prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

GBS group, s.r.o. „v konkurze“

identifikačné číslo organizácie 50223241aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
31. 03. 201610 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno4 zdroje · od 11. 09. 2026
Tržby
−148 €01/2023 — 10/2023
Oznámenia
2020 oznámení vo Vestníku

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
GBS group, s.r.o. „v konkurze“
identifikačné číslo organizácie
50223241
daňové identifikačné číslo
2120247349
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Partizánska 17, 98401 Lučenec, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
31. 03. 2016
V registri
10 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 29535/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
6916439
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom31. 03. 2016—
výroba organických chemikálií31. 03. 2016—
výroba priemyselných hnojív a dusíkatých zlúčenín, pesticídov a agrochemických produktov31. 03. 2016—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien31. 03. 2016—
prípravné práce k realizácii stavby31. 03. 2016—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu31. 03. 2016—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb31. 03. 2016—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby31. 03. 2016—
skladovanie a uskladňovanie31. 03. 2016—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla31. 03. 2016—
výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied31. 03. 2016—
výskum a vývoj v oblasti spoločenských a humanitných vied31. 03. 2016—
informatívne textovanie, meranie, analýzy a kontroly31. 03. 2016—
prenájom hnuteľných vecí31. 03. 2016—
čistiace a upratovacie služby31. 03. 2016—
vedenie účtovníctva31. 03. 2016—
činnosť podnikateľských, ekonomických a organizačných poradcov31. 03. 2016—
inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení31. 03. 2016—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)31. 03. 2016—
opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva31. 03. 2016—
podnikanie v oblasti nakladania s nebezpečným odpadom30. 09. 2017—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 03. 11. 2017

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120247349: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120247349Obdobia daňových registráciíDIČ 2120247349: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120247349Obdobia daňových registráciíDIČ 2120247349: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120247349
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212024734910. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Union zdravotná poisťovňa Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňaod 25. 09. 2026 otvorený05. 11. 2026
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 01/2023 — 10/2023 prepadlo do straty −17 614 € a znížila tržby o ▼100 % na −148 €.

Tržby

−148 €

▼ 100,0 %

Výsledok hospodárenia

−17 614 €

▼ 113,4 %

Aktíva

409 908 €

▼ 0,8 %

Vlastné imanie

−203 702 €

▼ 9,5 %

Zadlženosť

149,7 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 1 516 986 €. 2021: tržby 989 798 €. 01/2022 — 11/2022: tržby 552 297 €. 2022: tržby 622 564 €. 01/2023 — 10/2023: tržby −148 €.2 mil.0−2001,52 mil.989,8 tis.552,3 tis.622,6 tis.−1482020202101/2022 — 11/2022202201/2023 — 10/2023Tržby2020: tržby 1 516 986 €. 2021: tržby 989 798 €. 01/2022 — 11/2022: tržby 552 297 €. 2022: tržby 622 564 €. 01/2023 — 10/2023: tržby −148 €.2 mil.0−2001,52 mil.552,3 tis.−148202001/2022 — 11/202201/2023 — 10/2023Tržby2020: tržby 1 516 986 €. 2021: tržby 989 798 €. 01/2022 — 11/2022: tržby 552 297 €. 2022: tržby 622 564 €. 01/2023 — 10/2023: tržby −148 €.2 mil.0−200−148202101/2023 — 10/2023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 61 285 €. 2021: výsledok hospodárenia −168 966 €. 01/2022 — 11/2022: výsledok hospodárenia 162 301 €. 2022: výsledok hospodárenia 131 768 €. 01/2023 — 10/2023: výsledok hospodárenia −17 614 €.200 tis.0−200 tis.+61,3 tis.−169 tis.+162,3 tis.+131,8 tis.−17,6 tis.2020202101/2022 — 11/2022202201/2023 — 10/2023Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 61 285 €. 2021: výsledok hospodárenia −168 966 €. 01/2022 — 11/2022: výsledok hospodárenia 162 301 €. 2022: výsledok hospodárenia 131 768 €. 01/2023 — 10/2023: výsledok hospodárenia −17 614 €.200 tis.0−200 tis.+61,3 tis.−17,6 tis.202001/2022 — 11/202201/2023 — 10/2023Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 61 285 €. 2021: výsledok hospodárenia −168 966 €. 01/2022 — 11/2022: výsledok hospodárenia 162 301 €. 2022: výsledok hospodárenia 131 768 €. 01/2023 — 10/2023: výsledok hospodárenia −17 614 €.200 tis.0−200 tis.202001/2023 — 10/2023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 825 692 €, vlastné imanie 103 140 €. 2021: aktíva 561 305 €, vlastné imanie −66 075 €. 01/2022 — 11/2022: aktíva 736 870 €, vlastné imanie 34 445 €. 2022: aktíva 413 069 €, vlastné imanie −186 088 €. 01/2023 — 10/2023: aktíva 409 908 €, vlastné imanie −203 702 €.1 mil.0−250 tis.2020202101/2022 — 11/2022202201/2023 — 10/2023Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 825 692 €, vlastné imanie 103 140 €. 2021: aktíva 561 305 €, vlastné imanie −66 075 €. 01/2022 — 11/2022: aktíva 736 870 €, vlastné imanie 34 445 €. 2022: aktíva 413 069 €, vlastné imanie −186 088 €. 01/2023 — 10/2023: aktíva 409 908 €, vlastné imanie −203 702 €.1 mil.0−250 tis.202001/2022 — 11/202201/2023 — 10/2023Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 825 692 €, vlastné imanie 103 140 €. 2021: aktíva 561 305 €, vlastné imanie −66 075 €. 01/2022 — 11/2022: aktíva 736 870 €, vlastné imanie 34 445 €. 2022: aktíva 413 069 €, vlastné imanie −186 088 €. 01/2023 — 10/2023: aktíva 409 908 €, vlastné imanie −203 702 €.1 mil.0−250 tis.202001/2023 — 10/2023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 428 084 €, zásoby 69 920 €, pohľadávky 214 926 €, finančné účty 112 762 €. 2021: dlhodobý majetok 282 455 €, zásoby 69 920 €, pohľadávky 154 783 €, finančné účty 54 147 €. 01/2022 — 11/2022: dlhodobý majetok 114 763 €, zásoby 69 920 €, pohľadávky 455 997 €, finančné účty 96 190 €. 2022: dlhodobý majetok 103 809 €, zásoby 69 920 €, pohľadávky 205 661 €, finančné účty 33 679 €. 01/2023 — 10/2023: dlhodobý majetok 103 809 €, zásoby 69 920 €, pohľadávky 205 483 €, finančné účty 30 696 €.1 mil.500 tis.02020202101/2022 — 11/2022202201/2023 — 10/2023Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 428 084 €, zásoby 69 920 €, pohľadávky 214 926 €, finančné účty 112 762 €. 2021: dlhodobý majetok 282 455 €, zásoby 69 920 €, pohľadávky 154 783 €, finančné účty 54 147 €. 01/2022 — 11/2022: dlhodobý majetok 114 763 €, zásoby 69 920 €, pohľadávky 455 997 €, finančné účty 96 190 €. 2022: dlhodobý majetok 103 809 €, zásoby 69 920 €, pohľadávky 205 661 €, finančné účty 33 679 €. 01/2023 — 10/2023: dlhodobý majetok 103 809 €, zásoby 69 920 €, pohľadávky 205 483 €, finančné účty 30 696 €.1 mil.500 tis.0202001/2022 — 11/202201/2023 — 10/2023Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 428 084 €, zásoby 69 920 €, pohľadávky 214 926 €, finančné účty 112 762 €. 2021: dlhodobý majetok 282 455 €, zásoby 69 920 €, pohľadávky 154 783 €, finančné účty 54 147 €. 01/2022 — 11/2022: dlhodobý majetok 114 763 €, zásoby 69 920 €, pohľadávky 455 997 €, finančné účty 96 190 €. 2022: dlhodobý majetok 103 809 €, zásoby 69 920 €, pohľadávky 205 661 €, finančné účty 33 679 €. 01/2023 — 10/2023: dlhodobý majetok 103 809 €, zásoby 69 920 €, pohľadávky 205 483 €, finančné účty 30 696 €.1 mil.500 tis.0202101/2023 — 10/2023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 103 140 €, dlhodobé záväzky 354 839 €, krátkodobé záväzky 367 713 €. 2021: vlastné imanie −66 075 €, dlhodobé záväzky 247 284 €, krátkodobé záväzky 380 096 €. 01/2022 — 11/2022: vlastné imanie 34 445 €, dlhodobé záväzky 99 178 €, krátkodobé záväzky 603 247 €. 2022: vlastné imanie −186 088 €, dlhodobé záväzky 95 143 €, krátkodobé záväzky 504 014 €. 01/2023 — 10/2023: vlastné imanie −203 702 €, dlhodobé záväzky 95 143 €, krátkodobé záväzky 518 467 €.1 mil.0−250 tis.2020202101/2022 — 11/2022202201/2023 — 10/2023Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 103 140 €, dlhodobé záväzky 354 839 €, krátkodobé záväzky 367 713 €. 2021: vlastné imanie −66 075 €, dlhodobé záväzky 247 284 €, krátkodobé záväzky 380 096 €. 01/2022 — 11/2022: vlastné imanie 34 445 €, dlhodobé záväzky 99 178 €, krátkodobé záväzky 603 247 €. 2022: vlastné imanie −186 088 €, dlhodobé záväzky 95 143 €, krátkodobé záväzky 504 014 €. 01/2023 — 10/2023: vlastné imanie −203 702 €, dlhodobé záväzky 95 143 €, krátkodobé záväzky 518 467 €.1 mil.0−250 tis.202001/2022 — 11/202201/2023 — 10/2023Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 103 140 €, dlhodobé záväzky 354 839 €, krátkodobé záväzky 367 713 €. 2021: vlastné imanie −66 075 €, dlhodobé záväzky 247 284 €, krátkodobé záväzky 380 096 €. 01/2022 — 11/2022: vlastné imanie 34 445 €, dlhodobé záväzky 99 178 €, krátkodobé záväzky 603 247 €. 2022: vlastné imanie −186 088 €, dlhodobé záväzky 95 143 €, krátkodobé záväzky 504 014 €. 01/2023 — 10/2023: vlastné imanie −203 702 €, dlhodobé záväzky 95 143 €, krátkodobé záväzky 518 467 €.1 mil.0−250 tis.202001/2023 — 10/2023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 635 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 01/2022 — 11/2022: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 18 209 €. 01/2023 — 10/2023: daň z príjmu 0 €.20 tis.10 tis.06350018,2 tis.02020202101/2022 — 11/2022202201/2023 — 10/2023Daň z príjmu2020: daň z príjmu 635 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 01/2022 — 11/2022: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 18 209 €. 01/2023 — 10/2023: daň z príjmu 0 €.20 tis.10 tis.063500202001/2022 — 11/202201/2023 — 10/2023Daň z príjmu2020: daň z príjmu 635 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 01/2022 — 11/2022: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 18 209 €. 01/2023 — 10/2023: daň z príjmu 0 €.20 tis.10 tis.000202101/2023 — 10/2023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok01/2022 — 11/2022Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok01/2023 — 10/2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby1,52 mil.989,8 tis.552,3 tis.622,6 tis.−148
Výsledok hospodárenia61,3 tis.−169 tis.162,3 tis.131,8 tis.−17,6 tis.
Aktíva825,7 tis.561,3 tis.736,9 tis.413,1 tis.409,9 tis.
Vlastné imanie103,1 tis.−66,1 tis.34,4 tis.−186,1 tis.−203,7 tis.
Daň z príjmu6350018,2 tis.0
Zadlženosť87,5 %111,8 %95,3 %145,1 %149,7 %

aj 03/2016 — 12/2016–2019 — v pláne Štandard

01/2023 — 10/2023

Tržby
−148
Výsledok hospodárenia
−17,6 tis.
Aktíva
409,9 tis.
Vlastné imanie
−203,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
149,7 %

2022

Tržby
622,6 tis.
Výsledok hospodárenia
131,8 tis.
Aktíva
413,1 tis.
Vlastné imanie
−186,1 tis.
Daň z príjmu
18,2 tis.
Zadlženosť
145,1 %

01/2022 — 11/2022

Tržby
552,3 tis.
Výsledok hospodárenia
162,3 tis.
Aktíva
736,9 tis.
Vlastné imanie
34,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
95,3 %

2021

Tržby
989,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−169 tis.
Aktíva
561,3 tis.
Vlastné imanie
−66,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
111,8 %

2020

Tržby
1,52 mil.
Výsledok hospodárenia
61,3 tis.
Aktíva
825,7 tis.
Vlastné imanie
103,1 tis.
Daň z príjmu
635
Zadlženosť
87,5 %

aj 03/2016 — 12/2016–2019 — v pláne Štandard

05

Obchodný vestník

20 oznámení

  1. 06. 09. 2024

    Doplnenie súpisu všeobecnej podstaty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  2. 06. 09. 2024

    Iné zverejnenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  3. 27. 08. 2024

    Doplnenie súpisu všeobecnej podstaty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  4. 24. 04. 2024

    Oznámenie o doručení prihlášky po uplynutí základnej prihlasovacej lehoty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  5. 12. 04. 2024

    Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  6. 14. 03. 2024

    Oznámenie o doručení prihlášky po uplynutí základnej prihlasovacej lehoty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  7. 23. 02. 2024

    Doplnenie súpisu všeobecnej podstaty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  8. 20. 02. 2024

    Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  9. 20. 02. 2024

    Vylúčenie súpisovej zložky majetku zo súpisu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  10. 14. 02. 2024

    Oznámenie o doručení prihlášky po uplynutí základnej prihlasovacej lehoty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  11. 14. 02. 2024

    Výmaz poznámky o spornom zápise konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  12. 09. 02. 2024

    Rozhodnutie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  13. 01. 02. 2024

    Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  14. 10. 01. 2024

    Oznámenie o doručení prihlášky po uplynutí základnej prihlasovacej lehoty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  15. 22. 12. 2023

    Iné zverejnenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  16. 18. 12. 2023

    Doplnenie súpisu všeobecnej podstaty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  17. 05. 12. 2023

    Súpis všeobecnej podstaty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  18. 22. 11. 2023

    Oznam o zvolaní schôdze veriteľov konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  19. 09. 10. 2023

    Výzva zahraničným veriteľom na prihlásenie pohľadávok konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  20. 09. 10. 2023

    Oznam o tom, kde a kedy možno nahliadať do spisu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

06

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

07

Prepojenia

08

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

09

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk
Obchodný vestníkObchodný vestníkPodmienky Obchodného vestníka povinná doložkajustice.gov.sk/ov

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

Tento profil cez API