Súhrn
- Vznik
- 18. 03. 201610 rokov 7 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 12 000 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- AgriNova s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 50254529
- daňové identifikačné číslo
- 2120289501
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Staničná 207, 07662 Dvorianky, Slovenská republika
- Územie
- Dvoriankyokres TrebišovKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 18. 03. 2016
- V registri
- 10 rokov 7 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 38809/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 6886216
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Rastlinná a živočíšna poľnohospodárska výroba a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja | 18. 03. 2016 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2120289501 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 03. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼18 % na 5 962 € a tržby bez zmeny na 12 tisíc eur.
Tržby
12 000 €
bez zmenyVýsledok hospodárenia
5 962 €
▼ 17,5 %Aktíva
627 095 €
▼ 3,5 %Vlastné imanie
62 109 €
▲ 10,6 %Zadlženosť
90,1 %
Hrubá marža
55,2 %
Čistá marža
49,7 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 18 tis. | 12 tis. | 12 tis. | 12 tis. | 12 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 2,8 tis. | 6,9 tis. | 7 tis. | 7,2 tis. | 6 tis. |
| Aktíva | 360,9 tis. | 467,8 tis. | 586,2 tis. | 650,1 tis. | 627,1 tis. |
| Vlastné imanie | 35,1 tis. | 41,9 tis. | 48,9 tis. | 56,1 tis. | 62,1 tis. |
| Daň z príjmu | 1,7 tis. | 1,2 tis. | 1,2 tis. | 1,3 tis. | 663 |
| Zadlženosť | 90,3 % | 91,0 % | 91,7 % | 91,4 % | 90,1 % |
aj 03/2016 — 12/2016–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 12 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 6 tis.
- Aktíva
- 627,1 tis.
- Vlastné imanie
- 62,1 tis.
- Daň z príjmu
- 663
- Zadlženosť
- 90,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 12 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 7,2 tis.
- Aktíva
- 650,1 tis.
- Vlastné imanie
- 56,1 tis.
- Daň z príjmu
- 1,3 tis.
- Zadlženosť
- 91,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 12 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 7 tis.
- Aktíva
- 586,2 tis.
- Vlastné imanie
- 48,9 tis.
- Daň z príjmu
- 1,2 tis.
- Zadlženosť
- 91,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 12 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 6,9 tis.
- Aktíva
- 467,8 tis.
- Vlastné imanie
- 41,9 tis.
- Daň z príjmu
- 1,2 tis.
- Zadlženosť
- 91,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 18 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,8 tis.
- Aktíva
- 360,9 tis.
- Vlastné imanie
- 35,1 tis.
- Daň z príjmu
- 1,7 tis.
- Zadlženosť
- 90,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 03/2016 — 12/2016–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.