Súhrn
- Vznik
- 29. 06. 201610 rokov 4 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 49 918 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- MB plus s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 50341219
- daňové identifikačné číslo
- 2120309246
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- 753, 90873 Veľké Leváre, Slovenská republika
- Územie
- Veľké Leváreokres MalackyBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 29. 06. 2016
- V registri
- 10 rokov 4 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 112488/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 7793631
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| vedenie účtovníctva | 29. 06. 2016 | — |
| prípravné práce k realizácii | 29. 06. 2016 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 29. 06. 2016 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ) | 29. 06. 2016 | — |
| Pedikúra | 13. 02. 2026 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2120309246 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 04. 11. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼61 % na 905 € a zvýšila tržby o ▲22 % na 49,9 tisíc eur.
Tržby
49 918 €
▲ 22,5 %Výsledok hospodárenia
905 €
▼ 61,2 %Aktíva
14 818 €
▼ 36,3 %Vlastné imanie
7 280 €
▼ 20,0 %Zadlženosť
50,9 %
Hrubá marža
2,5 %
Čistá marža
1,8 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 15 tis. | 18,1 tis. | 13,4 tis. | 40,8 tis. | 49,9 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 66 | 34 | 81 | 2,3 tis. | 905 |
| Aktíva | 19,4 tis. | 29,5 tis. | 26,2 tis. | 23,3 tis. | 14,8 tis. |
| Vlastné imanie | 9,9 tis. | 6,7 tis. | 6,8 tis. | 9,1 tis. | 7,3 tis. |
| Daň z príjmu | 18 | 9 | 19 | 340 | 340 |
| Zadlženosť | 48,8 % | 77,3 % | 74,2 % | 60,9 % | 50,9 % |
aj 06/2016 — 12/2016–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 49,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 905
- Aktíva
- 14,8 tis.
- Vlastné imanie
- 7,3 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 50,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 40,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,3 tis.
- Aktíva
- 23,3 tis.
- Vlastné imanie
- 9,1 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 60,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 13,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 81
- Aktíva
- 26,2 tis.
- Vlastné imanie
- 6,8 tis.
- Daň z príjmu
- 19
- Zadlženosť
- 74,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 18,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 34
- Aktíva
- 29,5 tis.
- Vlastné imanie
- 6,7 tis.
- Daň z príjmu
- 9
- Zadlženosť
- 77,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 15 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 66
- Aktíva
- 19,4 tis.
- Vlastné imanie
- 9,9 tis.
- Daň z príjmu
- 18
- Zadlženosť
- 48,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 06/2016 — 12/2016–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.