prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

MIRAS GROUP s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 50331469aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
14. 05. 201610 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
55 500 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
MIRAS GROUP s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
50331469
daňové identifikačné číslo
2120282131
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Na serpentínach 16, 08701 Giraltovce, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
14. 05. 2016
V registri
10 rokov 5 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 32914/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
7037544
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla14. 05. 2016—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)14. 05. 2016—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu14. 05. 2016—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien14. 05. 2016—
Prípravné práce k realizácii stavby14. 05. 2016—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov14. 05. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu14. 05. 2016—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120282131: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120282131Obdobia daňových registráciíDIČ 2120282131: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120282131Obdobia daňových registráciíDIČ 2120282131: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120282131
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212028213110. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 prehĺbila stratu na −1 060 € a zvýšila tržby z nuly na 55,5 tisíc eur.

Tržby

55 500 €

Výsledok hospodárenia

−1 060 €

▼ 190,4 %

Aktíva

296 226 €

▲ 49,9 %

Vlastné imanie

9 426 €

▲ 166,8 %

Zadlženosť

96,8 %

Hrubá marža

−1,9 %

Čistá marža

−1,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 0 €. 2019: tržby 0 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 55 500 €.100 tis.50 tis.0000055,5 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 0 €. 2019: tržby 0 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 55 500 €.100 tis.50 tis.0000055,5 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 0 €. 2019: tržby 0 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 55 500 €.100 tis.50 tis.000201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −2 514 €. 2019: výsledok hospodárenia −3 728 €. 2020: výsledok hospodárenia −3 312 €. 2021: výsledok hospodárenia −365 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 060 €.0−5 tis.−2,5 tis.−3,7 tis.−3,3 tis.−365−1,1 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −2 514 €. 2019: výsledok hospodárenia −3 728 €. 2020: výsledok hospodárenia −3 312 €. 2021: výsledok hospodárenia −365 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 060 €.0−5 tis.−2,5 tis.−3,7 tis.−3,3 tis.−365−1,1 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −2 514 €. 2019: výsledok hospodárenia −3 728 €. 2020: výsledok hospodárenia −3 312 €. 2021: výsledok hospodárenia −365 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 060 €.0−5 tis.201820202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 95 999 €, vlastné imanie −6 708 €. 2019: aktíva 114 375 €, vlastné imanie −10 437 €. 2020: aktíva 118 772 €, vlastné imanie −13 749 €. 2021: aktíva 197 572 €, vlastné imanie −14 114 €. 2022: aktíva 296 226 €, vlastné imanie 9 426 €.500 tis.0−20 tis.20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 95 999 €, vlastné imanie −6 708 €. 2019: aktíva 114 375 €, vlastné imanie −10 437 €. 2020: aktíva 118 772 €, vlastné imanie −13 749 €. 2021: aktíva 197 572 €, vlastné imanie −14 114 €. 2022: aktíva 296 226 €, vlastné imanie 9 426 €.500 tis.0−20 tis.20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 95 999 €, vlastné imanie −6 708 €. 2019: aktíva 114 375 €, vlastné imanie −10 437 €. 2020: aktíva 118 772 €, vlastné imanie −13 749 €. 2021: aktíva 197 572 €, vlastné imanie −14 114 €. 2022: aktíva 296 226 €, vlastné imanie 9 426 €.500 tis.0−20 tis.20182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 2 847 €, zásoby 75 993 €, pohľadávky 16 994 €, finančné účty 135 €. 2019: dlhodobý majetok 1 137 €, zásoby 94 688 €, pohľadávky 17 718 €, finančné účty 802 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 100 495 €, pohľadávky 18 021 €, finančné účty 223 €. 2021: dlhodobý majetok 30 667 €, zásoby 141 077 €, pohľadávky 24 916 €, finančné účty 912 €. 2022: dlhodobý majetok 30 667 €, zásoby 187 586 €, pohľadávky 77 171 €, finančné účty 802 €.500 tis.250 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 2 847 €, zásoby 75 993 €, pohľadávky 16 994 €, finančné účty 135 €. 2019: dlhodobý majetok 1 137 €, zásoby 94 688 €, pohľadávky 17 718 €, finančné účty 802 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 100 495 €, pohľadávky 18 021 €, finančné účty 223 €. 2021: dlhodobý majetok 30 667 €, zásoby 141 077 €, pohľadávky 24 916 €, finančné účty 912 €. 2022: dlhodobý majetok 30 667 €, zásoby 187 586 €, pohľadávky 77 171 €, finančné účty 802 €.500 tis.250 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 2 847 €, zásoby 75 993 €, pohľadávky 16 994 €, finančné účty 135 €. 2019: dlhodobý majetok 1 137 €, zásoby 94 688 €, pohľadávky 17 718 €, finančné účty 802 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 100 495 €, pohľadávky 18 021 €, finančné účty 223 €. 2021: dlhodobý majetok 30 667 €, zásoby 141 077 €, pohľadávky 24 916 €, finančné účty 912 €. 2022: dlhodobý majetok 30 667 €, zásoby 187 586 €, pohľadávky 77 171 €, finančné účty 802 €.500 tis.250 tis.020182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie −6 708 €, dlhodobé záväzky 102 410 €, krátkodobé záväzky 297 €. 2019: vlastné imanie −10 437 €, dlhodobé záväzky 122 979 €, krátkodobé záväzky 1 833 €. 2020: vlastné imanie −13 749 €, dlhodobé záväzky 132 290 €, krátkodobé záväzky 231 €. 2021: vlastné imanie −14 114 €, dlhodobé záväzky 174 610 €, krátkodobé záväzky 37 076 €. 2022: vlastné imanie 9 426 €, dlhodobé záväzky 286 800 €, krátkodobé záväzky 0 €.500 tis.0−20 tis.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie −6 708 €, dlhodobé záväzky 102 410 €, krátkodobé záväzky 297 €. 2019: vlastné imanie −10 437 €, dlhodobé záväzky 122 979 €, krátkodobé záväzky 1 833 €. 2020: vlastné imanie −13 749 €, dlhodobé záväzky 132 290 €, krátkodobé záväzky 231 €. 2021: vlastné imanie −14 114 €, dlhodobé záväzky 174 610 €, krátkodobé záväzky 37 076 €. 2022: vlastné imanie 9 426 €, dlhodobé záväzky 286 800 €, krátkodobé záväzky 0 €.500 tis.0−20 tis.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie −6 708 €, dlhodobé záväzky 102 410 €, krátkodobé záväzky 297 €. 2019: vlastné imanie −10 437 €, dlhodobé záväzky 122 979 €, krátkodobé záväzky 1 833 €. 2020: vlastné imanie −13 749 €, dlhodobé záväzky 132 290 €, krátkodobé záväzky 231 €. 2021: vlastné imanie −14 114 €, dlhodobé záväzky 174 610 €, krátkodobé záväzky 37 076 €. 2022: vlastné imanie 9 426 €, dlhodobé záväzky 286 800 €, krátkodobé záväzky 0 €.500 tis.0−20 tis.20182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.1100000020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.1100000020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.1100000020182019202020212022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby000055,5 tis.
Výsledok hospodárenia−2,5 tis.−3,7 tis.−3,3 tis.−365−1,1 tis.
Aktíva96 tis.114,4 tis.118,8 tis.197,6 tis.296,2 tis.
Vlastné imanie−6,7 tis.−10,4 tis.−13,7 tis.−14,1 tis.9,4 tis.
Daň z príjmu00000
Zadlženosť107,0 %109,1 %111,6 %107,1 %96,8 %

aj 2016–2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
55,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,1 tis.
Aktíva
296,2 tis.
Vlastné imanie
9,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
96,8 %

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−365
Aktíva
197,6 tis.
Vlastné imanie
−14,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
107,1 %

2020

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−3,3 tis.
Aktíva
118,8 tis.
Vlastné imanie
−13,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
111,6 %

2019

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−3,7 tis.
Aktíva
114,4 tis.
Vlastné imanie
−10,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
109,1 %

2018

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−2,5 tis.
Aktíva
96 tis.
Vlastné imanie
−6,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
107,0 %

aj 2016–2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API