prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

Racing Rent s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 50289896aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
16. 04. 201610 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
89 560 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Racing Rent s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
50289896
daňové identifikačné číslo
2120256787
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120256787
Sídlo
Salka 127, 94361 Salka, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
16. 04. 2016
V registri
10 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 40636/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
6964505
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)16. 04. 2016—
Administratívne služby16. 04. 2016—
Počítačové služby16. 04. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu16. 04. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb16. 04. 2016—
Reklamné a marketingové služby16. 04. 2016—
Vedenie účtovníctva16. 04. 2016—
Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky08. 09. 2016—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla08. 09. 2016—
Výroba plastov v primárnej forme08. 09. 2016—
Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov08. 09. 2016—
Kuriérske služby08. 09. 2016—
Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky08. 09. 2016—
Fotografické služby08. 09. 2016—
Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov08. 09. 2016—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom08. 09. 2016—
Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností08. 09. 2016—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov08. 09. 2016—
Prieskum trhu a verejnej mienky08. 09. 2016—
Poskytovanie služieb osobného charakteru a pre osobnú hygienu08. 09. 2016—
Služby súvisiace so skrášľovaním tela08. 09. 2016—
Výroba strojov pre hospodárske odvetvia08. 09. 2016—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien08. 09. 2016—
Prípravné práce k realizácii stavby08. 09. 2016—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov08. 09. 2016—
Výroba kovového nábytku08. 09. 2016—
Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov, oprava, údržba, renovácia nábytku vrátane čalúnnictva08. 09. 2016—
Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva08. 09. 2016—
Výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z dreva, slamy, šúpolia, prútia, korku08. 09. 2016—
Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov08. 09. 2016—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120256787: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120256787: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120256787IČ DPH SK2120256787Obdobia daňových registráciíDIČ 2120256787: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120256787: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120256787IČ DPH SK2120256787Obdobia daňových registráciíDIČ 2120256787: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120256787: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120256787IČ DPH SK2120256787
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212025678711. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 05. 08. 2016
daňové identifikačné číslo212025678710. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 02. 07. 2018 (rok porušenia 2017).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲1 106 % na 8 838 € a zvýšila tržby o ▲80 % na 89,6 tisíc eur.

Tržby

89 560 €

▲ 79,6 %

Výsledok hospodárenia

8 838 €

▲ 1 105,7 %

Aktíva

537 015 €

▲ 38,4 %

Vlastné imanie

−123 631 €

▲ 6,7 %

Zadlženosť

123,0 %

Hrubá marža

11,0 %

Čistá marža

9,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 66 275 €. 2023: tržby 24 938 €. 2024: tržby 49 879 €. 2025: tržby 89 560 €.100 tis.50 tis.0066,3 tis.24,9 tis.49,9 tis.89,6 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 66 275 €. 2023: tržby 24 938 €. 2024: tržby 49 879 €. 2025: tržby 89 560 €.100 tis.50 tis.0066,3 tis.24,9 tis.49,9 tis.89,6 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 66 275 €. 2023: tržby 24 938 €. 2024: tržby 49 879 €. 2025: tržby 89 560 €.100 tis.50 tis.00202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −7 923 €. 2022: výsledok hospodárenia −2 169 €. 2023: výsledok hospodárenia −46 803 €. 2024: výsledok hospodárenia 733 €. 2025: výsledok hospodárenia 8 838 €.10 tis.0−50 tis.−7,9 tis.−2,2 tis.−46,8 tis.+733+8,8 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −7 923 €. 2022: výsledok hospodárenia −2 169 €. 2023: výsledok hospodárenia −46 803 €. 2024: výsledok hospodárenia 733 €. 2025: výsledok hospodárenia 8 838 €.10 tis.0−50 tis.−7,9 tis.−2,2 tis.−46,8 tis.+733+8,8 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −7 923 €. 2022: výsledok hospodárenia −2 169 €. 2023: výsledok hospodárenia −46 803 €. 2024: výsledok hospodárenia 733 €. 2025: výsledok hospodárenia 8 838 €.10 tis.0−50 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 220 473 €, vlastné imanie −84 231 €. 2022: aktíva 265 662 €, vlastné imanie −86 400 €. 2023: aktíva 343 365 €, vlastné imanie −133 202 €. 2024: aktíva 387 999 €, vlastné imanie −132 470 €. 2025: aktíva 537 015 €, vlastné imanie −123 631 €.1 mil.0−200 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 220 473 €, vlastné imanie −84 231 €. 2022: aktíva 265 662 €, vlastné imanie −86 400 €. 2023: aktíva 343 365 €, vlastné imanie −133 202 €. 2024: aktíva 387 999 €, vlastné imanie −132 470 €. 2025: aktíva 537 015 €, vlastné imanie −123 631 €.1 mil.0−200 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 220 473 €, vlastné imanie −84 231 €. 2022: aktíva 265 662 €, vlastné imanie −86 400 €. 2023: aktíva 343 365 €, vlastné imanie −133 202 €. 2024: aktíva 387 999 €, vlastné imanie −132 470 €. 2025: aktíva 537 015 €, vlastné imanie −123 631 €.1 mil.0−200 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 5 549 €, zásoby 138 000 €, pohľadávky 73 188 €, finančné účty 3 736 €. 2022: dlhodobý majetok 3 000 €, zásoby 121 500 €, pohľadávky 139 463 €, finančné účty 1 699 €. 2023: dlhodobý majetok 3 000 €, zásoby 121 500 €, pohľadávky 142 463 €, finančné účty 76 402 €. 2024: dlhodobý majetok 3 000 €, zásoby 172 300 €, pohľadávky 145 209 €, finančné účty 67 490 €. 2025: dlhodobý majetok 97 470 €, zásoby 137 600 €, pohľadávky 194 769 €, finančné účty 107 176 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 5 549 €, zásoby 138 000 €, pohľadávky 73 188 €, finančné účty 3 736 €. 2022: dlhodobý majetok 3 000 €, zásoby 121 500 €, pohľadávky 139 463 €, finančné účty 1 699 €. 2023: dlhodobý majetok 3 000 €, zásoby 121 500 €, pohľadávky 142 463 €, finančné účty 76 402 €. 2024: dlhodobý majetok 3 000 €, zásoby 172 300 €, pohľadávky 145 209 €, finančné účty 67 490 €. 2025: dlhodobý majetok 97 470 €, zásoby 137 600 €, pohľadávky 194 769 €, finančné účty 107 176 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 5 549 €, zásoby 138 000 €, pohľadávky 73 188 €, finančné účty 3 736 €. 2022: dlhodobý majetok 3 000 €, zásoby 121 500 €, pohľadávky 139 463 €, finančné účty 1 699 €. 2023: dlhodobý majetok 3 000 €, zásoby 121 500 €, pohľadávky 142 463 €, finančné účty 76 402 €. 2024: dlhodobý majetok 3 000 €, zásoby 172 300 €, pohľadávky 145 209 €, finančné účty 67 490 €. 2025: dlhodobý majetok 97 470 €, zásoby 137 600 €, pohľadávky 194 769 €, finančné účty 107 176 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −84 231 €, dlhodobé záväzky 28 784 €, krátkodobé záväzky 275 920 €. 2022: vlastné imanie −86 400 €, dlhodobé záväzky 28 784 €, krátkodobé záväzky 323 278 €. 2023: vlastné imanie −133 202 €, dlhodobé záväzky 28 784 €, krátkodobé záväzky 447 783 €. 2024: vlastné imanie −132 470 €, dlhodobé záväzky 29 735 €, krátkodobé záväzky 490 734 €. 2025: vlastné imanie −123 631 €, dlhodobé záväzky 29 734 €, krátkodobé záväzky 630 912 €.1 mil.0−200 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −84 231 €, dlhodobé záväzky 28 784 €, krátkodobé záväzky 275 920 €. 2022: vlastné imanie −86 400 €, dlhodobé záväzky 28 784 €, krátkodobé záväzky 323 278 €. 2023: vlastné imanie −133 202 €, dlhodobé záväzky 28 784 €, krátkodobé záväzky 447 783 €. 2024: vlastné imanie −132 470 €, dlhodobé záväzky 29 735 €, krátkodobé záväzky 490 734 €. 2025: vlastné imanie −123 631 €, dlhodobé záväzky 29 734 €, krátkodobé záväzky 630 912 €.1 mil.0−200 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −84 231 €, dlhodobé záväzky 28 784 €, krátkodobé záväzky 275 920 €. 2022: vlastné imanie −86 400 €, dlhodobé záväzky 28 784 €, krátkodobé záväzky 323 278 €. 2023: vlastné imanie −133 202 €, dlhodobé záväzky 28 784 €, krátkodobé záväzky 447 783 €. 2024: vlastné imanie −132 470 €, dlhodobé záväzky 29 735 €, krátkodobé záväzky 490 734 €. 2025: vlastné imanie −123 631 €, dlhodobé záväzky 29 734 €, krátkodobé záväzky 630 912 €.1 mil.0−200 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 368 €. 2025: daň z príjmu 982 €.1 tis.500000036898220212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 368 €. 2025: daň z príjmu 982 €.1 tis.500000036898220212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 368 €. 2025: daň z príjmu 982 €.1 tis.500000036898220212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby066,3 tis.24,9 tis.49,9 tis.89,6 tis.
Výsledok hospodárenia−7,9 tis.−2,2 tis.−46,8 tis.7338,8 tis.
Aktíva220,5 tis.265,7 tis.343,4 tis.388 tis.537 tis.
Vlastné imanie−84,2 tis.−86,4 tis.−133,2 tis.−132,5 tis.−123,6 tis.
Daň z príjmu000368982
Zadlženosť138,2 %132,5 %138,8 %134,1 %123,0 %

aj 04/2016 — 12/2016–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
89,6 tis.
Výsledok hospodárenia
8,8 tis.
Aktíva
537 tis.
Vlastné imanie
−123,6 tis.
Daň z príjmu
982
Zadlženosť
123,0 %

2024

Tržby
49,9 tis.
Výsledok hospodárenia
733
Aktíva
388 tis.
Vlastné imanie
−132,5 tis.
Daň z príjmu
368
Zadlženosť
134,1 %

2023

Tržby
24,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−46,8 tis.
Aktíva
343,4 tis.
Vlastné imanie
−133,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
138,8 %

2022

Tržby
66,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,2 tis.
Aktíva
265,7 tis.
Vlastné imanie
−86,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
132,5 %

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−7,9 tis.
Aktíva
220,5 tis.
Vlastné imanie
−84,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
138,2 %

aj 04/2016 — 12/2016–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API