prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

FLOWERS & STONES s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 50386450aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
22. 06. 201610 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
44 431 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
FLOWERS & STONES s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
50386450
daňové identifikačné číslo
2120302646
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120302646
Sídlo
Veľké Zalužice 289, 07234 Zalužice, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
22. 06. 2016
V registri
10 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 39402/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
7194999
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)22. 06. 2016—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu22. 06. 2016—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb22. 06. 2016—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby22. 06. 2016—
prenájom hnuteľných vecí22. 06. 2016—
organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí22. 06. 2016—
reklamné a marketingové služby22. 06. 2016—
Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok20. 07. 2024—
Záložne20. 07. 2024—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností20. 07. 2024—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy20. 07. 2024—
Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov09. 04. 2025—
Prípravné práce k realizácii stavby09. 04. 2025—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov09. 04. 2025—
Verejné obstarávanie09. 04. 2025—
Faktoring a forfaiting09. 04. 2025—
Úschova a požičiavanie hnuteľných vecí09. 04. 2025—
Čistiace a upratovacie služby09. 04. 2025—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu09. 04. 2025—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120302646: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120302646: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120302646IČ DPH SK2120302646Obdobia daňových registráciíDIČ 2120302646: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120302646: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120302646IČ DPH SK2120302646Obdobia daňových registráciíDIČ 2120302646: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120302646: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120302646IČ DPH SK2120302646
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212030264611. 09. 2026—08. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 15. 02. 2025
daňové identifikačné číslo212030264610. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 31. 08. 2026, naposledy v zozname 31. 07. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 31. 08. 2026, naposledy v zozname 31. 07. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 31. 08. 2026, naposledy v zozname 31. 07. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026
Finančná správa SR31. 07. 2026 – 31. 08. 2026 ukončené31. 07. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prepadlo do straty −79 549 € a znížila tržby o ▼63 % na 44,4 tisíc eur.

Tržby

44 431 €

▼ 63,4 %

Výsledok hospodárenia

−79 549 €

▼ 3 560,2 %

Aktíva

86 864 €

▲ 13,7 %

Vlastné imanie

−89 908 €

▼ 767,9 %

Zadlženosť

203,5 %

Hrubá marža

−178,3 %

Čistá marža

−179,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 10 001 €. 2022: tržby 22 446 €. 2023: tržby 19 677 €. 2024: tržby 121 340 €. 2025: tržby 44 431 €.200 tis.100 tis.010 tis.22,4 tis.19,7 tis.121,3 tis.44,4 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 10 001 €. 2022: tržby 22 446 €. 2023: tržby 19 677 €. 2024: tržby 121 340 €. 2025: tržby 44 431 €.200 tis.100 tis.010 tis.22,4 tis.19,7 tis.121,3 tis.44,4 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 10 001 €. 2022: tržby 22 446 €. 2023: tržby 19 677 €. 2024: tržby 121 340 €. 2025: tržby 44 431 €.200 tis.100 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −7 509 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 792 €. 2023: výsledok hospodárenia −3 992 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 299 €. 2025: výsledok hospodárenia −79 549 €.2,5 tis.0−100 tis.−7,5 tis.+1,8 tis.−4 tis.+2,3 tis.−79,5 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −7 509 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 792 €. 2023: výsledok hospodárenia −3 992 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 299 €. 2025: výsledok hospodárenia −79 549 €.2,5 tis.0−100 tis.−7,5 tis.+1,8 tis.−4 tis.+2,3 tis.−79,5 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −7 509 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 792 €. 2023: výsledok hospodárenia −3 992 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 299 €. 2025: výsledok hospodárenia −79 549 €.2,5 tis.0−100 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 9 532 €, vlastné imanie −10 513 €. 2022: aktíva 13 959 €, vlastné imanie −8 721 €. 2023: aktíva 3 681 €, vlastné imanie −12 713 €. 2024: aktíva 76 417 €, vlastné imanie −10 359 €. 2025: aktíva 86 864 €, vlastné imanie −89 908 €.100 tis.0−100 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 9 532 €, vlastné imanie −10 513 €. 2022: aktíva 13 959 €, vlastné imanie −8 721 €. 2023: aktíva 3 681 €, vlastné imanie −12 713 €. 2024: aktíva 76 417 €, vlastné imanie −10 359 €. 2025: aktíva 86 864 €, vlastné imanie −89 908 €.100 tis.0−100 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 9 532 €, vlastné imanie −10 513 €. 2022: aktíva 13 959 €, vlastné imanie −8 721 €. 2023: aktíva 3 681 €, vlastné imanie −12 713 €. 2024: aktíva 76 417 €, vlastné imanie −10 359 €. 2025: aktíva 86 864 €, vlastné imanie −89 908 €.100 tis.0−100 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 124 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 8 408 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 514 €, pohľadávky 23 €, finančné účty 12 422 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 768 €, pohľadávky 42 €, finančné účty 1 871 €. 2024: dlhodobý majetok 15 972 €, zásoby 46 137 €, pohľadávky 4 851 €, finančné účty 9 457 €. 2025: dlhodobý majetok 14 609 €, zásoby 24 098 €, pohľadávky 44 717 €, finančné účty 3 440 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 124 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 8 408 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 514 €, pohľadávky 23 €, finančné účty 12 422 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 768 €, pohľadávky 42 €, finančné účty 1 871 €. 2024: dlhodobý majetok 15 972 €, zásoby 46 137 €, pohľadávky 4 851 €, finančné účty 9 457 €. 2025: dlhodobý majetok 14 609 €, zásoby 24 098 €, pohľadávky 44 717 €, finančné účty 3 440 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 124 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 8 408 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 514 €, pohľadávky 23 €, finančné účty 12 422 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 768 €, pohľadávky 42 €, finančné účty 1 871 €. 2024: dlhodobý majetok 15 972 €, zásoby 46 137 €, pohľadávky 4 851 €, finančné účty 9 457 €. 2025: dlhodobý majetok 14 609 €, zásoby 24 098 €, pohľadávky 44 717 €, finančné účty 3 440 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −10 513 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 20 045 €. 2022: vlastné imanie −8 721 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 22 680 €. 2023: vlastné imanie −12 713 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 16 394 €. 2024: vlastné imanie −10 359 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 86 776 €. 2025: vlastné imanie −89 908 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 176 772 €.200 tis.0−100 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −10 513 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 20 045 €. 2022: vlastné imanie −8 721 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 22 680 €. 2023: vlastné imanie −12 713 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 16 394 €. 2024: vlastné imanie −10 359 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 86 776 €. 2025: vlastné imanie −89 908 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 176 772 €.200 tis.0−100 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −10 513 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 20 045 €. 2022: vlastné imanie −8 721 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 22 680 €. 2023: vlastné imanie −12 713 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 16 394 €. 2024: vlastné imanie −10 359 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 86 776 €. 2025: vlastné imanie −89 908 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 176 772 €.200 tis.0−100 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 340 €.1 tis.500000096034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 340 €.1 tis.500000096034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 340 €.1 tis.500000096034020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby10 tis.22,4 tis.19,7 tis.121,3 tis.44,4 tis.
Výsledok hospodárenia−7,5 tis.1,8 tis.−4 tis.2,3 tis.−79,5 tis.
Aktíva9,5 tis.14 tis.3,7 tis.76,4 tis.86,9 tis.
Vlastné imanie−10,5 tis.−8,7 tis.−12,7 tis.−10,4 tis.−89,9 tis.
Daň z príjmu000960340
Zadlženosť210,3 %162,5 %445,4 %113,6 %203,5 %

aj 2016–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
44,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−79,5 tis.
Aktíva
86,9 tis.
Vlastné imanie
−89,9 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
203,5 %

2024

Tržby
121,3 tis.
Výsledok hospodárenia
2,3 tis.
Aktíva
76,4 tis.
Vlastné imanie
−10,4 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
113,6 %

2023

Tržby
19,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−4 tis.
Aktíva
3,7 tis.
Vlastné imanie
−12,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
445,4 %

2022

Tržby
22,4 tis.
Výsledok hospodárenia
1,8 tis.
Aktíva
14 tis.
Vlastné imanie
−8,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
162,5 %

2021

Tržby
10 tis.
Výsledok hospodárenia
−7,5 tis.
Aktíva
9,5 tis.
Vlastné imanie
−10,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
210,3 %

aj 2016–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API