prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

ELEKTRO POLLÁK s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 50293966aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
06. 05. 201610 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 30. 09. 2026
Tržby
83 176 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
ELEKTRO POLLÁK s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
50293966
daňové identifikačné číslo
2120286905
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120286905
Sídlo
J. Stampayho 248/34, 943 42 Gbelce, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
06. 05. 2016
V registri
10 rokov 5 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 40778/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
7020040
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)06. 05. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu06. 05. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb06. 05. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby06. 05. 2016—
Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky06. 05. 2016—
Výroba elektromotorov, rozvádzačov, káblov a batérií06. 05. 2016—
Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva06. 05. 2016—
Prípravné práce k realizácii stavby06. 05. 2016—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien06. 05. 2016—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov06. 05. 2016—
Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve06. 05. 2016—
Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve06. 05. 2016—
Prenájom hnuteľných vecí06. 05. 2016—
Čistiace a upratovacie služby06. 05. 2016—
Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických06. 05. 2016—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120286905: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120286905: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120286905IČ DPH SK2120286905Obdobia daňových registráciíDIČ 2120286905: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120286905: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120286905IČ DPH SK2120286905Obdobia daňových registráciíDIČ 2120286905: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120286905: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120286905IČ DPH SK2120286905
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212028690511. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 07. 2016
daňové identifikačné číslo212028690510. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 14. 09. 2026, naposledy v zozname 11. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 14. 09. 2026, naposledy v zozname 11. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 14. 09. 2026, naposledy v zozname 11. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 30. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Sociálna poisťovňa11. 09. 2026 – 14. 09. 2026 ukončené11. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 30. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲52 % na 26 518 € a znížila tržby o ▼12 % na 83,2 tisíc eur.

Tržby

83 176 €

▼ 12,3 %

Výsledok hospodárenia

26 518 €

▲ 51,9 %

Aktíva

95 518 €

▲ 45,6 %

Vlastné imanie

21 914 €

▲ 576,0 %

Zadlženosť

77,1 %

Hrubá marža

36,1 %

Čistá marža

31,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 46 342 €. 2022: tržby 50 039 €. 2023: tržby 80 768 €. 2024: tržby 94 821 €. 2025: tržby 83 176 €.100 tis.50 tis.046,3 tis.50 tis.80,8 tis.94,8 tis.83,2 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 46 342 €. 2022: tržby 50 039 €. 2023: tržby 80 768 €. 2024: tržby 94 821 €. 2025: tržby 83 176 €.100 tis.50 tis.046,3 tis.50 tis.80,8 tis.94,8 tis.83,2 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 46 342 €. 2022: tržby 50 039 €. 2023: tržby 80 768 €. 2024: tržby 94 821 €. 2025: tržby 83 176 €.100 tis.50 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −14 983 €. 2022: výsledok hospodárenia 12 763 €. 2023: výsledok hospodárenia −2 997 €. 2024: výsledok hospodárenia 17 460 €. 2025: výsledok hospodárenia 26 518 €.50 tis.0−20 tis.−15 tis.+12,8 tis.−3 tis.+17,5 tis.+26,5 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −14 983 €. 2022: výsledok hospodárenia 12 763 €. 2023: výsledok hospodárenia −2 997 €. 2024: výsledok hospodárenia 17 460 €. 2025: výsledok hospodárenia 26 518 €.50 tis.0−20 tis.−15 tis.+12,8 tis.−3 tis.+17,5 tis.+26,5 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −14 983 €. 2022: výsledok hospodárenia 12 763 €. 2023: výsledok hospodárenia −2 997 €. 2024: výsledok hospodárenia 17 460 €. 2025: výsledok hospodárenia 26 518 €.50 tis.0−20 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 31 210 €, vlastné imanie −31 830 €. 2022: aktíva 43 036 €, vlastné imanie −19 067 €. 2023: aktíva 47 496 €, vlastné imanie −22 064 €. 2024: aktíva 65 597 €, vlastné imanie −4 604 €. 2025: aktíva 95 518 €, vlastné imanie 21 914 €.100 tis.0−50 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 31 210 €, vlastné imanie −31 830 €. 2022: aktíva 43 036 €, vlastné imanie −19 067 €. 2023: aktíva 47 496 €, vlastné imanie −22 064 €. 2024: aktíva 65 597 €, vlastné imanie −4 604 €. 2025: aktíva 95 518 €, vlastné imanie 21 914 €.100 tis.0−50 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 31 210 €, vlastné imanie −31 830 €. 2022: aktíva 43 036 €, vlastné imanie −19 067 €. 2023: aktíva 47 496 €, vlastné imanie −22 064 €. 2024: aktíva 65 597 €, vlastné imanie −4 604 €. 2025: aktíva 95 518 €, vlastné imanie 21 914 €.100 tis.0−50 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 1 848 €, zásoby 20 330 €, pohľadávky 7 330 €, finančné účty 1 702 €. 2022: dlhodobý majetok 1 806 €, zásoby 32 980 €, pohľadávky 3 783 €, finančné účty 4 467 €. 2023: dlhodobý majetok 1 764 €, zásoby 4 922 €, pohľadávky 5 505 €, finančné účty 35 305 €. 2024: dlhodobý majetok 1 723 €, zásoby 536 €, pohľadávky 19 925 €, finančné účty 43 413 €. 2025: dlhodobý majetok 1 722 €, zásoby 401 €, pohľadávky 14 296 €, finančné účty 79 099 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 1 848 €, zásoby 20 330 €, pohľadávky 7 330 €, finančné účty 1 702 €. 2022: dlhodobý majetok 1 806 €, zásoby 32 980 €, pohľadávky 3 783 €, finančné účty 4 467 €. 2023: dlhodobý majetok 1 764 €, zásoby 4 922 €, pohľadávky 5 505 €, finančné účty 35 305 €. 2024: dlhodobý majetok 1 723 €, zásoby 536 €, pohľadávky 19 925 €, finančné účty 43 413 €. 2025: dlhodobý majetok 1 722 €, zásoby 401 €, pohľadávky 14 296 €, finančné účty 79 099 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 1 848 €, zásoby 20 330 €, pohľadávky 7 330 €, finančné účty 1 702 €. 2022: dlhodobý majetok 1 806 €, zásoby 32 980 €, pohľadávky 3 783 €, finančné účty 4 467 €. 2023: dlhodobý majetok 1 764 €, zásoby 4 922 €, pohľadávky 5 505 €, finančné účty 35 305 €. 2024: dlhodobý majetok 1 723 €, zásoby 536 €, pohľadávky 19 925 €, finančné účty 43 413 €. 2025: dlhodobý majetok 1 722 €, zásoby 401 €, pohľadávky 14 296 €, finančné účty 79 099 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −31 830 €, dlhodobé záväzky 1 291 €, krátkodobé záväzky 61 749 €. 2022: vlastné imanie −19 067 €, dlhodobé záväzky 1 335 €, krátkodobé záväzky 60 768 €. 2023: vlastné imanie −22 064 €, dlhodobé záväzky 1 814 €, krátkodobé záväzky 67 746 €. 2024: vlastné imanie −4 604 €, dlhodobé záväzky 3 424 €, krátkodobé záväzky 66 777 €. 2025: vlastné imanie 21 914 €, dlhodobé záväzky 5 349 €, krátkodobé záväzky 68 255 €.100 tis.0−50 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −31 830 €, dlhodobé záväzky 1 291 €, krátkodobé záväzky 61 749 €. 2022: vlastné imanie −19 067 €, dlhodobé záväzky 1 335 €, krátkodobé záväzky 60 768 €. 2023: vlastné imanie −22 064 €, dlhodobé záväzky 1 814 €, krátkodobé záväzky 67 746 €. 2024: vlastné imanie −4 604 €, dlhodobé záväzky 3 424 €, krátkodobé záväzky 66 777 €. 2025: vlastné imanie 21 914 €, dlhodobé záväzky 5 349 €, krátkodobé záväzky 68 255 €.100 tis.0−50 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −31 830 €, dlhodobé záväzky 1 291 €, krátkodobé záväzky 61 749 €. 2022: vlastné imanie −19 067 €, dlhodobé záväzky 1 335 €, krátkodobé záväzky 60 768 €. 2023: vlastné imanie −22 064 €, dlhodobé záväzky 1 814 €, krátkodobé záväzky 67 746 €. 2024: vlastné imanie −4 604 €, dlhodobé záväzky 3 424 €, krátkodobé záväzky 66 777 €. 2025: vlastné imanie 21 914 €, dlhodobé záväzky 5 349 €, krátkodobé záväzky 68 255 €.100 tis.0−50 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 337 €. 2024: daň z príjmu 3 001 €. 2025: daň z príjmu 3 514 €.5 tis.2,5 tis.0003373 tis.3,5 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 337 €. 2024: daň z príjmu 3 001 €. 2025: daň z príjmu 3 514 €.5 tis.2,5 tis.0003373 tis.3,5 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 337 €. 2024: daň z príjmu 3 001 €. 2025: daň z príjmu 3 514 €.5 tis.2,5 tis.00337202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby46,3 tis.50 tis.80,8 tis.94,8 tis.83,2 tis.
Výsledok hospodárenia−15 tis.12,8 tis.−3 tis.17,5 tis.26,5 tis.
Aktíva31,2 tis.43 tis.47,5 tis.65,6 tis.95,5 tis.
Vlastné imanie−31,8 tis.−19,1 tis.−22,1 tis.−4,6 tis.21,9 tis.
Daň z príjmu003373 tis.3,5 tis.
Zadlženosť202,0 %144,3 %146,5 %107,0 %77,1 %

aj 2016–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
83,2 tis.
Výsledok hospodárenia
26,5 tis.
Aktíva
95,5 tis.
Vlastné imanie
21,9 tis.
Daň z príjmu
3,5 tis.
Zadlženosť
77,1 %

2024

Tržby
94,8 tis.
Výsledok hospodárenia
17,5 tis.
Aktíva
65,6 tis.
Vlastné imanie
−4,6 tis.
Daň z príjmu
3 tis.
Zadlženosť
107,0 %

2023

Tržby
80,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−3 tis.
Aktíva
47,5 tis.
Vlastné imanie
−22,1 tis.
Daň z príjmu
337
Zadlženosť
146,5 %

2022

Tržby
50 tis.
Výsledok hospodárenia
12,8 tis.
Aktíva
43 tis.
Vlastné imanie
−19,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
144,3 %

2021

Tržby
46,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−15 tis.
Aktíva
31,2 tis.
Vlastné imanie
−31,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
202,0 %

aj 2016–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API