prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

VKM Nikolet s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 50310569aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
11. 05. 201610 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
VKM Nikolet s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
50310569
daňové identifikačné číslo
2120278974
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120278974
Sídlo
Štvrtok na Ostrove 654, 93040 Štvrtok na Ostrove, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
11. 05. 2016
V registri
10 rokov 5 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 61591/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
7029211
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov11. 05. 2016—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb11. 05. 2016—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu11. 05. 2016—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby11. 05. 2016—
reklamné a marketingové služby11. 05. 2016—
vedenie účtovníctva11. 05. 2016—
administratívne práce11. 05. 2016—
počítačové služby11. 05. 2016—
služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov11. 05. 2016—
prenájom hnuteľných vecí11. 05. 2016—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom11. 05. 2016—
vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti11. 05. 2016—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla11. 05. 2016—
kuriérske služby11. 05. 2016—
prípravné práce k realizácii stavby11. 05. 2016—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov11. 05. 2016—
výroba jednoduchých výrobkov z kovu11. 05. 2016—
baliace činnosti, manipulácia s tovarom11. 05. 2016—
čistiace a upratovacie služby11. 05. 2016—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu11. 05. 2016—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)11. 05. 2016—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120278974: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120278974: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120278974IČ DPH SK2120278974Obdobia daňových registráciíDIČ 2120278974: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120278974: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120278974IČ DPH SK2120278974Obdobia daňových registráciíDIČ 2120278974: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120278974: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120278974IČ DPH SK2120278974
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212027897411. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 01. 2017
daňové identifikačné číslo212027897410. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila stratu na −340 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.

Tržby

0 €

▼ 100,0 %

Výsledok hospodárenia

−340 €

▲ 87,3 %

Aktíva

143 755 €

▼ 41,3 %

Vlastné imanie

143 415 €

▲ 12,1 %

Zadlženosť

0,2 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 2 746 655 €. 2022: tržby 3 835 736 €. 2023: tržby 1 187 772 €. 2024: tržby 42 772 €. 2025: tržby 0 €.5 mil.2,5 mil.02,75 mil.3,84 mil.1,19 mil.42,8 tis.020212022202320242025Tržby2021: tržby 2 746 655 €. 2022: tržby 3 835 736 €. 2023: tržby 1 187 772 €. 2024: tržby 42 772 €. 2025: tržby 0 €.5 mil.2,5 mil.02,75 mil.3,84 mil.1,19 mil.42,8 tis.020212022202320242025Tržby2021: tržby 2 746 655 €. 2022: tržby 3 835 736 €. 2023: tržby 1 187 772 €. 2024: tržby 42 772 €. 2025: tržby 0 €.5 mil.2,5 mil.00202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 16 838 €. 2022: výsledok hospodárenia 13 186 €. 2023: výsledok hospodárenia 9 619 €. 2024: výsledok hospodárenia −2 683 €. 2025: výsledok hospodárenia −340 €.20 tis.0−5 tis.+16,8 tis.+13,2 tis.+9,6 tis.−2,7 tis.−34020212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 16 838 €. 2022: výsledok hospodárenia 13 186 €. 2023: výsledok hospodárenia 9 619 €. 2024: výsledok hospodárenia −2 683 €. 2025: výsledok hospodárenia −340 €.20 tis.0−5 tis.+16,8 tis.+13,2 tis.+9,6 tis.−2,7 tis.−34020212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 16 838 €. 2022: výsledok hospodárenia 13 186 €. 2023: výsledok hospodárenia 9 619 €. 2024: výsledok hospodárenia −2 683 €. 2025: výsledok hospodárenia −340 €.20 tis.0−5 tis.−340202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 624 198 €, vlastné imanie 107 834 €. 2022: aktíva 565 279 €, vlastné imanie 121 020 €. 2023: aktíva 229 707 €, vlastné imanie 130 638 €. 2024: aktíva 245 007 €, vlastné imanie 127 954 €. 2025: aktíva 143 755 €, vlastné imanie 143 415 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 624 198 €, vlastné imanie 107 834 €. 2022: aktíva 565 279 €, vlastné imanie 121 020 €. 2023: aktíva 229 707 €, vlastné imanie 130 638 €. 2024: aktíva 245 007 €, vlastné imanie 127 954 €. 2025: aktíva 143 755 €, vlastné imanie 143 415 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 624 198 €, vlastné imanie 107 834 €. 2022: aktíva 565 279 €, vlastné imanie 121 020 €. 2023: aktíva 229 707 €, vlastné imanie 130 638 €. 2024: aktíva 245 007 €, vlastné imanie 127 954 €. 2025: aktíva 143 755 €, vlastné imanie 143 415 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 198 120 €, zásoby 0 €, pohľadávky 328 494 €, finančné účty 97 584 €. 2022: dlhodobý majetok 17 544 €, zásoby 0 €, pohľadávky 386 869 €, finančné účty 160 866 €. 2023: dlhodobý majetok 52 154 €, zásoby 7 065 €, pohľadávky 169 943 €, finančné účty 545 €. 2024: dlhodobý majetok 34 608 €, zásoby 0 €, pohľadávky 106 448 €, finančné účty 103 951 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 143 755 €, finančné účty 0 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 198 120 €, zásoby 0 €, pohľadávky 328 494 €, finančné účty 97 584 €. 2022: dlhodobý majetok 17 544 €, zásoby 0 €, pohľadávky 386 869 €, finančné účty 160 866 €. 2023: dlhodobý majetok 52 154 €, zásoby 7 065 €, pohľadávky 169 943 €, finančné účty 545 €. 2024: dlhodobý majetok 34 608 €, zásoby 0 €, pohľadávky 106 448 €, finančné účty 103 951 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 143 755 €, finančné účty 0 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 198 120 €, zásoby 0 €, pohľadávky 328 494 €, finančné účty 97 584 €. 2022: dlhodobý majetok 17 544 €, zásoby 0 €, pohľadávky 386 869 €, finančné účty 160 866 €. 2023: dlhodobý majetok 52 154 €, zásoby 7 065 €, pohľadávky 169 943 €, finančné účty 545 €. 2024: dlhodobý majetok 34 608 €, zásoby 0 €, pohľadávky 106 448 €, finančné účty 103 951 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 143 755 €, finančné účty 0 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 107 834 €, dlhodobé záväzky 14 633 €, krátkodobé záväzky 501 731 €. 2022: vlastné imanie 121 020 €, dlhodobé záväzky 15 082 €, krátkodobé záväzky 429 177 €. 2023: vlastné imanie 130 638 €, dlhodobé záväzky 15 170 €, krátkodobé záväzky 83 899 €. 2024: vlastné imanie 127 954 €, dlhodobé záväzky 610 €, krátkodobé záväzky 116 443 €. 2025: vlastné imanie 143 415 €, dlhodobé záväzky 610 €, krátkodobé záväzky −270 €.1 mil.0−50020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 107 834 €, dlhodobé záväzky 14 633 €, krátkodobé záväzky 501 731 €. 2022: vlastné imanie 121 020 €, dlhodobé záväzky 15 082 €, krátkodobé záväzky 429 177 €. 2023: vlastné imanie 130 638 €, dlhodobé záväzky 15 170 €, krátkodobé záväzky 83 899 €. 2024: vlastné imanie 127 954 €, dlhodobé záväzky 610 €, krátkodobé záväzky 116 443 €. 2025: vlastné imanie 143 415 €, dlhodobé záväzky 610 €, krátkodobé záväzky −270 €.1 mil.0−50020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 107 834 €, dlhodobé záväzky 14 633 €, krátkodobé záväzky 501 731 €. 2022: vlastné imanie 121 020 €, dlhodobé záväzky 15 082 €, krátkodobé záväzky 429 177 €. 2023: vlastné imanie 130 638 €, dlhodobé záväzky 15 170 €, krátkodobé záväzky 83 899 €. 2024: vlastné imanie 127 954 €, dlhodobé záväzky 610 €, krátkodobé záväzky 116 443 €. 2025: vlastné imanie 143 415 €, dlhodobé záväzky 610 €, krátkodobé záväzky −270 €.1 mil.0−50020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 6 615 €. 2022: daň z príjmu 4 698 €. 2023: daň z príjmu 2 894 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.10 tis.5 tis.06,6 tis.4,7 tis.2,9 tis.34034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 6 615 €. 2022: daň z príjmu 4 698 €. 2023: daň z príjmu 2 894 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.10 tis.5 tis.06,6 tis.4,7 tis.2,9 tis.34034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 6 615 €. 2022: daň z príjmu 4 698 €. 2023: daň z príjmu 2 894 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.10 tis.5 tis.0340202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby2,75 mil.3,84 mil.1,19 mil.42,8 tis.0
Výsledok hospodárenia16,8 tis.13,2 tis.9,6 tis.−2,7 tis.−340
Aktíva624,2 tis.565,3 tis.229,7 tis.245 tis.143,8 tis.
Vlastné imanie107,8 tis.121 tis.130,6 tis.128 tis.143,4 tis.
Daň z príjmu6,6 tis.4,7 tis.2,9 tis.340340
Zadlženosť82,7 %78,6 %43,1 %47,8 %0,2 %

aj 05/2016 — 12/2016–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−340
Aktíva
143,8 tis.
Vlastné imanie
143,4 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
0,2 %

2024

Tržby
42,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,7 tis.
Aktíva
245 tis.
Vlastné imanie
128 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
47,8 %

2023

Tržby
1,19 mil.
Výsledok hospodárenia
9,6 tis.
Aktíva
229,7 tis.
Vlastné imanie
130,6 tis.
Daň z príjmu
2,9 tis.
Zadlženosť
43,1 %

2022

Tržby
3,84 mil.
Výsledok hospodárenia
13,2 tis.
Aktíva
565,3 tis.
Vlastné imanie
121 tis.
Daň z príjmu
4,7 tis.
Zadlženosť
78,6 %

2021

Tržby
2,75 mil.
Výsledok hospodárenia
16,8 tis.
Aktíva
624,2 tis.
Vlastné imanie
107,8 tis.
Daň z príjmu
6,6 tis.
Zadlženosť
82,7 %

aj 05/2016 — 12/2016–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API