prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

CLEMENTINE-SK, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 50383850aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
20. 07. 201610 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
14 078 €2019

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
CLEMENTINE-SK, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
50383850
daňové identifikačné číslo
2120318002
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120318002
Sídlo
Bartalosova 7, 04501 Moldava nad Bodvou, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
20. 07. 2016
V registri
10 rokov 3 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 40531/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
8519875
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)20. 07. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu20. 07. 2016—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla20. 07. 2016—
Prenájom hnuteľných vecí20. 07. 2016—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov20. 07. 2016—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120318002: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120318002: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120318002IČ DPH SK2120318002Obdobia daňových registráciíDIČ 2120318002: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120318002: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120318002IČ DPH SK2120318002Obdobia daňových registráciíDIČ 2120318002: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120318002: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120318002IČ DPH SK2120318002
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212031800211. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §7a
daňové identifikačné číslo212031800210. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2019 zvýšila zisk o ▲743 % na 12 363 € a zvýšila tržby o ▲4 % na 14,1 tisíc eur.

Tržby

14 078 €

▲ 3,6 %

Výsledok hospodárenia

12 363 €

▲ 743,3 %

Aktíva

22 085 €

▼ 12,0 %

Vlastné imanie

14 384 €

▲ 343,0 %

Zadlženosť

34,9 %

Hrubá marža

92,0 %

Čistá marža

87,8 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby07/2016 — 12/2016: údaj neuvedený. 2017: tržby 0 €. 2018: tržby 13 590 €. 2019: tržby 14 078 €.20 tis.10 tis.0013,6 tis.14,1 tis.07/2016 — 12/2016201720182019Tržby07/2016 — 12/2016: údaj neuvedený. 2017: tržby 0 €. 2018: tržby 13 590 €. 2019: tržby 14 078 €.20 tis.10 tis.0014,1 tis.20172019Tržby07/2016 — 12/2016: údaj neuvedený. 2017: tržby 0 €. 2018: tržby 13 590 €. 2019: tržby 14 078 €.20 tis.10 tis.007/2016 — 12/20162019

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia07/2016 — 12/2016: údaj neuvedený. 2017: výsledok hospodárenia −11 219 €. 2018: výsledok hospodárenia 1 466 €. 2019: výsledok hospodárenia 12 363 €.20 tis.0−20 tis.−11,2 tis.+1,5 tis.+12,4 tis.07/2016 — 12/2016201720182019Výsledok hospodárenia07/2016 — 12/2016: údaj neuvedený. 2017: výsledok hospodárenia −11 219 €. 2018: výsledok hospodárenia 1 466 €. 2019: výsledok hospodárenia 12 363 €.20 tis.0−20 tis.−11,2 tis.+12,4 tis.20172019Výsledok hospodárenia07/2016 — 12/2016: údaj neuvedený. 2017: výsledok hospodárenia −11 219 €. 2018: výsledok hospodárenia 1 466 €. 2019: výsledok hospodárenia 12 363 €.20 tis.0−20 tis.07/2016 — 12/20162019

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie07/2016 — 12/2016: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 5 000 €. 2017: aktíva 34 110 €, vlastné imanie −6 219 €. 2018: aktíva 25 095 €, vlastné imanie 3 247 €. 2019: aktíva 22 085 €, vlastné imanie 14 384 €.50 tis.0−10 tis.07/2016 — 12/2016201720182019Aktíva a vlastné imanie07/2016 — 12/2016: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 5 000 €. 2017: aktíva 34 110 €, vlastné imanie −6 219 €. 2018: aktíva 25 095 €, vlastné imanie 3 247 €. 2019: aktíva 22 085 €, vlastné imanie 14 384 €.50 tis.0−10 tis.20172019Aktíva a vlastné imanie07/2016 — 12/2016: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 5 000 €. 2017: aktíva 34 110 €, vlastné imanie −6 219 €. 2018: aktíva 25 095 €, vlastné imanie 3 247 €. 2019: aktíva 22 085 €, vlastné imanie 14 384 €.50 tis.0−10 tis.07/2016 — 12/20162019

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív07/2016 — 12/2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €. 2017: dlhodobý majetok 29 250 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 743 €. 2018: dlhodobý majetok 19 500 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 595 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 600 €, finančné účty 3 485 €.50 tis.25 tis.007/2016 — 12/2016201720182019Štruktúra aktív07/2016 — 12/2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €. 2017: dlhodobý majetok 29 250 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 743 €. 2018: dlhodobý majetok 19 500 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 595 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 600 €, finančné účty 3 485 €.50 tis.25 tis.020172019Štruktúra aktív07/2016 — 12/2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €. 2017: dlhodobý majetok 29 250 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 743 €. 2018: dlhodobý majetok 19 500 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 595 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 600 €, finančné účty 3 485 €.50 tis.25 tis.007/2016 — 12/20162019
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív07/2016 — 12/2016: vlastné imanie 5 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2017: vlastné imanie −6 219 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 40 329 €. 2018: vlastné imanie 3 247 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 21 848 €. 2019: vlastné imanie 14 384 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 701 €.50 tis.0−10 tis.07/2016 — 12/2016201720182019Štruktúra pasív07/2016 — 12/2016: vlastné imanie 5 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2017: vlastné imanie −6 219 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 40 329 €. 2018: vlastné imanie 3 247 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 21 848 €. 2019: vlastné imanie 14 384 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 701 €.50 tis.0−10 tis.20172019Štruktúra pasív07/2016 — 12/2016: vlastné imanie 5 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2017: vlastné imanie −6 219 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 40 329 €. 2018: vlastné imanie 3 247 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 21 848 €. 2019: vlastné imanie 14 384 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 701 €.50 tis.0−10 tis.07/2016 — 12/20162019
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu07/2016 — 12/2016: údaj neuvedený. 2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 584 €.1 tis.5000480058407/2016 — 12/2016201720182019Daň z príjmu07/2016 — 12/2016: údaj neuvedený. 2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 584 €.1 tis.500048058420172019Daň z príjmu07/2016 — 12/2016: údaj neuvedený. 2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 584 €.1 tis.500058407/2016 — 12/20162019
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)07/2016 — 12/2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok
Tržby—013,6 tis.14,1 tis.
Výsledok hospodárenia—−11,2 tis.1,5 tis.12,4 tis.
Aktíva5 tis.34,1 tis.25,1 tis.22,1 tis.
Vlastné imanie5 tis.−6,2 tis.3,2 tis.14,4 tis.
Daň z príjmu—4800584
Zadlženosť0,0 %118,2 %87,1 %34,9 %

2019

Tržby
14,1 tis.
Výsledok hospodárenia
12,4 tis.
Aktíva
22,1 tis.
Vlastné imanie
14,4 tis.
Daň z príjmu
584
Zadlženosť
34,9 %

2018

Tržby
13,6 tis.
Výsledok hospodárenia
1,5 tis.
Aktíva
25,1 tis.
Vlastné imanie
3,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
87,1 %

2017

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−11,2 tis.
Aktíva
34,1 tis.
Vlastné imanie
−6,2 tis.
Daň z príjmu
480
Zadlženosť
118,2 %

07/2016 — 12/2016

Tržby
—
Výsledok hospodárenia
—
Aktíva
5 tis.
Vlastné imanie
5 tis.
Daň z príjmu
—
Zadlženosť
0,0 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API