Súhrn
- Vznik
- 05. 04. 201610 rokov 7 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 26. 10. 2026
- Tržby
- 1 660 080 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- NAJKRAJŠIE IHRISKÁ s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 50246283
- daňové identifikačné číslo
- 2120246601
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2120246601
- Sídlo
- Areál PPS 1750, 96212 Detva, Slovenská republika
- Územie
- Detvaokres DetvaBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 05. 04. 2016
- V registri
- 10 rokov 7 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 42377/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 6928895
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 05. 04. 2016 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 05. 04. 2016 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 05. 04. 2016 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 05. 04. 2016 | — |
| Finančný lízing | 05. 04. 2016 | — |
| Faktoring a forfaiting | 05. 04. 2016 | — |
| Administratívne služby | 05. 04. 2016 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 05. 04. 2016 | — |
| Vedenie účtovníctva | 05. 04. 2016 | — |
| Reklamné a marketingové služby | 05. 04. 2016 | — |
| Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve | 05. 04. 2016 | — |
| Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva | 05. 04. 2016 | — |
| Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba | 05. 04. 2016 | — |
| Výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z dreva | 05. 04. 2016 | — |
| Skladovanie a uskladňovanie | 05. 04. 2016 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 05. 04. 2016 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 05. 04. 2016 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 05. 04. 2016 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 05. 04. 2016 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 29. 04. 2017
- Oprávnená osoba
- UHRINČAŤ - VAJDA s.r.o. · od 03. 03. 2018
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2120246601 | 11. 09. 2026 | — | 08. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 06. 2016 |
| daňové identifikačné číslo | 2120246601 | 10. 09. 2026 | — | 07. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 26. 10. 2026 otvorený | 06. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲11 % na 17 767 € a znížila tržby o ▼4 % na 1,66 mil. €.
Tržby
1 660 080 €
▼ 3,5 %Výsledok hospodárenia
17 767 €
▲ 11,0 %Aktíva
391 467 €
▲ 35,9 %Vlastné imanie
85 972 €
▲ 26,0 %Zadlženosť
78,0 %
Hrubá marža
1,6 %
Čistá marža
1,1 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1 mil. | 1,83 mil. | 1,79 mil. | 1,72 mil. | 1,66 mil. |
| Výsledok hospodárenia | 14,1 tis. | 14,9 tis. | 15,5 tis. | 16 tis. | 17,8 tis. |
| Aktíva | 184,4 tis. | 530,2 tis. | 502,7 tis. | 288,1 tis. | 391,5 tis. |
| Vlastné imanie | 21,7 tis. | 36,6 tis. | 52,2 tis. | 68,2 tis. | 86 tis. |
| Daň z príjmu | 6 tis. | 6 tis. | 5,3 tis. | 9,2 tis. | 8,9 tis. |
| Zadlženosť | 88,2 % | 93,1 % | 89,6 % | 76,3 % | 78,0 % |
aj 2016–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 1,66 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 17,8 tis.
- Aktíva
- 391,5 tis.
- Vlastné imanie
- 86 tis.
- Daň z príjmu
- 8,9 tis.
- Zadlženosť
- 78,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 1,72 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 16 tis.
- Aktíva
- 288,1 tis.
- Vlastné imanie
- 68,2 tis.
- Daň z príjmu
- 9,2 tis.
- Zadlženosť
- 76,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 1,79 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 15,5 tis.
- Aktíva
- 502,7 tis.
- Vlastné imanie
- 52,2 tis.
- Daň z príjmu
- 5,3 tis.
- Zadlženosť
- 89,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 1,83 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 14,9 tis.
- Aktíva
- 530,2 tis.
- Vlastné imanie
- 36,6 tis.
- Daň z príjmu
- 6 tis.
- Zadlženosť
- 93,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 1 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 14,1 tis.
- Aktíva
- 184,4 tis.
- Vlastné imanie
- 21,7 tis.
- Daň z príjmu
- 6 tis.
- Zadlženosť
- 88,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2016–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 08. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.