prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

Biosun s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 50308092aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
29. 04. 201610 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
134 097 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Biosun s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
50308092
daňové identifikačné číslo
2120265367
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120265367
Sídlo
Sokolíkova 7, 84101 Bratislava - mestská časť Dúbravka, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
29. 04. 2016
V registri
10 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 111044/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
6994962
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)29. 04. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu29. 04. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb29. 04. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby29. 04. 2016—
Administratívne služby29. 04. 2016—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov29. 04. 2016—
Skladovanie a uskladňovanie29. 04. 2016—
Baliace činnosti, manipulácia s tovarom29. 04. 2016—
Čistiace a upratovacie služby29. 04. 2016—
Počítačové služby29. 04. 2016—
Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov29. 04. 2016—
Reklamné a marketingové služby29. 04. 2016—
Prenájom hnuteľných vecí29. 04. 2016—
Fotografické služby29. 04. 2016—
Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov29. 04. 2016—
Poskytovanie služieb osobného charakteru a pre osobnú hygienu29. 04. 2016—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla29. 04. 2016—
Odevná výroba29. 04. 2016—
Textilná výroba29. 04. 2016—
Služby požičovní29. 04. 2016—
Výroba bižutérie a suvenírov29. 04. 2016—
Vydavateľská činnosť29. 04. 2016—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti29. 04. 2016—
Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí29. 04. 2016—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120265367: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120265367: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120265367IČ DPH SK2120265367Obdobia daňových registráciíDIČ 2120265367: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120265367: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120265367IČ DPH SK2120265367Obdobia daňových registráciíDIČ 2120265367: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120265367: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120265367IČ DPH SK2120265367
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212026536711. 09. 2026—07. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 19. 06. 2017
daňové identifikačné číslo212026536710. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 11. 01. 2024, rok porušenia 2023).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 znížila stratu na −1 507 € a znížila tržby o ▼26 % na 134,1 tisíc eur.

Tržby

134 097 €

▼ 25,6 %

Výsledok hospodárenia

−1 507 €

▲ 92,0 %

Aktíva

63 704 €

▼ 9,4 %

Vlastné imanie

−14 772 €

▼ 11,4 %

Zadlženosť

123,2 %

Hrubá marža

−0,4 %

Čistá marža

−1,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 44 928 €. 2021: tržby 52 256 €. 2022: tržby 62 758 €. 2023: tržby 180 221 €. 2024: tržby 134 097 €.200 tis.100 tis.044,9 tis.52,3 tis.62,8 tis.180,2 tis.134,1 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 44 928 €. 2021: tržby 52 256 €. 2022: tržby 62 758 €. 2023: tržby 180 221 €. 2024: tržby 134 097 €.200 tis.100 tis.044,9 tis.52,3 tis.62,8 tis.180,2 tis.134,1 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 44 928 €. 2021: tržby 52 256 €. 2022: tržby 62 758 €. 2023: tržby 180 221 €. 2024: tržby 134 097 €.200 tis.100 tis.0202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −4 302 €. 2021: výsledok hospodárenia 500 €. 2022: výsledok hospodárenia 38 €. 2023: výsledok hospodárenia −18 803 €. 2024: výsledok hospodárenia −1 507 €.5000−20 tis.−4,3 tis.+500+38−18,8 tis.−1,5 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −4 302 €. 2021: výsledok hospodárenia 500 €. 2022: výsledok hospodárenia 38 €. 2023: výsledok hospodárenia −18 803 €. 2024: výsledok hospodárenia −1 507 €.5000−20 tis.−4,3 tis.+500+38−18,8 tis.−1,5 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −4 302 €. 2021: výsledok hospodárenia 500 €. 2022: výsledok hospodárenia 38 €. 2023: výsledok hospodárenia −18 803 €. 2024: výsledok hospodárenia −1 507 €.5000−20 tis.+38202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 11 774 €, vlastné imanie −1 579 €. 2021: aktíva 12 218 €, vlastné imanie 5 500 €. 2022: aktíva 10 146 €, vlastné imanie 5 538 €. 2023: aktíva 70 326 €, vlastné imanie −13 265 €. 2024: aktíva 63 704 €, vlastné imanie −14 772 €.100 tis.0−20 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 11 774 €, vlastné imanie −1 579 €. 2021: aktíva 12 218 €, vlastné imanie 5 500 €. 2022: aktíva 10 146 €, vlastné imanie 5 538 €. 2023: aktíva 70 326 €, vlastné imanie −13 265 €. 2024: aktíva 63 704 €, vlastné imanie −14 772 €.100 tis.0−20 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 11 774 €, vlastné imanie −1 579 €. 2021: aktíva 12 218 €, vlastné imanie 5 500 €. 2022: aktíva 10 146 €, vlastné imanie 5 538 €. 2023: aktíva 70 326 €, vlastné imanie −13 265 €. 2024: aktíva 63 704 €, vlastné imanie −14 772 €.100 tis.0−20 tis.20202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 5 475 €, pohľadávky 611 €, finančné účty 5 688 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 6 947 €, pohľadávky 2 422 €, finančné účty 2 849 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 7 198 €, pohľadávky 2 426 €, finančné účty 522 €. 2023: dlhodobý majetok 23 850 €, zásoby 31 768 €, pohľadávky 10 901 €, finančné účty 3 807 €. 2024: dlhodobý majetok 16 725 €, zásoby 31 768 €, pohľadávky 14 645 €, finančné účty 566 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 5 475 €, pohľadávky 611 €, finančné účty 5 688 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 6 947 €, pohľadávky 2 422 €, finančné účty 2 849 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 7 198 €, pohľadávky 2 426 €, finančné účty 522 €. 2023: dlhodobý majetok 23 850 €, zásoby 31 768 €, pohľadávky 10 901 €, finančné účty 3 807 €. 2024: dlhodobý majetok 16 725 €, zásoby 31 768 €, pohľadávky 14 645 €, finančné účty 566 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 5 475 €, pohľadávky 611 €, finančné účty 5 688 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 6 947 €, pohľadávky 2 422 €, finančné účty 2 849 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 7 198 €, pohľadávky 2 426 €, finančné účty 522 €. 2023: dlhodobý majetok 23 850 €, zásoby 31 768 €, pohľadávky 10 901 €, finančné účty 3 807 €. 2024: dlhodobý majetok 16 725 €, zásoby 31 768 €, pohľadávky 14 645 €, finančné účty 566 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie −1 579 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 13 353 €. 2021: vlastné imanie 5 500 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 718 €. 2022: vlastné imanie 5 538 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 608 €. 2023: vlastné imanie −13 265 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 83 591 €. 2024: vlastné imanie −14 772 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 78 476 €.100 tis.0−20 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie −1 579 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 13 353 €. 2021: vlastné imanie 5 500 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 718 €. 2022: vlastné imanie 5 538 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 608 €. 2023: vlastné imanie −13 265 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 83 591 €. 2024: vlastné imanie −14 772 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 78 476 €.100 tis.0−20 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie −1 579 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 13 353 €. 2021: vlastné imanie 5 500 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 718 €. 2022: vlastné imanie 5 538 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 608 €. 2023: vlastné imanie −13 265 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 83 591 €. 2024: vlastné imanie −14 772 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 78 476 €.100 tis.0−20 tis.20202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 139 €. 2022: daň z príjmu 128 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €.1 tis.50000139128096020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 139 €. 2022: daň z príjmu 128 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €.1 tis.50000139128096020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 139 €. 2022: daň z príjmu 128 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €.1 tis.50000139128096020202021202220232024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby44,9 tis.52,3 tis.62,8 tis.180,2 tis.134,1 tis.
Výsledok hospodárenia−4,3 tis.50038−18,8 tis.−1,5 tis.
Aktíva11,8 tis.12,2 tis.10,1 tis.70,3 tis.63,7 tis.
Vlastné imanie−1,6 tis.5,5 tis.5,5 tis.−13,3 tis.−14,8 tis.
Daň z príjmu01391280960
Zadlženosť113,4 %55,0 %45,4 %118,9 %123,2 %

aj 04/2016 — 12/2016–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
134,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,5 tis.
Aktíva
63,7 tis.
Vlastné imanie
−14,8 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
123,2 %

2023

Tržby
180,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−18,8 tis.
Aktíva
70,3 tis.
Vlastné imanie
−13,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
118,9 %

2022

Tržby
62,8 tis.
Výsledok hospodárenia
38
Aktíva
10,1 tis.
Vlastné imanie
5,5 tis.
Daň z príjmu
128
Zadlženosť
45,4 %

2021

Tržby
52,3 tis.
Výsledok hospodárenia
500
Aktíva
12,2 tis.
Vlastné imanie
5,5 tis.
Daň z príjmu
139
Zadlženosť
55,0 %

2020

Tržby
44,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−4,3 tis.
Aktíva
11,8 tis.
Vlastné imanie
−1,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
113,4 %

aj 04/2016 — 12/2016–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API