prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

Penciak, spol. s r.o.

identifikačné číslo organizácie 50302671aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
27. 04. 201610 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
23 399 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Penciak, spol. s r.o.
identifikačné číslo organizácie
50302671
daňové identifikačné číslo
2120266544
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Kemi 629/11, 031 04 Liptovský Mikuláš, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
27. 04. 2016
V registri
10 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 65544/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
6988520
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Prípravné práce k realizácii stavby27. 04. 2016—
Montáž pomerových rozdeľovačov nákladov vykurovania27. 04. 2016—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov27. 04. 2016—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi/maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti/veľkoobchod/27. 04. 2016—
Vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo17. 01. 2017—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120266544: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120266544Obdobia daňových registráciíDIČ 2120266544: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120266544Obdobia daňových registráciíDIČ 2120266544: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120266544
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212026654410. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Union zdravotná poisťovňa Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňaod 25. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 prepadlo do straty −874 € a znížila tržby o ▼43 % na 23,4 tisíc eur.

Tržby

23 399 €

▼ 43,2 %

Výsledok hospodárenia

−874 €

▼ 108,5 %

Aktíva

116 827 €

▲ 19,7 %

Vlastné imanie

58 990 €

▼ 1,5 %

Zadlženosť

49,5 %

Hrubá marža

−1,6 %

Čistá marža

−3,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 127 161 €. 2018: tržby 76 384 €. 2019: tržby 53 463 €. 2020: tržby 41 173 €. 2021: tržby 23 399 €.200 tis.100 tis.0127,2 tis.76,4 tis.53,5 tis.41,2 tis.23,4 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 127 161 €. 2018: tržby 76 384 €. 2019: tržby 53 463 €. 2020: tržby 41 173 €. 2021: tržby 23 399 €.200 tis.100 tis.0127,2 tis.76,4 tis.53,5 tis.41,2 tis.23,4 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 127 161 €. 2018: tržby 76 384 €. 2019: tržby 53 463 €. 2020: tržby 41 173 €. 2021: tržby 23 399 €.200 tis.100 tis.0201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 34 326 €. 2018: výsledok hospodárenia 7 643 €. 2019: výsledok hospodárenia 1 177 €. 2020: výsledok hospodárenia 10 254 €. 2021: výsledok hospodárenia −874 €.50 tis.0−1 tis.+34,3 tis.+7,6 tis.+1,2 tis.+10,3 tis.−87420172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 34 326 €. 2018: výsledok hospodárenia 7 643 €. 2019: výsledok hospodárenia 1 177 €. 2020: výsledok hospodárenia 10 254 €. 2021: výsledok hospodárenia −874 €.50 tis.0−1 tis.+34,3 tis.+7,6 tis.+1,2 tis.+10,3 tis.−87420172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 34 326 €. 2018: výsledok hospodárenia 7 643 €. 2019: výsledok hospodárenia 1 177 €. 2020: výsledok hospodárenia 10 254 €. 2021: výsledok hospodárenia −874 €.50 tis.0−1 tis.−874201720192021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 90 074 €, vlastné imanie 40 790 €. 2018: aktíva 82 131 €, vlastné imanie 48 433 €. 2019: aktíva 93 351 €, vlastné imanie 49 610 €. 2020: aktíva 97 613 €, vlastné imanie 59 864 €. 2021: aktíva 116 827 €, vlastné imanie 58 990 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 90 074 €, vlastné imanie 40 790 €. 2018: aktíva 82 131 €, vlastné imanie 48 433 €. 2019: aktíva 93 351 €, vlastné imanie 49 610 €. 2020: aktíva 97 613 €, vlastné imanie 59 864 €. 2021: aktíva 116 827 €, vlastné imanie 58 990 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 90 074 €, vlastné imanie 40 790 €. 2018: aktíva 82 131 €, vlastné imanie 48 433 €. 2019: aktíva 93 351 €, vlastné imanie 49 610 €. 2020: aktíva 97 613 €, vlastné imanie 59 864 €. 2021: aktíva 116 827 €, vlastné imanie 58 990 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 21 649 €, zásoby 0 €, pohľadávky 25 891 €, finančné účty 42 534 €. 2018: dlhodobý majetok 15 608 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 812 €, finančné účty 52 711 €. 2019: dlhodobý majetok 9 566 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 575 €, finančné účty 69 210 €. 2020: dlhodobý majetok 3 524 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 698 €, finančné účty 89 391 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 31 420 €, finančné účty 85 407 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 21 649 €, zásoby 0 €, pohľadávky 25 891 €, finančné účty 42 534 €. 2018: dlhodobý majetok 15 608 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 812 €, finančné účty 52 711 €. 2019: dlhodobý majetok 9 566 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 575 €, finančné účty 69 210 €. 2020: dlhodobý majetok 3 524 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 698 €, finančné účty 89 391 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 31 420 €, finančné účty 85 407 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 21 649 €, zásoby 0 €, pohľadávky 25 891 €, finančné účty 42 534 €. 2018: dlhodobý majetok 15 608 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 812 €, finančné účty 52 711 €. 2019: dlhodobý majetok 9 566 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 575 €, finančné účty 69 210 €. 2020: dlhodobý majetok 3 524 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 698 €, finančné účty 89 391 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 31 420 €, finančné účty 85 407 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 40 790 €, dlhodobé záväzky 18 649 €, krátkodobé záväzky 30 635 €. 2018: vlastné imanie 48 433 €, dlhodobé záväzky 13 649 €, krátkodobé záväzky 20 049 €. 2019: vlastné imanie 49 610 €, dlhodobé záväzky 13 571 €, krátkodobé záväzky 30 170 €. 2020: vlastné imanie 59 864 €, dlhodobé záväzky 26 899 €, krátkodobé záväzky 10 850 €. 2021: vlastné imanie 58 990 €, dlhodobé záväzky 26 899 €, krátkodobé záväzky 30 938 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 40 790 €, dlhodobé záväzky 18 649 €, krátkodobé záväzky 30 635 €. 2018: vlastné imanie 48 433 €, dlhodobé záväzky 13 649 €, krátkodobé záväzky 20 049 €. 2019: vlastné imanie 49 610 €, dlhodobé záväzky 13 571 €, krátkodobé záväzky 30 170 €. 2020: vlastné imanie 59 864 €, dlhodobé záväzky 26 899 €, krátkodobé záväzky 10 850 €. 2021: vlastné imanie 58 990 €, dlhodobé záväzky 26 899 €, krátkodobé záväzky 30 938 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 40 790 €, dlhodobé záväzky 18 649 €, krátkodobé záväzky 30 635 €. 2018: vlastné imanie 48 433 €, dlhodobé záväzky 13 649 €, krátkodobé záväzky 20 049 €. 2019: vlastné imanie 49 610 €, dlhodobé záväzky 13 571 €, krátkodobé záväzky 30 170 €. 2020: vlastné imanie 59 864 €, dlhodobé záväzky 26 899 €, krátkodobé záväzky 10 850 €. 2021: vlastné imanie 58 990 €, dlhodobé záväzky 26 899 €, krátkodobé záväzky 30 938 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 9 655 €. 2018: daň z príjmu 2 851 €. 2019: daň z príjmu 941 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 502 €.10 tis.5 tis.09,7 tis.2,9 tis.941050220172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 9 655 €. 2018: daň z príjmu 2 851 €. 2019: daň z príjmu 941 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 502 €.10 tis.5 tis.09,7 tis.2,9 tis.941050220172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 9 655 €. 2018: daň z príjmu 2 851 €. 2019: daň z príjmu 941 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 502 €.10 tis.5 tis.0941502201720192021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby127,2 tis.76,4 tis.53,5 tis.41,2 tis.23,4 tis.
Výsledok hospodárenia34,3 tis.7,6 tis.1,2 tis.10,3 tis.−874
Aktíva90,1 tis.82,1 tis.93,4 tis.97,6 tis.116,8 tis.
Vlastné imanie40,8 tis.48,4 tis.49,6 tis.59,9 tis.59 tis.
Daň z príjmu9,7 tis.2,9 tis.9410502
Zadlženosť54,7 %41,0 %46,9 %38,7 %49,5 %

aj 04/2016 — 12/2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
23,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−874
Aktíva
116,8 tis.
Vlastné imanie
59 tis.
Daň z príjmu
502
Zadlženosť
49,5 %

2020

Tržby
41,2 tis.
Výsledok hospodárenia
10,3 tis.
Aktíva
97,6 tis.
Vlastné imanie
59,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
38,7 %

2019

Tržby
53,5 tis.
Výsledok hospodárenia
1,2 tis.
Aktíva
93,4 tis.
Vlastné imanie
49,6 tis.
Daň z príjmu
941
Zadlženosť
46,9 %

2018

Tržby
76,4 tis.
Výsledok hospodárenia
7,6 tis.
Aktíva
82,1 tis.
Vlastné imanie
48,4 tis.
Daň z príjmu
2,9 tis.
Zadlženosť
41,0 %

2017

Tržby
127,2 tis.
Výsledok hospodárenia
34,3 tis.
Aktíva
90,1 tis.
Vlastné imanie
40,8 tis.
Daň z príjmu
9,7 tis.
Zadlženosť
54,7 %

aj 04/2016 — 12/2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API