Súhrn
- Vznik
- 05. 05. 201610 rokov 5 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 259 955 €2019
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- GrupStav s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 50312855
- daňové identifikačné číslo
- 2120268238
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Švermova 447/24, 976 52 Čierny Balog, Slovenská republika
- Územie
- Čierny Balogokres BreznoBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 05. 05. 2016
- V registri
- 10 rokov 5 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 30200/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 7016903
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Prípravné práce k realizácii stavby | 05. 05. 2016 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 05. 05. 2016 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 05. 05. 2016 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 05. 05. 2016 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 05. 05. 2016 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 05. 05. 2016 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 05. 05. 2016 | — |
| Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 05. 05. 2016 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 05. 05. 2016 | — |
| Vykonávanie odťahovej služby | 05. 05. 2016 | — |
| Sťahovacie služby | 05. 05. 2016 | — |
| Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla | 05. 05. 2016 | — |
| Kuriérske služby | 05. 05. 2016 | — |
| Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 05. 05. 2016 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 05. 05. 2016 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 05. 05. 2016 | — |
| Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 05. 05. 2016 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 05. 05. 2016 | — |
| Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 05. 05. 2016 | — |
| Služby súvisiace so skrášľovaním tela | 05. 05. 2016 | — |
| Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 03. 06. 2016 | — |
| Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve | 03. 06. 2016 | — |
| Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva | 03. 06. 2016 | — |
| Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov, oprava, údržba, renovácia nábytku vrátane čalúnnictva | 03. 06. 2016 | — |
| Výroba jednoduchých výrobkov z kovu | 03. 06. 2016 | — |
| Čistenie kanalizačných systémov | 03. 06. 2016 | — |
| Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 03. 06. 2016 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 03. 06. 2016 | — |
| Vedenie účtovníctva | 03. 06. 2016 | — |
| Reklamné a marketingové služby | 03. 06. 2016 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2120268238 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 06. 2023 (rok porušenia 2023).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 04. 11. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2019 prehĺbila stratu na −11 113 € a zvýšila tržby o ▲355 % na 260 tisíc eur.
Tržby
259 955 €
▲ 354,9 %Výsledok hospodárenia
−11 113 €
▼ 1 474,1 %Aktíva
38 354 €
▲ 37,9 %Vlastné imanie
−3 970 €
▼ 155,6 %Zadlženosť
110,4 %
Hrubá marža
−4,1 %
Čistá marža
−4,3 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 05/2016 — 12/2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | 84,4 tis. | 338,3 tis. | 57,1 tis. | 260 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 543 | 2,5 tis. | −706 | −11,1 tis. |
| Aktíva | 5,8 tis. | 34,5 tis. | 27,8 tis. | 38,4 tis. |
| Vlastné imanie | 5,5 tis. | 7,8 tis. | 7,1 tis. | −4 tis. |
| Daň z príjmu | 153 | 960 | 128 | 449 |
| Zadlženosť | 4,4 % | 77,3 % | 74,3 % | 110,4 % |
2019
- Tržby
- 260 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −11,1 tis.
- Aktíva
- 38,4 tis.
- Vlastné imanie
- −4 tis.
- Daň z príjmu
- 449
- Zadlženosť
- 110,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 57,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −706
- Aktíva
- 27,8 tis.
- Vlastné imanie
- 7,1 tis.
- Daň z príjmu
- 128
- Zadlženosť
- 74,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 338,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,5 tis.
- Aktíva
- 34,5 tis.
- Vlastné imanie
- 7,8 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 77,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05/2016 — 12/2016
- Tržby
- 84,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 543
- Aktíva
- 5,8 tis.
- Vlastné imanie
- 5,5 tis.
- Daň z príjmu
- 153
- Zadlženosť
- 4,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).