prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

Zdravé chudnutie s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 50245830aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
01. 04. 201610 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
41 032 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Zdravé chudnutie s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
50245830
daňové identifikačné číslo
2120242190
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
765, 908 73 Veľké Leváre, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
01. 04. 2016
V registri
10 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 173322/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
6922503
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Poradenská činnosť v oblasti zdravého životného štýlu a zdravej výživy01. 04. 2016—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)01. 04. 2016—
Reklamné a marketingové služby01. 04. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby01. 04. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu01. 04. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb01. 04. 2016—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120242190: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120242190Obdobia daňových registráciíDIČ 2120242190: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120242190Obdobia daňových registráciíDIČ 2120242190: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120242190
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212024219010. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 zvýšila zisk o ▲85 % na 12 190 € a zvýšila tržby o ▲31 % na 41 tisíc eur.

Tržby

41 032 €

▲ 31,4 %

Výsledok hospodárenia

12 190 €

▲ 84,8 %

Aktíva

31 625 €

▼ 48,2 %

Vlastné imanie

11 114 €

▲ 1 131,9 %

Zadlženosť

64,9 %

Hrubá marža

35,0 %

Čistá marža

29,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 47 410 €. 2019: tržby 28 802 €. 2020: tržby 47 446 €. 2021: tržby 31 218 €. 2022: tržby 41 032 €.50 tis.25 tis.047,4 tis.28,8 tis.47,4 tis.31,2 tis.41 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 47 410 €. 2019: tržby 28 802 €. 2020: tržby 47 446 €. 2021: tržby 31 218 €. 2022: tržby 41 032 €.50 tis.25 tis.047,4 tis.28,8 tis.47,4 tis.31,2 tis.41 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 47 410 €. 2019: tržby 28 802 €. 2020: tržby 47 446 €. 2021: tržby 31 218 €. 2022: tržby 41 032 €.50 tis.25 tis.0201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 5 272 €. 2019: výsledok hospodárenia 6 970 €. 2020: výsledok hospodárenia 7 594 €. 2021: výsledok hospodárenia 6 595 €. 2022: výsledok hospodárenia 12 190 €.20 tis.10 tis.0+5,3 tis.+7 tis.+7,6 tis.+6,6 tis.+12,2 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 5 272 €. 2019: výsledok hospodárenia 6 970 €. 2020: výsledok hospodárenia 7 594 €. 2021: výsledok hospodárenia 6 595 €. 2022: výsledok hospodárenia 12 190 €.20 tis.10 tis.0+5,3 tis.+7 tis.+7,6 tis.+6,6 tis.+12,2 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 5 272 €. 2019: výsledok hospodárenia 6 970 €. 2020: výsledok hospodárenia 7 594 €. 2021: výsledok hospodárenia 6 595 €. 2022: výsledok hospodárenia 12 190 €.20 tis.10 tis.0201820202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 30 107 €, vlastné imanie −22 236 €. 2019: aktíva 51 092 €, vlastné imanie −15 265 €. 2020: aktíva 48 843 €, vlastné imanie −7 671 €. 2021: aktíva 60 996 €, vlastné imanie −1 077 €. 2022: aktíva 31 625 €, vlastné imanie 11 114 €.100 tis.0−25 tis.20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 30 107 €, vlastné imanie −22 236 €. 2019: aktíva 51 092 €, vlastné imanie −15 265 €. 2020: aktíva 48 843 €, vlastné imanie −7 671 €. 2021: aktíva 60 996 €, vlastné imanie −1 077 €. 2022: aktíva 31 625 €, vlastné imanie 11 114 €.100 tis.0−25 tis.20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 30 107 €, vlastné imanie −22 236 €. 2019: aktíva 51 092 €, vlastné imanie −15 265 €. 2020: aktíva 48 843 €, vlastné imanie −7 671 €. 2021: aktíva 60 996 €, vlastné imanie −1 077 €. 2022: aktíva 31 625 €, vlastné imanie 11 114 €.100 tis.0−25 tis.20182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 138 €, finančné účty 29 969 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 917 €, finančné účty 44 175 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 987 €, finančné účty 38 856 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 724 €, finančné účty 45 272 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 997 €, finančné účty 7 628 €.100 tis.50 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 138 €, finančné účty 29 969 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 917 €, finančné účty 44 175 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 987 €, finančné účty 38 856 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 724 €, finančné účty 45 272 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 997 €, finančné účty 7 628 €.100 tis.50 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 138 €, finančné účty 29 969 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 917 €, finančné účty 44 175 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 987 €, finančné účty 38 856 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 724 €, finančné účty 45 272 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 997 €, finančné účty 7 628 €.100 tis.50 tis.020182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie −22 236 €, dlhodobé záväzky 9 730 €, krátkodobé záväzky 42 613 €. 2019: vlastné imanie −15 265 €, dlhodobé záväzky 6 087 €, krátkodobé záväzky 60 270 €. 2020: vlastné imanie −7 671 €, dlhodobé záväzky 2 282 €, krátkodobé záväzky 54 232 €. 2021: vlastné imanie −1 077 €, dlhodobé záväzky 1 061 €, krátkodobé záväzky 61 012 €. 2022: vlastné imanie 11 114 €, dlhodobé záväzky 1 083 €, krátkodobé záväzky 19 428 €.100 tis.0−25 tis.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie −22 236 €, dlhodobé záväzky 9 730 €, krátkodobé záväzky 42 613 €. 2019: vlastné imanie −15 265 €, dlhodobé záväzky 6 087 €, krátkodobé záväzky 60 270 €. 2020: vlastné imanie −7 671 €, dlhodobé záväzky 2 282 €, krátkodobé záväzky 54 232 €. 2021: vlastné imanie −1 077 €, dlhodobé záväzky 1 061 €, krátkodobé záväzky 61 012 €. 2022: vlastné imanie 11 114 €, dlhodobé záväzky 1 083 €, krátkodobé záväzky 19 428 €.100 tis.0−25 tis.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie −22 236 €, dlhodobé záväzky 9 730 €, krátkodobé záväzky 42 613 €. 2019: vlastné imanie −15 265 €, dlhodobé záväzky 6 087 €, krátkodobé záväzky 60 270 €. 2020: vlastné imanie −7 671 €, dlhodobé záväzky 2 282 €, krátkodobé záväzky 54 232 €. 2021: vlastné imanie −1 077 €, dlhodobé záväzky 1 061 €, krátkodobé záväzky 61 012 €. 2022: vlastné imanie 11 114 €, dlhodobé záväzky 1 083 €, krátkodobé záväzky 19 428 €.100 tis.0−25 tis.20182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 83 €. 2020: daň z príjmu 480 €. 2021: daň z príjmu 481 €. 2022: daň z príjmu 2 151 €.2,5 tis.1,3 tis.00834804812,2 tis.20182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 83 €. 2020: daň z príjmu 480 €. 2021: daň z príjmu 481 €. 2022: daň z príjmu 2 151 €.2,5 tis.1,3 tis.00834804812,2 tis.20182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 83 €. 2020: daň z príjmu 480 €. 2021: daň z príjmu 481 €. 2022: daň z príjmu 2 151 €.2,5 tis.1,3 tis.00480201820202022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby47,4 tis.28,8 tis.47,4 tis.31,2 tis.41 tis.
Výsledok hospodárenia5,3 tis.7 tis.7,6 tis.6,6 tis.12,2 tis.
Aktíva30,1 tis.51,1 tis.48,8 tis.61 tis.31,6 tis.
Vlastné imanie−22,2 tis.−15,3 tis.−7,7 tis.−1,1 tis.11,1 tis.
Daň z príjmu0834804812,2 tis.
Zadlženosť173,9 %129,9 %115,7 %101,8 %64,9 %

aj 04/2016 — 12/2016–2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
41 tis.
Výsledok hospodárenia
12,2 tis.
Aktíva
31,6 tis.
Vlastné imanie
11,1 tis.
Daň z príjmu
2,2 tis.
Zadlženosť
64,9 %

2021

Tržby
31,2 tis.
Výsledok hospodárenia
6,6 tis.
Aktíva
61 tis.
Vlastné imanie
−1,1 tis.
Daň z príjmu
481
Zadlženosť
101,8 %

2020

Tržby
47,4 tis.
Výsledok hospodárenia
7,6 tis.
Aktíva
48,8 tis.
Vlastné imanie
−7,7 tis.
Daň z príjmu
480
Zadlženosť
115,7 %

2019

Tržby
28,8 tis.
Výsledok hospodárenia
7 tis.
Aktíva
51,1 tis.
Vlastné imanie
−15,3 tis.
Daň z príjmu
83
Zadlženosť
129,9 %

2018

Tržby
47,4 tis.
Výsledok hospodárenia
5,3 tis.
Aktíva
30,1 tis.
Vlastné imanie
−22,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
173,9 %

aj 04/2016 — 12/2016–2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API