prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

Expres services, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 50337807aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
19. 05. 201610 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
284 732 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Expres services, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
50337807
daňové identifikačné číslo
2120311776
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120311776
Sídlo
Rastislavova 953/3, 90026 Slovenský Grob, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
19. 05. 2016
V registri
10 rokov 5 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 111526/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
7046741
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Sťahovacie služby19. 05. 2016—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla19. 05. 2016—
Čistiace a upratovacie služby19. 05. 2016—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)19. 05. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb19. 05. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby19. 05. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu19. 05. 2016—
Administratívne služby19. 05. 2016—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov19. 05. 2016—
Prieskum trhu a verejnej mienky19. 05. 2016—
Prenájom hnuteľných vecí19. 05. 2016—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom19. 05. 2016—
Reklamné a marketingové služby19. 05. 2016—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti19. 05. 2016—
Počítačové služby19. 05. 2016—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien23. 11. 2016—
Prípravné práce k realizácii stavby23. 11. 2016—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov23. 11. 2016—
Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve23. 11. 2016—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 21. 01. 2026
Oprávnená osoba
iTRUST Legal, s. r. o. · od 21. 01. 2026

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120311776: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120311776: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120311776IČ DPH SK2120311776Obdobia daňových registráciíDIČ 2120311776: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120311776: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120311776IČ DPH SK2120311776Obdobia daňových registráciíDIČ 2120311776: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120311776: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120311776IČ DPH SK2120311776
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212031177611. 09. 2026—07. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 06. 2017
daňové identifikačné číslo212031177610. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prepadlo do straty −3 446 € a znížila tržby o ▼31 % na 284,7 tisíc eur.

Tržby

284 732 €

▼ 31,3 %

Výsledok hospodárenia

−3 446 €

▼ 108,9 %

Aktíva

309 089 €

▲ 37,5 %

Vlastné imanie

118 245 €

▼ 2,8 %

Zadlženosť

61,7 %

Hrubá marža

−0,5 %

Čistá marža

−1,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 198 784 €. 2022: tržby 247 786 €. 2023: tržby 259 238 €. 2024: tržby 414 554 €. 2025: tržby 284 732 €.500 tis.250 tis.0198,8 tis.247,8 tis.259,2 tis.414,6 tis.284,7 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 198 784 €. 2022: tržby 247 786 €. 2023: tržby 259 238 €. 2024: tržby 414 554 €. 2025: tržby 284 732 €.500 tis.250 tis.0198,8 tis.247,8 tis.259,2 tis.414,6 tis.284,7 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 198 784 €. 2022: tržby 247 786 €. 2023: tržby 259 238 €. 2024: tržby 414 554 €. 2025: tržby 284 732 €.500 tis.250 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 17 720 €. 2022: výsledok hospodárenia 22 445 €. 2023: výsledok hospodárenia 24 269 €. 2024: výsledok hospodárenia 38 884 €. 2025: výsledok hospodárenia −3 446 €.50 tis.0−5 tis.+17,7 tis.+22,4 tis.+24,3 tis.+38,9 tis.−3,4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 17 720 €. 2022: výsledok hospodárenia 22 445 €. 2023: výsledok hospodárenia 24 269 €. 2024: výsledok hospodárenia 38 884 €. 2025: výsledok hospodárenia −3 446 €.50 tis.0−5 tis.+17,7 tis.+22,4 tis.+24,3 tis.+38,9 tis.−3,4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 17 720 €. 2022: výsledok hospodárenia 22 445 €. 2023: výsledok hospodárenia 24 269 €. 2024: výsledok hospodárenia 38 884 €. 2025: výsledok hospodárenia −3 446 €.50 tis.0−5 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 146 285 €, vlastné imanie 51 472 €. 2022: aktíva 164 334 €, vlastné imanie 73 915 €. 2023: aktíva 161 312 €, vlastné imanie 97 358 €. 2024: aktíva 224 847 €, vlastné imanie 121 691 €. 2025: aktíva 309 089 €, vlastné imanie 118 245 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 146 285 €, vlastné imanie 51 472 €. 2022: aktíva 164 334 €, vlastné imanie 73 915 €. 2023: aktíva 161 312 €, vlastné imanie 97 358 €. 2024: aktíva 224 847 €, vlastné imanie 121 691 €. 2025: aktíva 309 089 €, vlastné imanie 118 245 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 146 285 €, vlastné imanie 51 472 €. 2022: aktíva 164 334 €, vlastné imanie 73 915 €. 2023: aktíva 161 312 €, vlastné imanie 97 358 €. 2024: aktíva 224 847 €, vlastné imanie 121 691 €. 2025: aktíva 309 089 €, vlastné imanie 118 245 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 51 336 €, zásoby 0 €, pohľadávky 50 299 €, finančné účty 44 650 €. 2022: dlhodobý majetok 93 963 €, zásoby 0 €, pohľadávky 31 460 €, finančné účty 38 911 €. 2023: dlhodobý majetok 62 815 €, zásoby 0 €, pohľadávky 74 317 €, finančné účty 24 180 €. 2024: dlhodobý majetok 42 729 €, zásoby 0 €, pohľadávky 177 757 €, finančné účty 4 361 €. 2025: dlhodobý majetok 202 488 €, zásoby 0 €, pohľadávky 86 712 €, finančné účty 19 889 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 51 336 €, zásoby 0 €, pohľadávky 50 299 €, finančné účty 44 650 €. 2022: dlhodobý majetok 93 963 €, zásoby 0 €, pohľadávky 31 460 €, finančné účty 38 911 €. 2023: dlhodobý majetok 62 815 €, zásoby 0 €, pohľadávky 74 317 €, finančné účty 24 180 €. 2024: dlhodobý majetok 42 729 €, zásoby 0 €, pohľadávky 177 757 €, finančné účty 4 361 €. 2025: dlhodobý majetok 202 488 €, zásoby 0 €, pohľadávky 86 712 €, finančné účty 19 889 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 51 336 €, zásoby 0 €, pohľadávky 50 299 €, finančné účty 44 650 €. 2022: dlhodobý majetok 93 963 €, zásoby 0 €, pohľadávky 31 460 €, finančné účty 38 911 €. 2023: dlhodobý majetok 62 815 €, zásoby 0 €, pohľadávky 74 317 €, finančné účty 24 180 €. 2024: dlhodobý majetok 42 729 €, zásoby 0 €, pohľadávky 177 757 €, finančné účty 4 361 €. 2025: dlhodobý majetok 202 488 €, zásoby 0 €, pohľadávky 86 712 €, finančné účty 19 889 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 51 472 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 94 813 €. 2022: vlastné imanie 73 915 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 90 419 €. 2023: vlastné imanie 97 358 €, dlhodobé záväzky 11 407 €, krátkodobé záväzky 52 547 €. 2024: vlastné imanie 121 691 €, dlhodobé záväzky 25 272 €, krátkodobé záväzky 77 884 €. 2025: vlastné imanie 118 245 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 190 844 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 51 472 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 94 813 €. 2022: vlastné imanie 73 915 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 90 419 €. 2023: vlastné imanie 97 358 €, dlhodobé záväzky 11 407 €, krátkodobé záväzky 52 547 €. 2024: vlastné imanie 121 691 €, dlhodobé záväzky 25 272 €, krátkodobé záväzky 77 884 €. 2025: vlastné imanie 118 245 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 190 844 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 51 472 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 94 813 €. 2022: vlastné imanie 73 915 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 90 419 €. 2023: vlastné imanie 97 358 €, dlhodobé záväzky 11 407 €, krátkodobé záväzky 52 547 €. 2024: vlastné imanie 121 691 €, dlhodobé záväzky 25 272 €, krátkodobé záväzky 77 884 €. 2025: vlastné imanie 118 245 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 190 844 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 6 087 €. 2022: daň z príjmu 9 301 €. 2023: daň z príjmu 8 732 €. 2024: daň z príjmu 12 405 €. 2025: daň z príjmu 1 926 €.20 tis.10 tis.06,1 tis.9,3 tis.8,7 tis.12,4 tis.1,9 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 6 087 €. 2022: daň z príjmu 9 301 €. 2023: daň z príjmu 8 732 €. 2024: daň z príjmu 12 405 €. 2025: daň z príjmu 1 926 €.20 tis.10 tis.06,1 tis.9,3 tis.8,7 tis.12,4 tis.1,9 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 6 087 €. 2022: daň z príjmu 9 301 €. 2023: daň z príjmu 8 732 €. 2024: daň z príjmu 12 405 €. 2025: daň z príjmu 1 926 €.20 tis.10 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby198,8 tis.247,8 tis.259,2 tis.414,6 tis.284,7 tis.
Výsledok hospodárenia17,7 tis.22,4 tis.24,3 tis.38,9 tis.−3,4 tis.
Aktíva146,3 tis.164,3 tis.161,3 tis.224,8 tis.309,1 tis.
Vlastné imanie51,5 tis.73,9 tis.97,4 tis.121,7 tis.118,2 tis.
Daň z príjmu6,1 tis.9,3 tis.8,7 tis.12,4 tis.1,9 tis.
Zadlženosť64,8 %55,0 %39,6 %45,9 %61,7 %

aj 2016–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
284,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−3,4 tis.
Aktíva
309,1 tis.
Vlastné imanie
118,2 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
61,7 %

2024

Tržby
414,6 tis.
Výsledok hospodárenia
38,9 tis.
Aktíva
224,8 tis.
Vlastné imanie
121,7 tis.
Daň z príjmu
12,4 tis.
Zadlženosť
45,9 %

2023

Tržby
259,2 tis.
Výsledok hospodárenia
24,3 tis.
Aktíva
161,3 tis.
Vlastné imanie
97,4 tis.
Daň z príjmu
8,7 tis.
Zadlženosť
39,6 %

2022

Tržby
247,8 tis.
Výsledok hospodárenia
22,4 tis.
Aktíva
164,3 tis.
Vlastné imanie
73,9 tis.
Daň z príjmu
9,3 tis.
Zadlženosť
55,0 %

2021

Tržby
198,8 tis.
Výsledok hospodárenia
17,7 tis.
Aktíva
146,3 tis.
Vlastné imanie
51,5 tis.
Daň z príjmu
6,1 tis.
Zadlženosť
64,8 %

aj 2016–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API