Súhrn
- Vznik
- 27. 05. 201610 rokov 5 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 179 879 €2022
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Poličkovo s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 50349619
- daňové identifikačné číslo
- 2120293461
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2120293461
- Sídlo
- Vyšný Koniec 282, 023 54 Turzovka, Slovenská republika
- Územie
- Turzovkaokres ČadcaŽilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 27. 05. 2016
- V registri
- 10 rokov 5 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 65757/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 7078515
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 27. 05. 2016 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 27. 05. 2016 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 27. 05. 2016 | — |
| Výroba bižutérie a suvenírov | 27. 05. 2016 | — |
| Poskytovanie služieb osobného charakteru a pre osobnú hygienu | 27. 05. 2016 | — |
| Baliace činnosti, manipulácia s tovarom | 27. 05. 2016 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 27. 05. 2016 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 27. 05. 2016 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 27. 05. 2016 | — |
| Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva | 24. 11. 2017 | — |
| Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba | 24. 11. 2017 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 24. 11. 2017 | — |
| Prenájom nehnuteľností bez poskytovania iných než základných služieb spojených s prenájmom | 24. 11. 2017 | — |
| Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 24. 11. 2017 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 24. 11. 2017 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2120293461 | 11. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 15. 11. 2018 |
| daňové identifikačné číslo | 2120293461 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 22. 09. 2026 otvorený | 05. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 05. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 22. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2022 prehĺbila stratu na −39 153 € a zvýšila tržby o ▲137 % na 179,9 tisíc eur.
Tržby
179 879 €
▲ 137,1 %Výsledok hospodárenia
−39 153 €
▼ 16,6 %Aktíva
87 617 €
▲ 88,2 %Vlastné imanie
−56 785 €
▼ 222,1 %Zadlženosť
164,8 %
Hrubá marža
−21,8 %
Čistá marža
−21,8 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 50,5 tis. | 38,5 tis. | 106,3 tis. | 75,9 tis. | 179,9 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 1,6 tis. | −1,5 tis. | 9,6 tis. | −33,6 tis. | −39,2 tis. |
| Aktíva | 6,6 tis. | 29,6 tis. | 48,9 tis. | 46,6 tis. | 87,6 tis. |
| Vlastné imanie | 6,6 tis. | 6,3 tis. | 16 tis. | −17,6 tis. | −56,8 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 2,8 tis. | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 0,0 % | 78,6 % | 67,4 % | 137,9 % | 164,8 % |
aj 2016–2017 — v pláne Štandard
2022
- Tržby
- 179,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −39,2 tis.
- Aktíva
- 87,6 tis.
- Vlastné imanie
- −56,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 164,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 75,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −33,6 tis.
- Aktíva
- 46,6 tis.
- Vlastné imanie
- −17,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 137,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 106,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 9,6 tis.
- Aktíva
- 48,9 tis.
- Vlastné imanie
- 16 tis.
- Daň z príjmu
- 2,8 tis.
- Zadlženosť
- 67,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 38,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −1,5 tis.
- Aktíva
- 29,6 tis.
- Vlastné imanie
- 6,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 78,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 50,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,6 tis.
- Aktíva
- 6,6 tis.
- Vlastné imanie
- 6,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 0,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2016–2017 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 06. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 05. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.