prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

www.reality69.sk s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 50374265aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
14. 06. 201610 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
106 347 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
www.reality69.sk s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
50374265
daňové identifikačné číslo
2120298026
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Floriánska 33, 040 01 Košice - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
14. 06. 2016
V registri
10 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 39747/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
7171464
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)14. 06. 2016—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu14. 06. 2016—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb14. 06. 2016—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby14. 06. 2016—
reklamné a marketingové služby14. 06. 2016—
počítačové služby14. 06. 2016—
administratívne služby14. 06. 2016—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov14. 06. 2016—
vedenie účtovníctva14. 06. 2016—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien14. 06. 2016—
prípravné práce k realizácii stavby14. 06. 2016—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov14. 06. 2016—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla14. 06. 2016—
sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)09. 07. 2016—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom09. 07. 2016—
správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností09. 07. 2016—
inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení09. 07. 2016—
prieskum trhu a verejnej mienky09. 07. 2016—
prenájom hnuteľných vecí09. 07. 2016—
čistiace a upratovacie služby09. 07. 2016—
poskytovanie sociálnych služieb09. 07. 2016—
ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok09. 07. 2016—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu09. 07. 2016—
prevádzkovanie výdajne stravy09. 07. 2016—
finančný lízing09. 07. 2016—
poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt09. 07. 2016—
faktoring a forfaiting09. 07. 2016—
ozvučovanie a osvetľovanie kultúrno-spoločenských a športových podujatí09. 07. 2016—
prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení09. 07. 2016—
prevádzkovanie športových zariadení09. 07. 2016—
organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí09. 07. 2016—
prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu09. 07. 2016—
služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov09. 07. 2016—
služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznam09. 07. 2016—
kuriérske služby09. 07. 2016—
osadzovanie a údržba dopravného značenia a inštalovanie dopravných značiek09. 07. 2016—
podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom09. 07. 2016—
poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve09. 07. 2016—
Práca s dezinfekčnými prípravkami na profesionálne použitie a na prácu s prípravkami na reguláciu živočíšnych škodcov na profesionálne použitie08. 10. 2020—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120298026: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120298026Obdobia daňových registráciíDIČ 2120298026: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120298026Obdobia daňových registráciíDIČ 2120298026: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120298026
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212029802610. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 sa zo straty dostalo na zisk 42 933 € a znížila tržby o ▼17 % na 106,3 tisíc eur.

Tržby

106 347 €

▼ 16,8 %

Výsledok hospodárenia

42 933 €

▲ 165,6 %

Aktíva

977 254 €

▲ 21,0 %

Vlastné imanie

117 677 €

▲ 57,4 %

Zadlženosť

88,0 %

Hrubá marža

46,4 %

Čistá marža

40,4 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 31 551 €. 2019: tržby 448 681 €. 2020: tržby 1 048 151 €. 2021: tržby 127 832 €. 2022: tržby 106 347 €.2 mil.1 mil.031,6 tis.448,7 tis.1,05 mil.127,8 tis.106,3 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 31 551 €. 2019: tržby 448 681 €. 2020: tržby 1 048 151 €. 2021: tržby 127 832 €. 2022: tržby 106 347 €.2 mil.1 mil.031,6 tis.448,7 tis.1,05 mil.127,8 tis.106,3 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 31 551 €. 2019: tržby 448 681 €. 2020: tržby 1 048 151 €. 2021: tržby 127 832 €. 2022: tržby 106 347 €.2 mil.1 mil.0201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 8 669 €. 2019: výsledok hospodárenia 71 423 €. 2020: výsledok hospodárenia 43 125 €. 2021: výsledok hospodárenia −65 482 €. 2022: výsledok hospodárenia 42 933 €.100 tis.0−100 tis.+8,7 tis.+71,4 tis.+43,1 tis.−65,5 tis.+42,9 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 8 669 €. 2019: výsledok hospodárenia 71 423 €. 2020: výsledok hospodárenia 43 125 €. 2021: výsledok hospodárenia −65 482 €. 2022: výsledok hospodárenia 42 933 €.100 tis.0−100 tis.+8,7 tis.+71,4 tis.+43,1 tis.−65,5 tis.+42,9 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 8 669 €. 2019: výsledok hospodárenia 71 423 €. 2020: výsledok hospodárenia 43 125 €. 2021: výsledok hospodárenia −65 482 €. 2022: výsledok hospodárenia 42 933 €.100 tis.0−100 tis.201820202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 44 743 €, vlastné imanie 9 164 €. 2019: aktíva 277 100 €, vlastné imanie 80 587 €. 2020: aktíva 717 131 €, vlastné imanie 128 993 €. 2021: aktíva 807 876 €, vlastné imanie 74 744 €. 2022: aktíva 977 254 €, vlastné imanie 117 677 €.1 mil.500 tis.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 44 743 €, vlastné imanie 9 164 €. 2019: aktíva 277 100 €, vlastné imanie 80 587 €. 2020: aktíva 717 131 €, vlastné imanie 128 993 €. 2021: aktíva 807 876 €, vlastné imanie 74 744 €. 2022: aktíva 977 254 €, vlastné imanie 117 677 €.1 mil.500 tis.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 44 743 €, vlastné imanie 9 164 €. 2019: aktíva 277 100 €, vlastné imanie 80 587 €. 2020: aktíva 717 131 €, vlastné imanie 128 993 €. 2021: aktíva 807 876 €, vlastné imanie 74 744 €. 2022: aktíva 977 254 €, vlastné imanie 117 677 €.1 mil.500 tis.020182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 18 967 €, pohľadávky 22 327 €, finančné účty 3 449 €. 2019: dlhodobý majetok 129 124 €, zásoby 27 529 €, pohľadávky 120 296 €, finančné účty 151 €. 2020: dlhodobý majetok 414 383 €, zásoby 28 832 €, pohľadávky 250 732 €, finančné účty 23 184 €. 2021: dlhodobý majetok 355 342 €, zásoby 264 556 €, pohľadávky 132 083 €, finančné účty 55 895 €. 2022: dlhodobý majetok 392 723 €, zásoby 385 704 €, pohľadávky 175 751 €, finančné účty 23 076 €.1 mil.500 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 18 967 €, pohľadávky 22 327 €, finančné účty 3 449 €. 2019: dlhodobý majetok 129 124 €, zásoby 27 529 €, pohľadávky 120 296 €, finančné účty 151 €. 2020: dlhodobý majetok 414 383 €, zásoby 28 832 €, pohľadávky 250 732 €, finančné účty 23 184 €. 2021: dlhodobý majetok 355 342 €, zásoby 264 556 €, pohľadávky 132 083 €, finančné účty 55 895 €. 2022: dlhodobý majetok 392 723 €, zásoby 385 704 €, pohľadávky 175 751 €, finančné účty 23 076 €.1 mil.500 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 18 967 €, pohľadávky 22 327 €, finančné účty 3 449 €. 2019: dlhodobý majetok 129 124 €, zásoby 27 529 €, pohľadávky 120 296 €, finančné účty 151 €. 2020: dlhodobý majetok 414 383 €, zásoby 28 832 €, pohľadávky 250 732 €, finančné účty 23 184 €. 2021: dlhodobý majetok 355 342 €, zásoby 264 556 €, pohľadávky 132 083 €, finančné účty 55 895 €. 2022: dlhodobý majetok 392 723 €, zásoby 385 704 €, pohľadávky 175 751 €, finančné účty 23 076 €.1 mil.500 tis.020182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 9 164 €, dlhodobé záväzky 73 €, krátkodobé záväzky 35 506 €. 2019: vlastné imanie 80 587 €, dlhodobé záväzky 99 373 €, krátkodobé záväzky 97 140 €. 2020: vlastné imanie 128 993 €, dlhodobé záväzky 367 435 €, krátkodobé záväzky 220 703 €. 2021: vlastné imanie 74 744 €, dlhodobé záväzky 285 889 €, krátkodobé záväzky 447 243 €. 2022: vlastné imanie 117 677 €, dlhodobé záväzky 313 965 €, krátkodobé záväzky 545 612 €.1 mil.500 tis.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 9 164 €, dlhodobé záväzky 73 €, krátkodobé záväzky 35 506 €. 2019: vlastné imanie 80 587 €, dlhodobé záväzky 99 373 €, krátkodobé záväzky 97 140 €. 2020: vlastné imanie 128 993 €, dlhodobé záväzky 367 435 €, krátkodobé záväzky 220 703 €. 2021: vlastné imanie 74 744 €, dlhodobé záväzky 285 889 €, krátkodobé záväzky 447 243 €. 2022: vlastné imanie 117 677 €, dlhodobé záväzky 313 965 €, krátkodobé záväzky 545 612 €.1 mil.500 tis.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 9 164 €, dlhodobé záväzky 73 €, krátkodobé záväzky 35 506 €. 2019: vlastné imanie 80 587 €, dlhodobé záväzky 99 373 €, krátkodobé záväzky 97 140 €. 2020: vlastné imanie 128 993 €, dlhodobé záväzky 367 435 €, krátkodobé záväzky 220 703 €. 2021: vlastné imanie 74 744 €, dlhodobé záväzky 285 889 €, krátkodobé záväzky 447 243 €. 2022: vlastné imanie 117 677 €, dlhodobé záväzky 313 965 €, krátkodobé záväzky 545 612 €.1 mil.500 tis.020182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 863 €. 2019: daň z príjmu 13 274 €. 2020: daň z príjmu 15 854 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 6 377 €.20 tis.10 tis.086313,3 tis.15,9 tis.06,4 tis.20182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 863 €. 2019: daň z príjmu 13 274 €. 2020: daň z príjmu 15 854 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 6 377 €.20 tis.10 tis.086313,3 tis.15,9 tis.06,4 tis.20182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 863 €. 2019: daň z príjmu 13 274 €. 2020: daň z príjmu 15 854 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 6 377 €.20 tis.10 tis.0863201820202022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby31,6 tis.448,7 tis.1,05 mil.127,8 tis.106,3 tis.
Výsledok hospodárenia8,7 tis.71,4 tis.43,1 tis.−65,5 tis.42,9 tis.
Aktíva44,7 tis.277,1 tis.717,1 tis.807,9 tis.977,3 tis.
Vlastné imanie9,2 tis.80,6 tis.129 tis.74,7 tis.117,7 tis.
Daň z príjmu86313,3 tis.15,9 tis.06,4 tis.
Zadlženosť79,5 %70,9 %82,0 %90,7 %88,0 %

aj 06/2016 — 12/2016–2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
106,3 tis.
Výsledok hospodárenia
42,9 tis.
Aktíva
977,3 tis.
Vlastné imanie
117,7 tis.
Daň z príjmu
6,4 tis.
Zadlženosť
88,0 %

2021

Tržby
127,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−65,5 tis.
Aktíva
807,9 tis.
Vlastné imanie
74,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
90,7 %

2020

Tržby
1,05 mil.
Výsledok hospodárenia
43,1 tis.
Aktíva
717,1 tis.
Vlastné imanie
129 tis.
Daň z príjmu
15,9 tis.
Zadlženosť
82,0 %

2019

Tržby
448,7 tis.
Výsledok hospodárenia
71,4 tis.
Aktíva
277,1 tis.
Vlastné imanie
80,6 tis.
Daň z príjmu
13,3 tis.
Zadlženosť
70,9 %

2018

Tržby
31,6 tis.
Výsledok hospodárenia
8,7 tis.
Aktíva
44,7 tis.
Vlastné imanie
9,2 tis.
Daň z príjmu
863
Zadlženosť
79,5 %

aj 06/2016 — 12/2016–2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API