prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

E-MONT.SK plus, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 50223453aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
13. 03. 201610 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 12. 10. 2026
Tržby
49 000 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
E-MONT.SK plus, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
50223453
daňové identifikačné číslo
2120216582
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120216582
Sídlo
82, 082 74 Brezovica, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
13. 03. 2016
V registri
10 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 32611/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
6859780
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien13. 03. 2016—
Prípravné práce k realizácii stavby13. 03. 2016—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov13. 03. 2016—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)13. 03. 2016—
Výroba jednoduchých výrobkov z kovu13. 03. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu13. 03. 2016—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla13. 03. 2016—
Prenájom hnuteľných vecí13. 03. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby13. 03. 2016—
Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky13. 03. 2016—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu13. 03. 2016—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120216582: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120216582: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120216582IČ DPH SK2120216582Obdobia daňových registráciíDIČ 2120216582: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120216582: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120216582IČ DPH SK2120216582Obdobia daňových registráciíDIČ 2120216582: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120216582: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120216582IČ DPH SK2120216582
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212021658211. 09. 2026—06. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 03. 2026
daňové identifikačné číslo212021658210. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 12. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Sociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 12. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Sociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 12. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Sociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 12. 10. 2026 otvorený02. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲20 % na 2 719 € a zvýšila tržby o ▲227 % na 49 tisíc eur.

Tržby

49 000 €

▲ 226,7 %

Výsledok hospodárenia

2 719 €

▲ 20,0 %

Aktíva

53 253 €

▲ 430,2 %

Vlastné imanie

11 263 €

▲ 31,8 %

Zadlženosť

78,9 %

Hrubá marža

6,2 %

Čistá marža

5,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 23 500 €. 2022: tržby 25 050 €. 2023: tržby 45 990 €. 2024: tržby 15 000 €. 2025: tržby 49 000 €.50 tis.25 tis.023,5 tis.25,1 tis.46 tis.15 tis.49 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 23 500 €. 2022: tržby 25 050 €. 2023: tržby 45 990 €. 2024: tržby 15 000 €. 2025: tržby 49 000 €.50 tis.25 tis.023,5 tis.25,1 tis.46 tis.15 tis.49 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 23 500 €. 2022: tržby 25 050 €. 2023: tržby 45 990 €. 2024: tržby 15 000 €. 2025: tržby 49 000 €.50 tis.25 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 26 €. 2022: výsledok hospodárenia 29 €. 2023: výsledok hospodárenia 32 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 265 €. 2025: výsledok hospodárenia 2 719 €.5 tis.2,5 tis.0+26+29+32+2,3 tis.+2,7 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 26 €. 2022: výsledok hospodárenia 29 €. 2023: výsledok hospodárenia 32 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 265 €. 2025: výsledok hospodárenia 2 719 €.5 tis.2,5 tis.0+26+29+32+2,3 tis.+2,7 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 26 €. 2022: výsledok hospodárenia 29 €. 2023: výsledok hospodárenia 32 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 265 €. 2025: výsledok hospodárenia 2 719 €.5 tis.2,5 tis.0+26+32202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 6 304 €, vlastné imanie 6 218 €. 2022: aktíva 6 827 €, vlastné imanie 6 247 €. 2023: aktíva 20 908 €, vlastné imanie 6 279 €. 2024: aktíva 10 044 €, vlastné imanie 8 544 €. 2025: aktíva 53 253 €, vlastné imanie 11 263 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 6 304 €, vlastné imanie 6 218 €. 2022: aktíva 6 827 €, vlastné imanie 6 247 €. 2023: aktíva 20 908 €, vlastné imanie 6 279 €. 2024: aktíva 10 044 €, vlastné imanie 8 544 €. 2025: aktíva 53 253 €, vlastné imanie 11 263 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 6 304 €, vlastné imanie 6 218 €. 2022: aktíva 6 827 €, vlastné imanie 6 247 €. 2023: aktíva 20 908 €, vlastné imanie 6 279 €. 2024: aktíva 10 044 €, vlastné imanie 8 544 €. 2025: aktíva 53 253 €, vlastné imanie 11 263 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 200 €, finančné účty 4 104 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 6 827 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 20 908 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 10 044 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 53 253 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 200 €, finančné účty 4 104 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 6 827 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 20 908 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 10 044 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 53 253 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 200 €, finančné účty 4 104 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 6 827 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 20 908 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 10 044 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 53 253 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 6 218 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 86 €. 2022: vlastné imanie 6 247 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 580 €. 2023: vlastné imanie 6 279 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 629 €. 2024: vlastné imanie 8 544 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 500 €. 2025: vlastné imanie 11 263 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 41 990 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 6 218 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 86 €. 2022: vlastné imanie 6 247 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 580 €. 2023: vlastné imanie 6 279 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 629 €. 2024: vlastné imanie 8 544 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 500 €. 2025: vlastné imanie 11 263 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 41 990 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 6 218 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 86 €. 2022: vlastné imanie 6 247 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 580 €. 2023: vlastné imanie 6 279 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 629 €. 2024: vlastné imanie 8 544 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 500 €. 2025: vlastné imanie 11 263 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 41 990 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 340 €.5002500000034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 340 €.5002500000034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 340 €.5002500000034020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby23,5 tis.25,1 tis.46 tis.15 tis.49 tis.
Výsledok hospodárenia2629322,3 tis.2,7 tis.
Aktíva6,3 tis.6,8 tis.20,9 tis.10 tis.53,3 tis.
Vlastné imanie6,2 tis.6,2 tis.6,3 tis.8,5 tis.11,3 tis.
Daň z príjmu0000340
Zadlženosť1,4 %8,5 %70,0 %14,9 %78,9 %

aj 03/2016 — 12/2016–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
49 tis.
Výsledok hospodárenia
2,7 tis.
Aktíva
53,3 tis.
Vlastné imanie
11,3 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
78,9 %

2024

Tržby
15 tis.
Výsledok hospodárenia
2,3 tis.
Aktíva
10 tis.
Vlastné imanie
8,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
14,9 %

2023

Tržby
46 tis.
Výsledok hospodárenia
32
Aktíva
20,9 tis.
Vlastné imanie
6,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
70,0 %

2022

Tržby
25,1 tis.
Výsledok hospodárenia
29
Aktíva
6,8 tis.
Vlastné imanie
6,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
8,5 %

2021

Tržby
23,5 tis.
Výsledok hospodárenia
26
Aktíva
6,3 tis.
Vlastné imanie
6,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
1,4 %

aj 03/2016 — 12/2016–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API