prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

KRPAZ, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 50259725aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
31. 03. 201610 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
2 499 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
KRPAZ, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
50259725
daňové identifikačné číslo
2120244500
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Horné Obdokovce 143, 95608 Horné Obdokovce, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
31. 03. 2016
V registri
10 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 40509/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
6916473
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá31. 03. 2016—
Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve31. 03. 2016—
Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve31. 03. 2016—
Textilná výroba31. 03. 2016—
Odevná výroba31. 03. 2016—
Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva31. 03. 2016—
Výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z dreva, slamy, šúpolia, prútia, korku31. 03. 2016—
Prípravné práce k realizácii stavby31. 03. 2016—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)31. 03. 2016—
Oprava odevov, textilu a bytového textilu31. 03. 2016—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120244500: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120244500Obdobia daňových registráciíDIČ 2120244500: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120244500Obdobia daňových registráciíDIČ 2120244500: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120244500
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212024450010. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 01. 2023 (rok porušenia 2020).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 znížila zisk o ▼100 % na 0 € a znížila tržby o ▼94 % na 2,5 tisíc eur.

Tržby

2 499 €

▼ 94,1 %

Výsledok hospodárenia

0 €

▼ 100,0 %

Aktíva

18 983 €

▲ 2,7 %

Vlastné imanie

9 627 €

bez zmeny

Zadlženosť

49,3 %

Hrubá marža

0,0 %

Čistá marža

0,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 37 847 €. 2018: tržby 16 670 €. 2019: tržby 51 674 €. 2020: tržby 42 071 €. 2021: tržby 2 499 €.100 tis.50 tis.037,8 tis.16,7 tis.51,7 tis.42,1 tis.2,5 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 37 847 €. 2018: tržby 16 670 €. 2019: tržby 51 674 €. 2020: tržby 42 071 €. 2021: tržby 2 499 €.100 tis.50 tis.037,8 tis.16,7 tis.51,7 tis.42,1 tis.2,5 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 37 847 €. 2018: tržby 16 670 €. 2019: tržby 51 674 €. 2020: tržby 42 071 €. 2021: tržby 2 499 €.100 tis.50 tis.0201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 1 800 €. 2018: výsledok hospodárenia 1 809 €. 2019: výsledok hospodárenia 4 €. 2020: výsledok hospodárenia 4 €. 2021: výsledok hospodárenia 0 €.2 tis.1 tis.0+1,8 tis.+1,8 tis.+4+4020172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 1 800 €. 2018: výsledok hospodárenia 1 809 €. 2019: výsledok hospodárenia 4 €. 2020: výsledok hospodárenia 4 €. 2021: výsledok hospodárenia 0 €.2 tis.1 tis.0+1,8 tis.+1,8 tis.+4+4020172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 1 800 €. 2018: výsledok hospodárenia 1 809 €. 2019: výsledok hospodárenia 4 €. 2020: výsledok hospodárenia 4 €. 2021: výsledok hospodárenia 0 €.2 tis.1 tis.0+40201720192021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 8 468 €, vlastné imanie 7 810 €. 2018: aktíva 21 838 €, vlastné imanie 9 619 €. 2019: aktíva 12 697 €, vlastné imanie 9 623 €. 2020: aktíva 18 483 €, vlastné imanie 9 627 €. 2021: aktíva 18 983 €, vlastné imanie 9 627 €.25 tis.12,5 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 8 468 €, vlastné imanie 7 810 €. 2018: aktíva 21 838 €, vlastné imanie 9 619 €. 2019: aktíva 12 697 €, vlastné imanie 9 623 €. 2020: aktíva 18 483 €, vlastné imanie 9 627 €. 2021: aktíva 18 983 €, vlastné imanie 9 627 €.25 tis.12,5 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 8 468 €, vlastné imanie 7 810 €. 2018: aktíva 21 838 €, vlastné imanie 9 619 €. 2019: aktíva 12 697 €, vlastné imanie 9 623 €. 2020: aktíva 18 483 €, vlastné imanie 9 627 €. 2021: aktíva 18 983 €, vlastné imanie 9 627 €.25 tis.12,5 tis.020172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 8 468 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 19 364 €, finančné účty 2 474 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 901 €, finančné účty 1 796 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 450 €, finančné účty 33 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 983 €, finančné účty 0 €.25 tis.12,5 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 8 468 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 19 364 €, finančné účty 2 474 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 901 €, finančné účty 1 796 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 450 €, finančné účty 33 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 983 €, finančné účty 0 €.25 tis.12,5 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 8 468 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 19 364 €, finančné účty 2 474 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 901 €, finančné účty 1 796 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 450 €, finančné účty 33 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 983 €, finančné účty 0 €.25 tis.12,5 tis.020172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 7 810 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 658 €. 2018: vlastné imanie 9 619 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 219 €. 2019: vlastné imanie 9 623 €, dlhodobé záväzky 4 €, krátkodobé záväzky 3 070 €. 2020: vlastné imanie 9 627 €, dlhodobé záväzky 5 €, krátkodobé záväzky 8 851 €. 2021: vlastné imanie 9 627 €, dlhodobé záväzky 5 €, krátkodobé záväzky 9 351 €.25 tis.12,5 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 7 810 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 658 €. 2018: vlastné imanie 9 619 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 219 €. 2019: vlastné imanie 9 623 €, dlhodobé záväzky 4 €, krátkodobé záväzky 3 070 €. 2020: vlastné imanie 9 627 €, dlhodobé záväzky 5 €, krátkodobé záväzky 8 851 €. 2021: vlastné imanie 9 627 €, dlhodobé záväzky 5 €, krátkodobé záväzky 9 351 €.25 tis.12,5 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 7 810 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 658 €. 2018: vlastné imanie 9 619 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 219 €. 2019: vlastné imanie 9 623 €, dlhodobé záväzky 4 €, krátkodobé záväzky 3 070 €. 2020: vlastné imanie 9 627 €, dlhodobé záväzky 5 €, krátkodobé záväzky 8 851 €. 2021: vlastné imanie 9 627 €, dlhodobé záväzky 5 €, krátkodobé záväzky 9 351 €.25 tis.12,5 tis.020172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.5002500480000020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.5002500480000020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.5002500480000020172018201920202021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby37,8 tis.16,7 tis.51,7 tis.42,1 tis.2,5 tis.
Výsledok hospodárenia1,8 tis.1,8 tis.440
Aktíva8,5 tis.21,8 tis.12,7 tis.18,5 tis.19 tis.
Vlastné imanie7,8 tis.9,6 tis.9,6 tis.9,6 tis.9,6 tis.
Daň z príjmu4800000
Zadlženosť7,8 %56,0 %24,2 %47,9 %49,3 %

aj 03/2016 — 12/2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
2,5 tis.
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
19 tis.
Vlastné imanie
9,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
49,3 %

2020

Tržby
42,1 tis.
Výsledok hospodárenia
4
Aktíva
18,5 tis.
Vlastné imanie
9,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
47,9 %

2019

Tržby
51,7 tis.
Výsledok hospodárenia
4
Aktíva
12,7 tis.
Vlastné imanie
9,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
24,2 %

2018

Tržby
16,7 tis.
Výsledok hospodárenia
1,8 tis.
Aktíva
21,8 tis.
Vlastné imanie
9,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
56,0 %

2017

Tržby
37,8 tis.
Výsledok hospodárenia
1,8 tis.
Aktíva
8,5 tis.
Vlastné imanie
7,8 tis.
Daň z príjmu
480
Zadlženosť
7,8 %

aj 03/2016 — 12/2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API