prezri.sk

platné k 02. 11. 2026

Farma-Pali, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 50260693aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
14. 04. 201610 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
12 327 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Farma-Pali, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
50260693
daňové identifikačné číslo
2120309653
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Obrancov mieru 332/75, 98055 Klenovec, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
14. 04. 2016
V registri
10 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 29643/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
6955926
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)14. 04. 2016—
Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve14. 04. 2016—
Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá14. 04. 2016—
Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve14. 04. 2016—
Prípravné práce k realizácii stavby14. 04. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb14. 04. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu14. 04. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby14. 04. 2016—
Vedenie účtovníctva14. 04. 2016—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí14. 04. 2016—
Poľnohospodárstvo a lesníctvo vrátane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov14. 04. 2016—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120309653: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120309653Obdobia daňových registráciíDIČ 2120309653: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120309653Obdobia daňových registráciíDIČ 2120309653: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120309653
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212030965310. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲159 % na 8 893 € a zvýšila tržby o ▲134 % na 12,3 tisíc eur.

Tržby

12 327 €

▲ 133,6 %

Výsledok hospodárenia

8 893 €

▲ 159,5 %

Aktíva

75 408 €

▼ 5,0 %

Vlastné imanie

41 350 €

▲ 31,3 %

Zadlženosť

45,2 %

Hrubá marža

80,2 %

Čistá marža

72,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 974 €. 2022: tržby 11 268 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 5 278 €. 2025: tržby 12 327 €.20 tis.10 tis.097411,3 tis.05,3 tis.12,3 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 974 €. 2022: tržby 11 268 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 5 278 €. 2025: tržby 12 327 €.20 tis.10 tis.097411,3 tis.05,3 tis.12,3 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 974 €. 2022: tržby 11 268 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 5 278 €. 2025: tržby 12 327 €.20 tis.10 tis.09740202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 1 058 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 616 €. 2023: výsledok hospodárenia 2 290 €. 2024: výsledok hospodárenia 3 427 €. 2025: výsledok hospodárenia 8 893 €.10 tis.5 tis.0+1,1 tis.+1,6 tis.+2,3 tis.+3,4 tis.+8,9 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 1 058 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 616 €. 2023: výsledok hospodárenia 2 290 €. 2024: výsledok hospodárenia 3 427 €. 2025: výsledok hospodárenia 8 893 €.10 tis.5 tis.0+1,1 tis.+1,6 tis.+2,3 tis.+3,4 tis.+8,9 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 1 058 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 616 €. 2023: výsledok hospodárenia 2 290 €. 2024: výsledok hospodárenia 3 427 €. 2025: výsledok hospodárenia 8 893 €.10 tis.5 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 52 140 €, vlastné imanie 22 932 €. 2022: aktíva 69 025 €, vlastné imanie 25 106 €. 2023: aktíva 71 169 €, vlastné imanie 28 070 €. 2024: aktíva 79 352 €, vlastné imanie 31 497 €. 2025: aktíva 75 408 €, vlastné imanie 41 350 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 52 140 €, vlastné imanie 22 932 €. 2022: aktíva 69 025 €, vlastné imanie 25 106 €. 2023: aktíva 71 169 €, vlastné imanie 28 070 €. 2024: aktíva 79 352 €, vlastné imanie 31 497 €. 2025: aktíva 75 408 €, vlastné imanie 41 350 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 52 140 €, vlastné imanie 22 932 €. 2022: aktíva 69 025 €, vlastné imanie 25 106 €. 2023: aktíva 71 169 €, vlastné imanie 28 070 €. 2024: aktíva 79 352 €, vlastné imanie 31 497 €. 2025: aktíva 75 408 €, vlastné imanie 41 350 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 10 692 €, zásoby 14 314 €, pohľadávky 6 051 €, finančné účty 21 083 €. 2022: dlhodobý majetok 15 252 €, zásoby 8 200 €, pohľadávky 35 134 €, finančné účty 10 439 €. 2023: dlhodobý majetok 13 026 €, zásoby 15 700 €, pohľadávky 24 326 €, finančné účty 18 117 €. 2024: dlhodobý majetok 32 670 €, zásoby 14 596 €, pohľadávky 21 963 €, finančné účty 10 123 €. 2025: dlhodobý majetok 21 457 €, zásoby 30 500 €, pohľadávky 4 008 €, finančné účty 19 443 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 10 692 €, zásoby 14 314 €, pohľadávky 6 051 €, finančné účty 21 083 €. 2022: dlhodobý majetok 15 252 €, zásoby 8 200 €, pohľadávky 35 134 €, finančné účty 10 439 €. 2023: dlhodobý majetok 13 026 €, zásoby 15 700 €, pohľadávky 24 326 €, finančné účty 18 117 €. 2024: dlhodobý majetok 32 670 €, zásoby 14 596 €, pohľadávky 21 963 €, finančné účty 10 123 €. 2025: dlhodobý majetok 21 457 €, zásoby 30 500 €, pohľadávky 4 008 €, finančné účty 19 443 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 10 692 €, zásoby 14 314 €, pohľadávky 6 051 €, finančné účty 21 083 €. 2022: dlhodobý majetok 15 252 €, zásoby 8 200 €, pohľadávky 35 134 €, finančné účty 10 439 €. 2023: dlhodobý majetok 13 026 €, zásoby 15 700 €, pohľadávky 24 326 €, finančné účty 18 117 €. 2024: dlhodobý majetok 32 670 €, zásoby 14 596 €, pohľadávky 21 963 €, finančné účty 10 123 €. 2025: dlhodobý majetok 21 457 €, zásoby 30 500 €, pohľadávky 4 008 €, finančné účty 19 443 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 22 932 €, dlhodobé záväzky 13 590 €, krátkodobé záväzky 15 618 €. 2022: vlastné imanie 25 106 €, dlhodobé záväzky 13 590 €, krátkodobé záväzky 30 329 €. 2023: vlastné imanie 28 070 €, dlhodobé záväzky 13 590 €, krátkodobé záväzky 29 509 €. 2024: vlastné imanie 31 497 €, dlhodobé záväzky 31 006 €, krátkodobé záväzky 16 849 €. 2025: vlastné imanie 41 350 €, dlhodobé záväzky 13 590 €, krátkodobé záväzky 20 468 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 22 932 €, dlhodobé záväzky 13 590 €, krátkodobé záväzky 15 618 €. 2022: vlastné imanie 25 106 €, dlhodobé záväzky 13 590 €, krátkodobé záväzky 30 329 €. 2023: vlastné imanie 28 070 €, dlhodobé záväzky 13 590 €, krátkodobé záväzky 29 509 €. 2024: vlastné imanie 31 497 €, dlhodobé záväzky 31 006 €, krátkodobé záväzky 16 849 €. 2025: vlastné imanie 41 350 €, dlhodobé záväzky 13 590 €, krátkodobé záväzky 20 468 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 22 932 €, dlhodobé záväzky 13 590 €, krátkodobé záväzky 15 618 €. 2022: vlastné imanie 25 106 €, dlhodobé záväzky 13 590 €, krátkodobé záväzky 30 329 €. 2023: vlastné imanie 28 070 €, dlhodobé záväzky 13 590 €, krátkodobé záväzky 29 509 €. 2024: vlastné imanie 31 497 €, dlhodobé záväzky 31 006 €, krátkodobé záväzky 16 849 €. 2025: vlastné imanie 41 350 €, dlhodobé záväzky 13 590 €, krátkodobé záväzky 20 468 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 327 €. 2022: daň z príjmu 429 €. 2023: daň z príjmu 609 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 988 €.1 tis.500032742960996098820212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 327 €. 2022: daň z príjmu 429 €. 2023: daň z príjmu 609 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 988 €.1 tis.500032742960996098820212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 327 €. 2022: daň z príjmu 429 €. 2023: daň z príjmu 609 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 988 €.1 tis.500032742960996098820212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby97411,3 tis.05,3 tis.12,3 tis.
Výsledok hospodárenia1,1 tis.1,6 tis.2,3 tis.3,4 tis.8,9 tis.
Aktíva52,1 tis.69 tis.71,2 tis.79,4 tis.75,4 tis.
Vlastné imanie22,9 tis.25,1 tis.28,1 tis.31,5 tis.41,4 tis.
Daň z príjmu327429609960988
Zadlženosť56,0 %63,6 %60,6 %60,3 %45,2 %

aj 2016–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
12,3 tis.
Výsledok hospodárenia
8,9 tis.
Aktíva
75,4 tis.
Vlastné imanie
41,4 tis.
Daň z príjmu
988
Zadlženosť
45,2 %

2024

Tržby
5,3 tis.
Výsledok hospodárenia
3,4 tis.
Aktíva
79,4 tis.
Vlastné imanie
31,5 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
60,3 %

2023

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
2,3 tis.
Aktíva
71,2 tis.
Vlastné imanie
28,1 tis.
Daň z príjmu
609
Zadlženosť
60,6 %

2022

Tržby
11,3 tis.
Výsledok hospodárenia
1,6 tis.
Aktíva
69 tis.
Vlastné imanie
25,1 tis.
Daň z príjmu
429
Zadlženosť
63,6 %

2021

Tržby
974
Výsledok hospodárenia
1,1 tis.
Aktíva
52,1 tis.
Vlastné imanie
22,9 tis.
Daň z príjmu
327
Zadlženosť
56,0 %

aj 2016–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 02. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API