prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

BIGG global group s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 50344633aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
11. 06. 201610 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
23 345 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
BIGG global group s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
50344633
daňové identifikačné číslo
2120297267
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Werferova 6, 040 11 Košice - mestská časť Juh, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
11. 06. 2016
V registri
10 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 39322/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
7165404
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne11. 06. 2016—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)11. 06. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb11. 06. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu11. 06. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby11. 06. 2016—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí11. 06. 2016—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu11. 06. 2016—
Prevádzkovanie výdajne stravy11. 06. 2016—
Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok11. 06. 2016—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností11. 06. 2016—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení11. 06. 2016—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov10. 12. 2016—
Prípravné práce k realizácii stavby10. 12. 2016—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov10. 12. 2016—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky10. 12. 2016—
Prenájom hnuteľných vecí10. 12. 2016—
Faktoring a forfaiting10. 12. 2016—
Vedenie účtovníctva10. 12. 2016—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla10. 12. 2016—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom10. 12. 2016—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave10. 12. 2016—
Finančný leasing10. 12. 2016—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov10. 12. 2016—
Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva10. 12. 2016—
Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly10. 12. 2016—
Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve10. 12. 2016—
Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m10. 12. 2016—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien10. 12. 2016—
Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení10. 12. 2016—
Administratívne služby10. 12. 2016—
Murárstvo10. 02. 2018—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120297267: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120297267Obdobia daňových registráciíDIČ 2120297267: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120297267Obdobia daňových registráciíDIČ 2120297267: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120297267
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212029726710. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 prehĺbila stratu na −34 923 € a znížila tržby o ▼58 % na 23,3 tisíc eur.

Tržby

23 345 €

▼ 58,0 %

Výsledok hospodárenia

−34 923 €

▼ 176,7 %

Aktíva

79 930 €

▼ 35,6 %

Vlastné imanie

40 435 €

▼ 46,3 %

Zadlženosť

49,4 %

Hrubá marža

−149,6 %

Čistá marža

−149,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 246 265 €. 2019: tržby 153 481 €. 2020: tržby 200 002 €. 2021: tržby 55 643 €. 2022: tržby 23 345 €.250 tis.125 tis.0246,3 tis.153,5 tis.200 tis.55,6 tis.23,3 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 246 265 €. 2019: tržby 153 481 €. 2020: tržby 200 002 €. 2021: tržby 55 643 €. 2022: tržby 23 345 €.250 tis.125 tis.0246,3 tis.153,5 tis.200 tis.55,6 tis.23,3 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 246 265 €. 2019: tržby 153 481 €. 2020: tržby 200 002 €. 2021: tržby 55 643 €. 2022: tržby 23 345 €.250 tis.125 tis.0201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 5 054 €. 2019: výsledok hospodárenia 43 995 €. 2020: výsledok hospodárenia 18 063 €. 2021: výsledok hospodárenia −12 623 €. 2022: výsledok hospodárenia −34 923 €.50 tis.0−50 tis.+5,1 tis.+44 tis.+18,1 tis.−12,6 tis.−34,9 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 5 054 €. 2019: výsledok hospodárenia 43 995 €. 2020: výsledok hospodárenia 18 063 €. 2021: výsledok hospodárenia −12 623 €. 2022: výsledok hospodárenia −34 923 €.50 tis.0−50 tis.+5,1 tis.+44 tis.+18,1 tis.−12,6 tis.−34,9 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 5 054 €. 2019: výsledok hospodárenia 43 995 €. 2020: výsledok hospodárenia 18 063 €. 2021: výsledok hospodárenia −12 623 €. 2022: výsledok hospodárenia −34 923 €.50 tis.0−50 tis.201820202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 79 682 €, vlastné imanie 25 923 €. 2019: aktíva 148 148 €, vlastné imanie 69 918 €. 2020: aktíva 180 959 €, vlastné imanie 87 981 €. 2021: aktíva 124 028 €, vlastné imanie 75 359 €. 2022: aktíva 79 930 €, vlastné imanie 40 435 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 79 682 €, vlastné imanie 25 923 €. 2019: aktíva 148 148 €, vlastné imanie 69 918 €. 2020: aktíva 180 959 €, vlastné imanie 87 981 €. 2021: aktíva 124 028 €, vlastné imanie 75 359 €. 2022: aktíva 79 930 €, vlastné imanie 40 435 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 79 682 €, vlastné imanie 25 923 €. 2019: aktíva 148 148 €, vlastné imanie 69 918 €. 2020: aktíva 180 959 €, vlastné imanie 87 981 €. 2021: aktíva 124 028 €, vlastné imanie 75 359 €. 2022: aktíva 79 930 €, vlastné imanie 40 435 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 10 100 €, zásoby 0 €, pohľadávky 67 417 €, finančné účty 2 165 €. 2019: dlhodobý majetok 7 345 €, zásoby 0 €, pohľadávky 91 414 €, finančné účty 49 389 €. 2020: dlhodobý majetok 6 766 €, zásoby 0 €, pohľadávky 102 077 €, finančné účty 72 116 €. 2021: dlhodobý majetok 6 041 €, zásoby 0 €, pohľadávky 74 613 €, finančné účty 43 374 €. 2022: dlhodobý majetok 5 316 €, zásoby 0 €, pohľadávky 73 662 €, finančné účty 952 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 10 100 €, zásoby 0 €, pohľadávky 67 417 €, finančné účty 2 165 €. 2019: dlhodobý majetok 7 345 €, zásoby 0 €, pohľadávky 91 414 €, finančné účty 49 389 €. 2020: dlhodobý majetok 6 766 €, zásoby 0 €, pohľadávky 102 077 €, finančné účty 72 116 €. 2021: dlhodobý majetok 6 041 €, zásoby 0 €, pohľadávky 74 613 €, finančné účty 43 374 €. 2022: dlhodobý majetok 5 316 €, zásoby 0 €, pohľadávky 73 662 €, finančné účty 952 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 10 100 €, zásoby 0 €, pohľadávky 67 417 €, finančné účty 2 165 €. 2019: dlhodobý majetok 7 345 €, zásoby 0 €, pohľadávky 91 414 €, finančné účty 49 389 €. 2020: dlhodobý majetok 6 766 €, zásoby 0 €, pohľadávky 102 077 €, finančné účty 72 116 €. 2021: dlhodobý majetok 6 041 €, zásoby 0 €, pohľadávky 74 613 €, finančné účty 43 374 €. 2022: dlhodobý majetok 5 316 €, zásoby 0 €, pohľadávky 73 662 €, finančné účty 952 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 25 923 €, dlhodobé záväzky 7 995 €, krátkodobé záväzky 45 764 €. 2019: vlastné imanie 69 918 €, dlhodobé záväzky 201 €, krátkodobé záväzky 78 029 €. 2020: vlastné imanie 87 981 €, dlhodobé záväzky 201 €, krátkodobé záväzky 92 777 €. 2021: vlastné imanie 75 359 €, dlhodobé záväzky 201 €, krátkodobé záväzky 48 468 €. 2022: vlastné imanie 40 435 €, dlhodobé záväzky 201 €, krátkodobé záväzky 39 294 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 25 923 €, dlhodobé záväzky 7 995 €, krátkodobé záväzky 45 764 €. 2019: vlastné imanie 69 918 €, dlhodobé záväzky 201 €, krátkodobé záväzky 78 029 €. 2020: vlastné imanie 87 981 €, dlhodobé záväzky 201 €, krátkodobé záväzky 92 777 €. 2021: vlastné imanie 75 359 €, dlhodobé záväzky 201 €, krátkodobé záväzky 48 468 €. 2022: vlastné imanie 40 435 €, dlhodobé záväzky 201 €, krátkodobé záväzky 39 294 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 25 923 €, dlhodobé záväzky 7 995 €, krátkodobé záväzky 45 764 €. 2019: vlastné imanie 69 918 €, dlhodobé záväzky 201 €, krátkodobé záväzky 78 029 €. 2020: vlastné imanie 87 981 €, dlhodobé záväzky 201 €, krátkodobé záväzky 92 777 €. 2021: vlastné imanie 75 359 €, dlhodobé záväzky 201 €, krátkodobé záväzky 48 468 €. 2022: vlastné imanie 40 435 €, dlhodobé záväzky 201 €, krátkodobé záväzky 39 294 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 1 961 €. 2019: daň z príjmu 11 867 €. 2020: daň z príjmu 5 080 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.20 tis.10 tis.02 tis.11,9 tis.5,1 tis.0020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 1 961 €. 2019: daň z príjmu 11 867 €. 2020: daň z príjmu 5 080 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.20 tis.10 tis.02 tis.11,9 tis.5,1 tis.0020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 1 961 €. 2019: daň z príjmu 11 867 €. 2020: daň z príjmu 5 080 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.20 tis.10 tis.00201820202022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby246,3 tis.153,5 tis.200 tis.55,6 tis.23,3 tis.
Výsledok hospodárenia5,1 tis.44 tis.18,1 tis.−12,6 tis.−34,9 tis.
Aktíva79,7 tis.148,1 tis.181 tis.124 tis.79,9 tis.
Vlastné imanie25,9 tis.69,9 tis.88 tis.75,4 tis.40,4 tis.
Daň z príjmu2 tis.11,9 tis.5,1 tis.00
Zadlženosť67,5 %52,8 %51,4 %39,2 %49,4 %

aj 06/2016 — 12/2016–2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
23,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−34,9 tis.
Aktíva
79,9 tis.
Vlastné imanie
40,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
49,4 %

2021

Tržby
55,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−12,6 tis.
Aktíva
124 tis.
Vlastné imanie
75,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
39,2 %

2020

Tržby
200 tis.
Výsledok hospodárenia
18,1 tis.
Aktíva
181 tis.
Vlastné imanie
88 tis.
Daň z príjmu
5,1 tis.
Zadlženosť
51,4 %

2019

Tržby
153,5 tis.
Výsledok hospodárenia
44 tis.
Aktíva
148,1 tis.
Vlastné imanie
69,9 tis.
Daň z príjmu
11,9 tis.
Zadlženosť
52,8 %

2018

Tržby
246,3 tis.
Výsledok hospodárenia
5,1 tis.
Aktíva
79,7 tis.
Vlastné imanie
25,9 tis.
Daň z príjmu
2 tis.
Zadlženosť
67,5 %

aj 06/2016 — 12/2016–2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API