022: dlhodobý majetok 24 885 €, zásoby 3 009 €, pohľadávky 5 440 €, finančné účty 29 363 €. 2023: dlhodobý majetok 17 385 €, zásoby 3 009 €, pohľadávky 12 759 €, finančné účty 29 363 €.200 tis.100 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 16 995 €, zásoby 2 152 €, pohľadávky 11 493 €, finančné účty 4 197 €. 2020: dlhodobý majetok 11 413 €, zásoby 2 721 €, pohľadávky 19 768 €, finančné účty 52 922 €. 2021: dlhodobý majetok 32 385 €, zásoby 2 721 €, pohľadávky 65 560 €, finančné účty 54 357 €. 2022: dlhodobý majetok 24 885 €, zásoby 3 009 €, pohľadávky 5 440 €, finančné účty 29 363 €. 2023: dlhodobý majetok 17 385 €, zásoby 3 009 €, pohľadávky 12 759 €, finančné účty 29 363 €.200 tis.100 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 16 995 €, zásoby 2 152 €, pohľadávky 11 493 €, finančné účty 4 197 €. 2020: dlhodobý majetok 11 413 €, zásoby 2 721 €, pohľadávky 19 768 €, finančné účty 52 922 €. 2021: dlhodobý majetok 32 385 €, zásoby 2 721 €, pohľadávky 65 560 €, finančné účty 54 357 €. 2022: dlhodobý majetok 24 885 €, zásoby 3 009 €, pohľadávky 5 440 €, finančné účty 29 363 €. 2023: dlhodobý majetok 17 385 €, zásoby 3 009 €, pohľadávky 12 759 €, finančné účty 29 363 €.200 tis.100 tis.020192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 7 927 €, dlhodobé záväzky 22 226 €, krátkodobé záväzky 4 684 €. 2020: vlastné imanie 8 010 €, dlhodobé záväzky 21 298 €, krátkodobé záväzky 57 516 €. 2021: vlastné imanie 7 568 €, dlhodobé záväzky 53 931 €, krátkodobé záväzky 93 524 €. 2022: vlastné imanie 7 653 €, dlhodobé záväzky 49 743 €, krátkodobé záväzky 5 301 €. 2023: vlastné imanie 7 472 €, dlhodobé záväzky 49 743 €, krátkodobé záväzky 5 301 €.200 tis.100 tis.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 7 927 €, dlhodobé záväzky 22 226 €, krátkodobé záväzky 4 684 €. 2020: vlastné imanie 8 010 €, dlhodobé záväzky 21 298 €, krátkodobé záväzky 57 516 €. 2021: vlastné imanie 7 568 €, dlhodobé záväzky 53 931 €, krátkodobé záväzky 93 524 €. 2022: vlastné imanie 7 653 €, dlhodobé záväzky 49 743 €, krátkodobé záväzky 5 301 €. 2023: vlastné imanie 7 472 €, dlhodobé záväzky 49 743 €, krátkodobé záväzky 5 301 €.200 tis.100 tis.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 7 927 €, dlhodobé záväzky 22 226 €, krátkodobé záväzky 4 684 €. 2020: vlastné imanie 8 010 €, dlhodobé záväzky 21 298 €, krátkodobé záväzky 57 516 €. 2021: vlastné imanie 7 568 €, dlhodobé záväzky 53 931 €, krátkodobé záväzky 93 524 €. 2022: vlastné imanie 7 653 €, dlhodobé záväzky 49 743 €, krátkodobé záväzky 5 301 €. 2023: vlastné imanie 7 472 €, dlhodobé záväzky 49 743 €, krátkodobé záväzky 5 301 €.200 tis.100 tis.020192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 139 €. 2020: daň z príjmu 18 €. 2021: daň z príjmu 47 €. 2022: daň z príjmu 20 €. 2023: daň z príjmu 0 €.2001000139184720020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 139 €. 2020: daň z príjmu 18 €. 2021: daň z príjmu 47 €. 2022: daň z príjmu 20 €. 2023: daň z príjmu 0 €.2001000139184720020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 139 €. 2020: daň z príjmu 18 €. 2021: daň z príjmu 47 €. 2022: daň z príjmu 20 €. 2023: daň z príjmu 0 €.2001000139184720020192020202120222023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby48,7 tis.36,5 tis.49 tis.48,4 tis.7,3 tis.
Výsledok hospodárenia39383−44285−182
Aktíva34,8 tis.86,8 tis.155 tis.62,7 tis.62,5 tis.
Vlastné imanie7,9 tis.8 tis.7,6 tis.7,7 tis.7,5 tis.
Daň z príjmu1391847200
Zadlženosť77,2 %90,8 %95,1 %87,8 %88,0 %

aj 2016–2018 — v pláne Štandard

2023

Tržby
7,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−182
Aktíva
62,5 tis.
Vlastné imanie
7,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
88,0 %

2022

Tržby
48,4 tis.
Výsledok hospodárenia
85
Aktíva
62,7 tis.
Vlastné imanie
7,7 tis.
Daň z príjmu
20
Zadlženosť
87,8 %

2021

Tržby
49 tis.
Výsledok hospodárenia
−442
Aktíva
155 tis.
Vlastné imanie
7,6 tis.
Daň z príjmu
47
Zadlženosť
95,1 %

2020

Tržby
36,5 tis.
Výsledok hospodárenia
83
Aktíva
86,8 tis.
Vlastné imanie
8 tis.
Daň z príjmu
18
Zadlženosť
90,8 %

2019

Tržby
48,7 tis.
Výsledok hospodárenia
393
Aktíva
34,8 tis.
Vlastné imanie
7,9 tis.
Daň z príjmu
139
Zadlženosť
77,2 %

aj 2016–2018 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API