Súhrn
- Vznik
- 07. 06. 201610 rokov 4 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 30. 09. 2026
- Tržby
- 30 833 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- uctodane-mm, s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 50358553
- daňové identifikačné číslo
- 2120317683
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- 105, 96252 Cerovo, Slovenská republika
- Územie
- Cerovookres KrupinaBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 07. 06. 2016
- V registri
- 10 rokov 4 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 29995/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 7145179
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Vedenie účtovníctva | 07. 06. 2016 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 07. 06. 2016 | — |
| Administratívne služby | 07. 06. 2016 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 07. 06. 2016 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 07. 06. 2016 | — |
| Reklamné a marketingové služby | 07. 06. 2016 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2120317683 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 30. 09. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲128 % na 7 018 € a znížila tržby o ▼3 % na 30,8 tisíc eur.
Tržby
30 833 €
▼ 3,0 %Výsledok hospodárenia
7 018 €
▲ 128,3 %Aktíva
18 570 €
▲ 29,8 %Vlastné imanie
35 425 €
▲ 24,7 %Zadlženosť
−90,8 %
Hrubá marža
25,5 %
Čistá marža
22,8 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 19,5 tis. | 25 tis. | 29,9 tis. | 31,8 tis. | 30,8 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 3,8 tis. | 7,3 tis. | 3,4 tis. | 3,1 tis. | 7 tis. |
| Aktíva | 15,8 tis. | 12,4 tis. | 13,6 tis. | 14,3 tis. | 18,6 tis. |
| Vlastné imanie | 14,6 tis. | 21,9 tis. | 25,3 tis. | 28,4 tis. | 35,4 tis. |
| Daň z príjmu | 886 | 1,5 tis. | 713 | 669 | 836 |
| Zadlženosť | 7,3 % | −77,0 % | −86,1 % | −98,6 % | −90,8 % |
aj 2016–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 30,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 7 tis.
- Aktíva
- 18,6 tis.
- Vlastné imanie
- 35,4 tis.
- Daň z príjmu
- 836
- Zadlženosť
- −90,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 31,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,1 tis.
- Aktíva
- 14,3 tis.
- Vlastné imanie
- 28,4 tis.
- Daň z príjmu
- 669
- Zadlženosť
- −98,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 29,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,4 tis.
- Aktíva
- 13,6 tis.
- Vlastné imanie
- 25,3 tis.
- Daň z príjmu
- 713
- Zadlženosť
- −86,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 25 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 7,3 tis.
- Aktíva
- 12,4 tis.
- Vlastné imanie
- 21,9 tis.
- Daň z príjmu
- 1,5 tis.
- Zadlženosť
- −77,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 19,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,8 tis.
- Aktíva
- 15,8 tis.
- Vlastné imanie
- 14,6 tis.
- Daň z príjmu
- 886
- Zadlženosť
- 7,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2016–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.