prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

Optimum Invest s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 50279114aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
08. 04. 201610 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
—2019

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Optimum Invest s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
50279114
daňové identifikačné číslo
2120250990
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Hlavná 22, 943 01 Štúrovo, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
08. 04. 2016
V registri
10 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 40568/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
6942674
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)08. 04. 2016—
Administratívne služby08. 04. 2016—
Počítačové služby08. 04. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu08. 04. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb08. 04. 2016—
Reklamné a marketingové služby08. 04. 2016—
Vedenie účtovníctva08. 04. 2016—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien18. 05. 2016—
Prípravné práce k realizácii stavby18. 05. 2016—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov18. 05. 2016—
Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m18. 05. 2016—
Osadzovanie a údržba dopravného značenia a inštalovanie dopravných značiek18. 05. 2016—
Montáž pomerových rozdeľovačov nákladov vykurovania18. 05. 2016—
Montáž bezpečnostných dverí s menej ako 3-bodovým uzamykacím mechanizmom18. 05. 2016—
Prenájom hnuteľných vecí18. 05. 2016—
Služby požičovní18. 05. 2016—
Čistiace a upratovacie služby18. 05. 2016—
Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky18. 05. 2016—
Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu18. 05. 2016—
Výroba čerpadiel, kompresorov, ventilov a armatúr18. 05. 2016—
Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly18. 05. 2016—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120250990: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120250990Obdobia daňových registráciíDIČ 2120250990: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120250990Obdobia daňových registráciíDIČ 2120250990: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120250990
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212025099010. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 05. 10. 2021 (rok porušenia 2021).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2019 register neuvádza tržby ani výsledok hospodárenia.

Tržby

—

Výsledok hospodárenia

—

Aktíva

5 000 €

▼ 98,8 %

Vlastné imanie

5 000 €

▲ 164,2 %

Zadlženosť

0,0 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby04/2016 — 12/2016: tržby 4 200 €. 2017: tržby 199 367 €. 2019: údaj neuvedený.200 tis.100 tis.04,2 tis.199,4 tis.04/2016 — 12/201620172019Tržby04/2016 — 12/2016: tržby 4 200 €. 2017: tržby 199 367 €. 2019: údaj neuvedený.200 tis.100 tis.04,2 tis.199,4 tis.04/2016 — 12/201620172019Tržby04/2016 — 12/2016: tržby 4 200 €. 2017: tržby 199 367 €. 2019: údaj neuvedený.200 tis.100 tis.04,2 tis.04/2016 — 12/20162019

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia04/2016 — 12/2016: výsledok hospodárenia −1 297 €. 2017: výsledok hospodárenia −11 496 €. 2019: údaj neuvedený.0−20 tis.−1,3 tis.−11,5 tis.04/2016 — 12/201620172019Výsledok hospodárenia04/2016 — 12/2016: výsledok hospodárenia −1 297 €. 2017: výsledok hospodárenia −11 496 €. 2019: údaj neuvedený.0−20 tis.−1,3 tis.−11,5 tis.04/2016 — 12/201620172019Výsledok hospodárenia04/2016 — 12/2016: výsledok hospodárenia −1 297 €. 2017: výsledok hospodárenia −11 496 €. 2019: údaj neuvedený.0−20 tis.−1,3 tis.04/2016 — 12/20162019

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie04/2016 — 12/2016: aktíva 8 702 €, vlastné imanie 3 703 €. 2017: aktíva 401 028 €, vlastné imanie −7 793 €. 2019: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 5 000 €.500 tis.0−10 tis.04/2016 — 12/201620172019Aktíva a vlastné imanie04/2016 — 12/2016: aktíva 8 702 €, vlastné imanie 3 703 €. 2017: aktíva 401 028 €, vlastné imanie −7 793 €. 2019: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 5 000 €.500 tis.0−10 tis.04/2016 — 12/201620172019Aktíva a vlastné imanie04/2016 — 12/2016: aktíva 8 702 €, vlastné imanie 3 703 €. 2017: aktíva 401 028 €, vlastné imanie −7 793 €. 2019: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 5 000 €.500 tis.0−10 tis.04/2016 — 12/20162019

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív04/2016 — 12/2016: dlhodobý majetok 6 380 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 2 322 €. 2017: dlhodobý majetok 33 000 €, zásoby 68 544 €, pohľadávky 89 456 €, finančné účty 210 028 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €.500 tis.250 tis.004/2016 — 12/201620172019Štruktúra aktív04/2016 — 12/2016: dlhodobý majetok 6 380 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 2 322 €. 2017: dlhodobý majetok 33 000 €, zásoby 68 544 €, pohľadávky 89 456 €, finančné účty 210 028 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €.500 tis.250 tis.004/2016 — 12/201620172019Štruktúra aktív04/2016 — 12/2016: dlhodobý majetok 6 380 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 2 322 €. 2017: dlhodobý majetok 33 000 €, zásoby 68 544 €, pohľadávky 89 456 €, finančné účty 210 028 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €.500 tis.250 tis.004/2016 — 12/20162019
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív04/2016 — 12/2016: vlastné imanie 3 703 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 999 €. 2017: vlastné imanie −7 793 €, dlhodobé záväzky 181 625 €, krátkodobé záväzky 227 196 €. 2019: vlastné imanie 5 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.500 tis.0−10 tis.04/2016 — 12/201620172019Štruktúra pasív04/2016 — 12/2016: vlastné imanie 3 703 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 999 €. 2017: vlastné imanie −7 793 €, dlhodobé záväzky 181 625 €, krátkodobé záväzky 227 196 €. 2019: vlastné imanie 5 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.500 tis.0−10 tis.04/2016 — 12/201620172019Štruktúra pasív04/2016 — 12/2016: vlastné imanie 3 703 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 999 €. 2017: vlastné imanie −7 793 €, dlhodobé záväzky 181 625 €, krátkodobé záväzky 227 196 €. 2019: vlastné imanie 5 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.500 tis.0−10 tis.04/2016 — 12/20162019
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu04/2016 — 12/2016: daň z príjmu 0 €. 2017: daň z príjmu 1 658 €. 2019: údaj neuvedený.2 tis.1 tis.001,7 tis.04/2016 — 12/201620172019Daň z príjmu04/2016 — 12/2016: daň z príjmu 0 €. 2017: daň z príjmu 1 658 €. 2019: údaj neuvedený.2 tis.1 tis.001,7 tis.04/2016 — 12/201620172019Daň z príjmu04/2016 — 12/2016: daň z príjmu 0 €. 2017: daň z príjmu 1 658 €. 2019: údaj neuvedený.2 tis.1 tis.0004/2016 — 12/20162019
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)04/2016 — 12/2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok
Tržby4,2 tis.199,4 tis.—
Výsledok hospodárenia−1,3 tis.−11,5 tis.—
Aktíva8,7 tis.401 tis.5 tis.
Vlastné imanie3,7 tis.−7,8 tis.5 tis.
Daň z príjmu01,7 tis.—
Zadlženosť57,4 %101,9 %0,0 %

2019

Tržby
—
Výsledok hospodárenia
—
Aktíva
5 tis.
Vlastné imanie
5 tis.
Daň z príjmu
—
Zadlženosť
0,0 %

2017

Tržby
199,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−11,5 tis.
Aktíva
401 tis.
Vlastné imanie
−7,8 tis.
Daň z príjmu
1,7 tis.
Zadlženosť
101,9 %

04/2016 — 12/2016

Tržby
4,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,3 tis.
Aktíva
8,7 tis.
Vlastné imanie
3,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
57,4 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API