prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

ROLO TATRA TRANS s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 50263561aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
08. 04. 201610 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 11. 09. 2026
Tržby
42 152 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
ROLO TATRA TRANS s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
50263561
daňové identifikačné číslo
2120248394
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Požiarnická 12, 08222 Šarišské Michaľany, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
08. 04. 2016
V registri
10 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 32723/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
6943357
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)08. 04. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu08. 04. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb08. 04. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby08. 04. 2016—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla08. 04. 2016—
Sťahovacie služby08. 04. 2016—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom08. 04. 2016—
Prenájom hnuteľných vecí08. 04. 2016—
Počítačové služby08. 04. 2016—
Administratívne služby08. 04. 2016—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov08. 04. 2016—
Vedenie účtovníctva08. 04. 2016—
Poskytovanie sociálnych služieb08. 04. 2016—
Prevádzkovanie kultúrnych,spoločenských a zábavných zariadení08. 04. 2016—
Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí08. 04. 2016—
Čistiace a upratovacie služby08. 04. 2016—
Reklamné a marketingové služby08. 04. 2016—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien08. 04. 2016—
Prípravné práce k realizácii stavby08. 04. 2016—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov08. 04. 2016—
Poskytovanie služieb osobného charakteru a pre osobnú hygienu08. 04. 2016—
Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve08. 04. 2016—
Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava08. 04. 2016—
Opracovanie kovu jednoduchým spôsobom08. 04. 2016—
Výroba jednoduchých výrobkov z kovu08. 04. 2016—
Výroba strojov pre hospodárske odvetvia08. 04. 2016—
Diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel08. 04. 2016—
Výkon povolania prevádzkovateľa nákladnej cestnej dopravy10. 09. 2019—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120248394: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120248394Obdobia daňových registráciíDIČ 2120248394: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120248394Obdobia daňových registráciíDIČ 2120248394: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120248394
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212024839410. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 05. 08. 2022 (rok porušenia 2020).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 10. 2026 otvorený06. 11. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 10. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 zvýšila zisk o ▲2 277 % na 8 107 € a zvýšila tržby o ▲25 % na 42,2 tisíc eur.

Tržby

42 152 €

▲ 25,1 %

Výsledok hospodárenia

8 107 €

▲ 2 277,4 %

Aktíva

60 994 €

▼ 8,2 %

Vlastné imanie

67 531 €

▲ 13,6 %

Zadlženosť

−10,7 %

Hrubá marža

24,0 %

Čistá marža

19,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 39 220 €. 2020: tržby 33 404 €. 2021: tržby 33 253 €. 2022: tržby 33 699 €. 2023: tržby 42 152 €.50 tis.25 tis.039,2 tis.33,4 tis.33,3 tis.33,7 tis.42,2 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 39 220 €. 2020: tržby 33 404 €. 2021: tržby 33 253 €. 2022: tržby 33 699 €. 2023: tržby 42 152 €.50 tis.25 tis.039,2 tis.33,4 tis.33,3 tis.33,7 tis.42,2 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 39 220 €. 2020: tržby 33 404 €. 2021: tržby 33 253 €. 2022: tržby 33 699 €. 2023: tržby 42 152 €.50 tis.25 tis.0201920212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 1 131 €. 2020: výsledok hospodárenia 11 676 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 641 €. 2022: výsledok hospodárenia 341 €. 2023: výsledok hospodárenia 8 107 €.20 tis.10 tis.0+1,1 tis.+11,7 tis.+1,6 tis.+341+8,1 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 1 131 €. 2020: výsledok hospodárenia 11 676 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 641 €. 2022: výsledok hospodárenia 341 €. 2023: výsledok hospodárenia 8 107 €.20 tis.10 tis.0+1,1 tis.+11,7 tis.+1,6 tis.+341+8,1 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 1 131 €. 2020: výsledok hospodárenia 11 676 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 641 €. 2022: výsledok hospodárenia 341 €. 2023: výsledok hospodárenia 8 107 €.20 tis.10 tis.0201920212023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 60 253 €, vlastné imanie 45 765 €. 2020: aktíva 55 952 €, vlastné imanie 57 442 €. 2021: aktíva 73 571 €, vlastné imanie 59 083 €. 2022: aktíva 66 435 €, vlastné imanie 59 424 €. 2023: aktíva 60 994 €, vlastné imanie 67 531 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 60 253 €, vlastné imanie 45 765 €. 2020: aktíva 55 952 €, vlastné imanie 57 442 €. 2021: aktíva 73 571 €, vlastné imanie 59 083 €. 2022: aktíva 66 435 €, vlastné imanie 59 424 €. 2023: aktíva 60 994 €, vlastné imanie 67 531 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 60 253 €, vlastné imanie 45 765 €. 2020: aktíva 55 952 €, vlastné imanie 57 442 €. 2021: aktíva 73 571 €, vlastné imanie 59 083 €. 2022: aktíva 66 435 €, vlastné imanie 59 424 €. 2023: aktíva 60 994 €, vlastné imanie 67 531 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 29 365 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 338 €, finančné účty 23 550 €. 2020: dlhodobý majetok 28 265 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 498 €, finančné účty 21 189 €. 2021: dlhodobý majetok 43 975 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 257 €, finančné účty 26 339 €. 2022: dlhodobý majetok 43 489 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 436 €, finančné účty 18 510 €. 2023: dlhodobý majetok 37 965 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 838 €, finančné účty 16 191 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 29 365 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 338 €, finančné účty 23 550 €. 2020: dlhodobý majetok 28 265 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 498 €, finančné účty 21 189 €. 2021: dlhodobý majetok 43 975 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 257 €, finančné účty 26 339 €. 2022: dlhodobý majetok 43 489 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 436 €, finančné účty 18 510 €. 2023: dlhodobý majetok 37 965 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 838 €, finančné účty 16 191 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 29 365 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 338 €, finančné účty 23 550 €. 2020: dlhodobý majetok 28 265 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 498 €, finančné účty 21 189 €. 2021: dlhodobý majetok 43 975 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 257 €, finančné účty 26 339 €. 2022: dlhodobý majetok 43 489 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 436 €, finančné účty 18 510 €. 2023: dlhodobý majetok 37 965 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 838 €, finančné účty 16 191 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 45 765 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 488 €. 2020: vlastné imanie 57 442 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky −1 490 €. 2021: vlastné imanie 59 083 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 488 €. 2022: vlastné imanie 59 424 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 011 €. 2023: vlastné imanie 67 531 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky −6 537 €.100 tis.0−10 tis.20192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 45 765 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 488 €. 2020: vlastné imanie 57 442 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky −1 490 €. 2021: vlastné imanie 59 083 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 488 €. 2022: vlastné imanie 59 424 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 011 €. 2023: vlastné imanie 67 531 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky −6 537 €.100 tis.0−10 tis.20192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 45 765 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 488 €. 2020: vlastné imanie 57 442 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky −1 490 €. 2021: vlastné imanie 59 083 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 488 €. 2022: vlastné imanie 59 424 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 011 €. 2023: vlastné imanie 67 531 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky −6 537 €.100 tis.0−10 tis.20192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 898 €. 2020: daň z príjmu 2 369 €. 2021: daň z príjmu 631 €. 2022: daň z príjmu 445 €. 2023: daň z príjmu 2 024 €.2,5 tis.1,3 tis.08982,4 tis.6314452 tis.20192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 898 €. 2020: daň z príjmu 2 369 €. 2021: daň z príjmu 631 €. 2022: daň z príjmu 445 €. 2023: daň z príjmu 2 024 €.2,5 tis.1,3 tis.08982,4 tis.6314452 tis.20192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 898 €. 2020: daň z príjmu 2 369 €. 2021: daň z príjmu 631 €. 2022: daň z príjmu 445 €. 2023: daň z príjmu 2 024 €.2,5 tis.1,3 tis.0898631201920212023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby39,2 tis.33,4 tis.33,3 tis.33,7 tis.42,2 tis.
Výsledok hospodárenia1,1 tis.11,7 tis.1,6 tis.3418,1 tis.
Aktíva60,3 tis.56 tis.73,6 tis.66,4 tis.61 tis.
Vlastné imanie45,8 tis.57,4 tis.59,1 tis.59,4 tis.67,5 tis.
Daň z príjmu8982,4 tis.6314452 tis.
Zadlženosť24,0 %−2,7 %19,7 %10,6 %−10,7 %

aj 2016–2018 — v pláne Štandard

2023

Tržby
42,2 tis.
Výsledok hospodárenia
8,1 tis.
Aktíva
61 tis.
Vlastné imanie
67,5 tis.
Daň z príjmu
2 tis.
Zadlženosť
−10,7 %

2022

Tržby
33,7 tis.
Výsledok hospodárenia
341
Aktíva
66,4 tis.
Vlastné imanie
59,4 tis.
Daň z príjmu
445
Zadlženosť
10,6 %

2021

Tržby
33,3 tis.
Výsledok hospodárenia
1,6 tis.
Aktíva
73,6 tis.
Vlastné imanie
59,1 tis.
Daň z príjmu
631
Zadlženosť
19,7 %

2020

Tržby
33,4 tis.
Výsledok hospodárenia
11,7 tis.
Aktíva
56 tis.
Vlastné imanie
57,4 tis.
Daň z príjmu
2,4 tis.
Zadlženosť
−2,7 %

2019

Tržby
39,2 tis.
Výsledok hospodárenia
1,1 tis.
Aktíva
60,3 tis.
Vlastné imanie
45,8 tis.
Daň z príjmu
898
Zadlženosť
24,0 %

aj 2016–2018 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

Tento profil cez API