Súhrn
- Vznik
- 20. 05. 201610 rokov 5 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 5 742 594 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- IZOMETRIC s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 50336495
- daňové identifikačné číslo
- 2120282472
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2120282472
- Sídlo
- Námestie slobody 1, 093 01 Vranov nad Topľou, Slovenská republika
- Územie
- Vranov nad Topľouokres Vranov nad TopľouPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 20. 05. 2016
- V registri
- 10 rokov 5 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 32949/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 7052033
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 20. 05. 2016 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 20. 05. 2016 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 20. 05. 2016 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 20. 05. 2016 | — |
| Opracovanie kovu jednoduchým spôsobom | 20. 05. 2016 | — |
| Výroba jednoduchých výrobkov z kovu | 20. 05. 2016 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 20. 05. 2016 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 20. 05. 2016 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 20. 05. 2016 | — |
| Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení | 20. 05. 2016 | — |
| Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnosti | 20. 05. 2016 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 20. 05. 2016 | — |
| Vedenie účtovníctva | 20. 05. 2016 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 20. 05. 2016 | — |
| Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 20. 05. 2016 | — |
| Vykonávanie vzdelávacích programov v oblasti sociálnych služieb zameraných na vykonávanie vybraných pracovných činností a na ďalšie vzdelávanie | 20. 05. 2016 | — |
| Vykonávanie odbornej prípravy na úseku prevencie závažných priemyselných havárií | 20. 05. 2016 | — |
| Reklamné a marketingové služby | 20. 05. 2016 | — |
| Sprostredkovanie zamestnania za úhradu okrem činnosti športového agenta | 18. 05. 2024 | — |
| Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla | 18. 05. 2024 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 18. 05. 2024 | — |
| Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 18. 05. 2024 | — |
| Administratívne služby | 18. 05. 2024 | — |
| Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 18. 05. 2024 | — |
| Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 18. 05. 2024 | — |
| Opravy, odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení tlakových | 18. 05. 2024 | — |
| Opravy, odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení plynových | 18. 05. 2024 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2120282472 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 02. 2018 |
| daňové identifikačné číslo | 2120282472 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 25. 02. 2021, rok porušenia 2020).
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Všeobecná zdravotná poisťovňa Pohľadávky štátu Finančná správa SR Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 24. 10. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | 12. 10. 2026 – 19. 10. 2026 ukončené | 13. 10. 2026 |
| Pohľadávky štátu | od 25. 09. 2026 otvorený | 03. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 25. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼11 % na 265 007 € a zvýšila tržby o ▲3 % na 5,74 mil. €.
Tržby
5 742 594 €
▲ 3,0 %Výsledok hospodárenia
265 007 €
▼ 11,2 %Aktíva
1 644 202 €
▲ 42,0 %Vlastné imanie
960 424 €
▲ 38,1 %Zadlženosť
41,5 %
Hrubá marža
6,5 %
Čistá marža
4,6 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1,08 mil. | 2,99 mil. | 3,71 mil. | 5,58 mil. | 5,74 mil. |
| Výsledok hospodárenia | 45,9 tis. | 180,1 tis. | 137,1 tis. | 298,3 tis. | 265 tis. |
| Aktíva | 288,5 tis. | 491,7 tis. | 954 tis. | 1,16 mil. | 1,64 mil. |
| Vlastné imanie | 79,9 tis. | 260 tis. | 397,1 tis. | 695,4 tis. | 960,4 tis. |
| Daň z príjmu | 13,8 tis. | 61,7 tis. | 48 tis. | 98,6 tis. | 109,7 tis. |
| Zadlženosť | 72,3 % | 46,6 % | 57,8 % | 39,5 % | 41,5 % |
aj 05/2016 — 12/2016–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 5,74 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 265 tis.
- Aktíva
- 1,64 mil.
- Vlastné imanie
- 960,4 tis.
- Daň z príjmu
- 109,7 tis.
- Zadlženosť
- 41,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 5,58 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 298,3 tis.
- Aktíva
- 1,16 mil.
- Vlastné imanie
- 695,4 tis.
- Daň z príjmu
- 98,6 tis.
- Zadlženosť
- 39,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 3,71 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 137,1 tis.
- Aktíva
- 954 tis.
- Vlastné imanie
- 397,1 tis.
- Daň z príjmu
- 48 tis.
- Zadlženosť
- 57,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 2,99 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 180,1 tis.
- Aktíva
- 491,7 tis.
- Vlastné imanie
- 260 tis.
- Daň z príjmu
- 61,7 tis.
- Zadlženosť
- 46,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 1,08 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 45,9 tis.
- Aktíva
- 288,5 tis.
- Vlastné imanie
- 79,9 tis.
- Daň z príjmu
- 13,8 tis.
- Zadlženosť
- 72,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 05/2016 — 12/2016–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.