Súhrn
- Vznik
- 31. 03. 201610 rokov 7 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 1 039 613 €2018
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- BIG BIKE - cycling visions, s.r.o., v likvidácii
- identifikačné číslo organizácie
- 50250647
- daňové identifikačné číslo
- 2120245182
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Stavbárska 5178/42, 82107 Bratislava - mestská časť Vrakuňa, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Vrakuňaokres Bratislava IIBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 31. 03. 2016
- V registri
- 10 rokov 7 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 140020/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 6915444
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 31. 03. 2016 | — |
| Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 31. 03. 2016 | — |
| Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení | 31. 03. 2016 | — |
| Prevádzkovanie športových zariadení | 31. 03. 2016 | — |
| Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 31. 03. 2016 | — |
| Ozvučovanie a osvetľovanie kultúrno-spoločenských a športových podujatí | 31. 03. 2016 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 31. 03. 2016 | — |
| Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach | 31. 03. 2016 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 31. 03. 2016 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 31. 03. 2016 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 31. 03. 2016 | — |
| Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 31. 03. 2016 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5t vrátane prípojného vozidla | 31. 03. 2016 | — |
| Kuriérske služby | 31. 03. 2016 | — |
| Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky | 31. 03. 2016 | — |
| Počítačové služby | 31. 03. 2016 | — |
| Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 31. 03. 2016 | — |
| Reklamné a marketingové služby | 31. 03. 2016 | — |
| Služby požičovní | 31. 03. 2016 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 31. 03. 2016 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 31. 03. 2016 | — |
| Administratívne služby | 31. 03. 2016 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2120245182 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2018 znížila stratu na −170 509 € a zvýšila tržby o ▲152 % na 1,04 mil. €.
Tržby
1 039 613 €
▲ 152,2 %Výsledok hospodárenia
−170 509 €
▲ 7,1 %Aktíva
173 910 €
▲ 22,1 %Vlastné imanie
−349 865 €
▼ 95,1 %Zadlženosť
301,2 %
Hrubá marža
−16,4 %
Čistá marža
−16,4 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|
| Tržby | 30 tis. | 412,2 tis. | 1,04 mil. |
| Výsledok hospodárenia | −753 | −183,6 tis. | −170,5 tis. |
| Aktíva | 5,8 tis. | 142,5 tis. | 173,9 tis. |
| Vlastné imanie | 4,2 tis. | −179,4 tis. | −349,9 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 960 | 0 |
| Zadlženosť | 26,9 % | 225,9 % | 301,2 % |
2018
- Tržby
- 1,04 mil.
- Výsledok hospodárenia
- −170,5 tis.
- Aktíva
- 173,9 tis.
- Vlastné imanie
- −349,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 301,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 412,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −183,6 tis.
- Aktíva
- 142,5 tis.
- Vlastné imanie
- −179,4 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 225,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 30 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −753
- Aktíva
- 5,8 tis.
- Vlastné imanie
- 4,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 26,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.