prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

INVEST-BAU s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 50380826aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
14. 06. 201610 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
25 305 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
INVEST-BAU s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
50380826
daňové identifikačné číslo
2120298169
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120298169
Sídlo
Čučmianska dlhá 1619/21, 04801 Rožňava, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
14. 06. 2016
V registri
10 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 39342/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
7172553
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)14. 06. 2016—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov14. 06. 2016—
Reklamné a marketingové služby14. 06. 2016—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí14. 06. 2016—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien14. 06. 2016—
Prípravné práce k realizácii stavby14. 06. 2016—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov14. 06. 2016—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla14. 06. 2016—
Administratívne služby14. 06. 2016—
Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky14. 06. 2016—
Poskytovanie služieb osobného charakteru a pre osobnú hygienu14. 06. 2016—
Prenájom hnuteľných vecí14. 06. 2016—
Čistiace a upratovacie služby14. 06. 2016—
Vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb: stavebná časť22. 06. 2024—
Výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia staveniska, ak ich zastavaná plocha nepresahuje 300 m2 a výšku 15m, drobných stavieb a ich zmien22. 06. 2024—
Výroba ostatných nekovových minerálnych výrobkov22. 06. 2024—
Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov22. 06. 2024—
Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy22. 06. 2024—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla22. 06. 2024—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby22. 06. 2024—
Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave22. 06. 2024—
Vedenie účtovníctva22. 06. 2024—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov22. 06. 2024—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu22. 06. 2024—
Služby požičovní, Prevádzkovanie úschovní22. 06. 2024—
Fotografické služby, Informačná činnosť, Prieskum trhu a verejnej mienky22. 06. 2024—
Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy22. 06. 2024—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy22. 06. 2024—
Služby organizačno-hospodárskej povahy22. 06. 2024—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 23. 01. 2024

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120298169: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120298169: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120298169IČ DPH SK2120298169Obdobia daňových registráciíDIČ 2120298169: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120298169: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120298169IČ DPH SK2120298169Obdobia daňových registráciíDIČ 2120298169: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120298169: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120298169IČ DPH SK2120298169
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212029816911. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 03. 2023
daňové identifikačné číslo212029816910. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 sa zo straty dostalo na zisk 2 126 € a zvýšila tržby o ▲557 % na 25,3 tisíc eur.

Tržby

25 305 €

▲ 557,4 %

Výsledok hospodárenia

2 126 €

▲ 4 824,4 %

Aktíva

28 166 €

▲ 424,6 %

Vlastné imanie

7 490 €

▲ 40,1 %

Zadlženosť

73,4 %

Hrubá marža

10,0 %

Čistá marža

8,4 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 7 096 €. 2021: tržby 6 823 €. 2022: tržby 3 946 €. 2023: tržby 3 849 €. 2024: tržby 25 305 €.50 tis.25 tis.07,1 tis.6,8 tis.3,9 tis.3,8 tis.25,3 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 7 096 €. 2021: tržby 6 823 €. 2022: tržby 3 946 €. 2023: tržby 3 849 €. 2024: tržby 25 305 €.50 tis.25 tis.07,1 tis.6,8 tis.3,9 tis.3,8 tis.25,3 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 7 096 €. 2021: tržby 6 823 €. 2022: tržby 3 946 €. 2023: tržby 3 849 €. 2024: tržby 25 305 €.50 tis.25 tis.0202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −343 €. 2021: výsledok hospodárenia −1 469 €. 2022: výsledok hospodárenia 367 €. 2023: výsledok hospodárenia −45 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 126 €.2,5 tis.0−2 tis.−343−1,5 tis.+367−45+2,1 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −343 €. 2021: výsledok hospodárenia −1 469 €. 2022: výsledok hospodárenia 367 €. 2023: výsledok hospodárenia −45 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 126 €.2,5 tis.0−2 tis.−343−1,5 tis.+367−45+2,1 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −343 €. 2021: výsledok hospodárenia −1 469 €. 2022: výsledok hospodárenia 367 €. 2023: výsledok hospodárenia −45 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 126 €.2,5 tis.0−2 tis.−343+367202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 7 070 €, vlastné imanie 6 494 €. 2021: aktíva 313 €, vlastné imanie 5 025 €. 2022: aktíva 5 642 €, vlastné imanie 5 391 €. 2023: aktíva 5 369 €, vlastné imanie 5 346 €. 2024: aktíva 28 166 €, vlastné imanie 7 490 €.50 tis.25 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 7 070 €, vlastné imanie 6 494 €. 2021: aktíva 313 €, vlastné imanie 5 025 €. 2022: aktíva 5 642 €, vlastné imanie 5 391 €. 2023: aktíva 5 369 €, vlastné imanie 5 346 €. 2024: aktíva 28 166 €, vlastné imanie 7 490 €.50 tis.25 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 7 070 €, vlastné imanie 6 494 €. 2021: aktíva 313 €, vlastné imanie 5 025 €. 2022: aktíva 5 642 €, vlastné imanie 5 391 €. 2023: aktíva 5 369 €, vlastné imanie 5 346 €. 2024: aktíva 28 166 €, vlastné imanie 7 490 €.50 tis.25 tis.020202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 238 €, finančné účty 5 832 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky −1 227 €, finančné účty 1 540 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 407 €, finančné účty 2 235 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 144 €, finančné účty 2 225 €. 2024: dlhodobý majetok 11 946 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 098 €, finančné účty 12 122 €.50 tis.0−2 tis.20202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 238 €, finančné účty 5 832 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky −1 227 €, finančné účty 1 540 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 407 €, finančné účty 2 235 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 144 €, finančné účty 2 225 €. 2024: dlhodobý majetok 11 946 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 098 €, finančné účty 12 122 €.50 tis.0−2 tis.20202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 238 €, finančné účty 5 832 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky −1 227 €, finančné účty 1 540 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 407 €, finančné účty 2 235 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 144 €, finančné účty 2 225 €. 2024: dlhodobý majetok 11 946 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 098 €, finančné účty 12 122 €.50 tis.0−2 tis.20202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 6 494 €, dlhodobé záväzky 23 €, krátkodobé záväzky 553 €. 2021: vlastné imanie 5 025 €, dlhodobé záväzky 23 €, krátkodobé záväzky −4 735 €. 2022: vlastné imanie 5 391 €, dlhodobé záväzky 23 €, krátkodobé záväzky 228 €. 2023: vlastné imanie 5 346 €, dlhodobé záväzky 23 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2024: vlastné imanie 7 490 €, dlhodobé záväzky 6 625 €, krátkodobé záväzky 14 051 €.50 tis.0−5 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 6 494 €, dlhodobé záväzky 23 €, krátkodobé záväzky 553 €. 2021: vlastné imanie 5 025 €, dlhodobé záväzky 23 €, krátkodobé záväzky −4 735 €. 2022: vlastné imanie 5 391 €, dlhodobé záväzky 23 €, krátkodobé záväzky 228 €. 2023: vlastné imanie 5 346 €, dlhodobé záväzky 23 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2024: vlastné imanie 7 490 €, dlhodobé záväzky 6 625 €, krátkodobé záväzky 14 051 €.50 tis.0−5 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 6 494 €, dlhodobé záväzky 23 €, krátkodobé záväzky 553 €. 2021: vlastné imanie 5 025 €, dlhodobé záväzky 23 €, krátkodobé záväzky −4 735 €. 2022: vlastné imanie 5 391 €, dlhodobé záväzky 23 €, krátkodobé záväzky 228 €. 2023: vlastné imanie 5 346 €, dlhodobé záväzky 23 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2024: vlastné imanie 7 490 €, dlhodobé záväzky 6 625 €, krátkodobé záväzky 14 051 €.50 tis.0−5 tis.20202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 25 €. 2022: daň z príjmu 28 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 392 €.500250002528039220202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 25 €. 2022: daň z príjmu 28 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 392 €.500250002528039220202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 25 €. 2022: daň z príjmu 28 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 392 €.500250002528039220202021202220232024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby7,1 tis.6,8 tis.3,9 tis.3,8 tis.25,3 tis.
Výsledok hospodárenia−343−1,5 tis.367−452,1 tis.
Aktíva7,1 tis.3135,6 tis.5,4 tis.28,2 tis.
Vlastné imanie6,5 tis.5 tis.5,4 tis.5,3 tis.7,5 tis.
Daň z príjmu025280392
Zadlženosť8,1 %−1 505,4 %4,4 %0,4 %73,4 %

aj 06/2016 — 12/2016–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
25,3 tis.
Výsledok hospodárenia
2,1 tis.
Aktíva
28,2 tis.
Vlastné imanie
7,5 tis.
Daň z príjmu
392
Zadlženosť
73,4 %

2023

Tržby
3,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−45
Aktíva
5,4 tis.
Vlastné imanie
5,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,4 %

2022

Tržby
3,9 tis.
Výsledok hospodárenia
367
Aktíva
5,6 tis.
Vlastné imanie
5,4 tis.
Daň z príjmu
28
Zadlženosť
4,4 %

2021

Tržby
6,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,5 tis.
Aktíva
313
Vlastné imanie
5 tis.
Daň z príjmu
25
Zadlženosť
−1 505,4 %

2020

Tržby
7,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−343
Aktíva
7,1 tis.
Vlastné imanie
6,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
8,1 %

aj 06/2016 — 12/2016–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API