Súhrn
- Vznik
- 28. 04. 201610 rokov 6 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 55 804 €2024
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- KAMADO s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 50305417
- daňové identifikačné číslo
- 2120263915
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2120263915
- Sídlo
- Humenská 334/21, 040 11 Košice - mestská časť Západ, Slovenská republika
- Územie
- Košice - mestská časť Západokres Košice IIKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 28. 04. 2016
- V registri
- 10 rokov 6 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 39046/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 6990410
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 28. 04. 2016 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 28. 04. 2016 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 28. 04. 2016 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 28. 04. 2016 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 28. 04. 2016 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 28. 04. 2016 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 28. 04. 2016 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 28. 04. 2016 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2120263915 | 11. 09. 2026 | — | 06. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 02. 2017 |
| daňové identifikačné číslo | 2120263915 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2024 sa zo straty dostalo na zisk 4 447 € a znížila tržby o ▼18 % na 55,8 tisíc eur.
Tržby
55 804 €
▼ 17,7 %Výsledok hospodárenia
4 447 €
▲ 178,8 %Aktíva
136 038 €
▲ 4,9 %Vlastné imanie
4 478 €
▲ 13 893,8 %Zadlženosť
96,7 %
Hrubá marža
9,7 %
Čistá marža
8,0 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 95,5 tis. | 77,8 tis. | 96,9 tis. | 67,8 tis. | 55,8 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −14,2 tis. | −13,3 tis. | −324 | −5,6 tis. | 4,4 tis. |
| Aktíva | 83,2 tis. | 62,6 tis. | 136,4 tis. | 129,7 tis. | 136 tis. |
| Vlastné imanie | −4 tis. | −17,3 tis. | −17,7 tis. | 32 | 4,5 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 596 | 0 | 990 |
| Zadlženosť | 104,9 % | 127,7 % | 112,9 % | 100,0 % | 96,7 % |
aj 2016–2019 — v pláne Štandard
2024
- Tržby
- 55,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,4 tis.
- Aktíva
- 136 tis.
- Vlastné imanie
- 4,5 tis.
- Daň z príjmu
- 990
- Zadlženosť
- 96,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 67,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −5,6 tis.
- Aktíva
- 129,7 tis.
- Vlastné imanie
- 32
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 100,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 96,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −324
- Aktíva
- 136,4 tis.
- Vlastné imanie
- −17,7 tis.
- Daň z príjmu
- 596
- Zadlženosť
- 112,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 77,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −13,3 tis.
- Aktíva
- 62,6 tis.
- Vlastné imanie
- −17,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 127,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 95,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −14,2 tis.
- Aktíva
- 83,2 tis.
- Vlastné imanie
- −4 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 104,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2016–2019 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 06. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.