prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

DeluxReal, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 50354230aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
01. 06. 201610 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
52 496 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
DeluxReal, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
50354230
daňové identifikačné číslo
2120288324
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120288324
Sídlo
Hrnčiarové 884, 91612 Lubina, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
01. 06. 2016
V registri
10 rokov 5 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 33157/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
7100068
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)01. 06. 2016—
Administratívne služby08. 08. 2018—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien08. 08. 2018—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky08. 08. 2018—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)08. 08. 2018—
Prípravné práce k realizácii stavby08. 08. 2018—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov08. 08. 2018—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov08. 08. 2018—
Prenájom hnuteľných vecí08. 08. 2018—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení08. 08. 2018—
Dizajnérske činnosti08. 08. 2018—
Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok08. 08. 2018—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí08. 08. 2018—
Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok08. 08. 2018—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu08. 08. 2018—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom08. 08. 2018—
Čistiace a upratovacie služby08. 08. 2018—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby08. 08. 2018—
Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne08. 08. 2018—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120288324: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120288324: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120288324IČ DPH SK2120288324Obdobia daňových registráciíDIČ 2120288324: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120288324: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120288324IČ DPH SK2120288324Obdobia daňových registráciíDIČ 2120288324: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120288324: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120288324IČ DPH SK2120288324
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212028832411. 09. 2026—08. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 07. 08. 2025
daňové identifikačné číslo212028832410. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 30 479 € a zvýšila tržby o ▲661 % na 52,5 tisíc eur.

Tržby

52 496 €

▲ 660,8 %

Výsledok hospodárenia

30 479 €

▲ 11 645,1 %

Aktíva

40 196 €

▲ 172,0 %

Vlastné imanie

30 479 €

▲ 543,6 %

Zadlženosť

24,2 %

Hrubá marža

64,5 %

Čistá marža

58,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 11 073 €. 2022: tržby 8 549 €. 02/2023 — 12/2023: tržby 3 830 €. 2024: tržby 6 900 €. 2025: tržby 52 496 €.100 tis.50 tis.011,1 tis.8,5 tis.3,8 tis.6,9 tis.52,5 tis.2018202202/2023 — 12/202320242025Tržby2018: tržby 11 073 €. 2022: tržby 8 549 €. 02/2023 — 12/2023: tržby 3 830 €. 2024: tržby 6 900 €. 2025: tržby 52 496 €.100 tis.50 tis.011,1 tis.3,8 tis.52,5 tis.201802/2023 — 12/20232025Tržby2018: tržby 11 073 €. 2022: tržby 8 549 €. 02/2023 — 12/2023: tržby 3 830 €. 2024: tržby 6 900 €. 2025: tržby 52 496 €.100 tis.50 tis.020222025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −4 970 €. 2022: výsledok hospodárenia 467 €. 02/2023 — 12/2023: výsledok hospodárenia −270 €. 2024: výsledok hospodárenia −264 €. 2025: výsledok hospodárenia 30 479 €.50 tis.0−5 tis.−5 tis.+467−270−264+30,5 tis.2018202202/2023 — 12/202320242025Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −4 970 €. 2022: výsledok hospodárenia 467 €. 02/2023 — 12/2023: výsledok hospodárenia −270 €. 2024: výsledok hospodárenia −264 €. 2025: výsledok hospodárenia 30 479 €.50 tis.0−5 tis.−5 tis.−270+30,5 tis.201802/2023 — 12/20232025Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −4 970 €. 2022: výsledok hospodárenia 467 €. 02/2023 — 12/2023: výsledok hospodárenia −270 €. 2024: výsledok hospodárenia −264 €. 2025: výsledok hospodárenia 30 479 €.50 tis.0−5 tis.+46720222025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 3 404 €, vlastné imanie 1 798 €. 2022: aktíva 5 467 €, vlastné imanie 5 467 €. 02/2023 — 12/2023: aktíva 4 730 €, vlastné imanie 4 730 €. 2024: aktíva 14 780 €, vlastné imanie 4 736 €. 2025: aktíva 40 196 €, vlastné imanie 30 479 €.50 tis.25 tis.02018202202/2023 — 12/202320242025Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 3 404 €, vlastné imanie 1 798 €. 2022: aktíva 5 467 €, vlastné imanie 5 467 €. 02/2023 — 12/2023: aktíva 4 730 €, vlastné imanie 4 730 €. 2024: aktíva 14 780 €, vlastné imanie 4 736 €. 2025: aktíva 40 196 €, vlastné imanie 30 479 €.50 tis.25 tis.0201802/2023 — 12/20232025Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 3 404 €, vlastné imanie 1 798 €. 2022: aktíva 5 467 €, vlastné imanie 5 467 €. 02/2023 — 12/2023: aktíva 4 730 €, vlastné imanie 4 730 €. 2024: aktíva 14 780 €, vlastné imanie 4 736 €. 2025: aktíva 40 196 €, vlastné imanie 30 479 €.50 tis.25 tis.020222025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 404 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 467 €. 02/2023 — 12/2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 730 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 000 €, finančné účty 12 780 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 40 196 €.50 tis.25 tis.02018202202/2023 — 12/202320242025Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 404 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 467 €. 02/2023 — 12/2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 730 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 000 €, finančné účty 12 780 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 40 196 €.50 tis.25 tis.0201802/2023 — 12/20232025Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 404 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 467 €. 02/2023 — 12/2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 730 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 000 €, finančné účty 12 780 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 40 196 €.50 tis.25 tis.020222025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 1 798 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 606 €. 2022: vlastné imanie 5 467 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 02/2023 — 12/2023: vlastné imanie 4 730 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2024: vlastné imanie 4 736 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 044 €. 2025: vlastné imanie 30 479 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 9 717 €.50 tis.25 tis.02018202202/2023 — 12/202320242025Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 1 798 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 606 €. 2022: vlastné imanie 5 467 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 02/2023 — 12/2023: vlastné imanie 4 730 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2024: vlastné imanie 4 736 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 044 €. 2025: vlastné imanie 30 479 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 9 717 €.50 tis.25 tis.0201802/2023 — 12/20232025Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 1 798 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 606 €. 2022: vlastné imanie 5 467 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 02/2023 — 12/2023: vlastné imanie 4 730 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2024: vlastné imanie 4 736 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 044 €. 2025: vlastné imanie 30 479 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 9 717 €.50 tis.25 tis.020222025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 42 €. 2022: daň z príjmu 83 €. 02/2023 — 12/2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 3 386 €.5 tis.2,5 tis.04283003,4 tis.2018202202/2023 — 12/202320242025Daň z príjmu2018: daň z príjmu 42 €. 2022: daň z príjmu 83 €. 02/2023 — 12/2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 3 386 €.5 tis.2,5 tis.04203,4 tis.201802/2023 — 12/20232025Daň z príjmu2018: daň z príjmu 42 €. 2022: daň z príjmu 83 €. 02/2023 — 12/2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 3 386 €.5 tis.2,5 tis.08320222025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok02/2023 — 12/2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby11,1 tis.8,5 tis.3,8 tis.6,9 tis.52,5 tis.
Výsledok hospodárenia−5 tis.467−270−26430,5 tis.
Aktíva3,4 tis.5,5 tis.4,7 tis.14,8 tis.40,2 tis.
Vlastné imanie1,8 tis.5,5 tis.4,7 tis.4,7 tis.30,5 tis.
Daň z príjmu4283003,4 tis.
Zadlženosť47,2 %0,0 %0,0 %68,0 %24,2 %

aj 06/2016 — 12/2016–2017 — v pláne Štandard

2025

Tržby
52,5 tis.
Výsledok hospodárenia
30,5 tis.
Aktíva
40,2 tis.
Vlastné imanie
30,5 tis.
Daň z príjmu
3,4 tis.
Zadlženosť
24,2 %

2024

Tržby
6,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−264
Aktíva
14,8 tis.
Vlastné imanie
4,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
68,0 %

02/2023 — 12/2023

Tržby
3,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−270
Aktíva
4,7 tis.
Vlastné imanie
4,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,0 %

2022

Tržby
8,5 tis.
Výsledok hospodárenia
467
Aktíva
5,5 tis.
Vlastné imanie
5,5 tis.
Daň z príjmu
83
Zadlženosť
0,0 %

2018

Tržby
11,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−5 tis.
Aktíva
3,4 tis.
Vlastné imanie
1,8 tis.
Daň z príjmu
42
Zadlženosť
47,2 %

aj 06/2016 — 12/2016–2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API