Súhrn
- Vznik
- 14. 06. 201610 rokov 4 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 30. 09. 2026
- Tržby
- 71 006 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Federix s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 50350731
- daňové identifikačné číslo
- 2120301238
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2120301238
- Sídlo
- Pod Sekvojou 1343/43, 96801 Nová Baňa, Slovenská republika
- Územie
- Nová Baňaokres ŽarnovicaBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 14. 06. 2016
- V registri
- 10 rokov 4 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 35889/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 7170832
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 14. 06. 2016 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 14. 06. 2016 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 14. 06. 2016 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 14. 06. 2016 | — |
| Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 14. 06. 2016 | — |
| Skladovanie a uskladňovanie | 14. 06. 2016 | — |
| Predaj leteckých prepravných služieb | 14. 06. 2016 | — |
| Baliace činnosti, manipulácia s tovarom | 14. 06. 2016 | — |
| Kuriérske služby | 14. 06. 2016 | — |
| Počítačové služby | 14. 06. 2016 | — |
| Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 14. 06. 2016 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 14. 06. 2016 | — |
| Vedenie účtovníctva | 14. 06. 2016 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 14. 06. 2016 | — |
| Prieskum trhu a verejnej mienky | 14. 06. 2016 | — |
| Služby požičovní | 14. 06. 2016 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 14. 06. 2016 | — |
| Administratívne služby | 14. 06. 2016 | — |
| Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 14. 06. 2016 | — |
| Vykonávanie vzdelávacích programov v oblasti sociálnych služieb zameraných na vykonávanie vybraných pracovných činností a na ďalšie vzdelávanie | 14. 06. 2016 | — |
| Poskytovanie služieb osobného charakteru a pre osobnú hygienu | 14. 06. 2016 | — |
| Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 14. 06. 2016 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2120301238 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 01. 2020 |
| daňové identifikačné číslo | 2120301238 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 30. 09. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲53 % na 3 846 € a znížila tržby o ▼45 % na 71 tisíc eur.
Tržby
71 006 €
▼ 45,2 %Výsledok hospodárenia
3 846 €
▲ 52,6 %Aktíva
166 204 €
▼ 7,8 %Vlastné imanie
−17 535 €
▲ 18,0 %Zadlženosť
110,6 %
Hrubá marža
6,8 %
Čistá marža
5,4 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 401,6 tis. | 172,3 tis. | 186,1 tis. | 129,6 tis. | 71 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −2,9 tis. | −9 tis. | −17,6 tis. | 2,5 tis. | 3,8 tis. |
| Aktíva | 178,6 tis. | 176,9 tis. | 178,2 tis. | 180,3 tis. | 166,2 tis. |
| Vlastné imanie | 2,7 tis. | −6,3 tis. | −23,9 tis. | −21,4 tis. | −17,5 tis. |
| Daň z príjmu | 1,3 tis. | 82 | 0 | 960 | 960 |
| Zadlženosť | 98,5 % | 103,6 % | 113,4 % | 111,9 % | 110,6 % |
aj 06/2016 — 12/2016–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 71 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,8 tis.
- Aktíva
- 166,2 tis.
- Vlastné imanie
- −17,5 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 110,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 129,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,5 tis.
- Aktíva
- 180,3 tis.
- Vlastné imanie
- −21,4 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 111,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 186,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −17,6 tis.
- Aktíva
- 178,2 tis.
- Vlastné imanie
- −23,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 113,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 172,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −9 tis.
- Aktíva
- 176,9 tis.
- Vlastné imanie
- −6,3 tis.
- Daň z príjmu
- 82
- Zadlženosť
- 103,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 401,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −2,9 tis.
- Aktíva
- 178,6 tis.
- Vlastné imanie
- 2,7 tis.
- Daň z príjmu
- 1,3 tis.
- Zadlženosť
- 98,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 06/2016 — 12/2016–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.