Súhrn
- Vznik
- 08. 03. 201610 rokov 7 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 20 671 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- TA-EM, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 50213547
- daňové identifikačné číslo
- 2120221180
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2120221180
- Sídlo
- 481, 951 36 Lehota, Slovenská republika
- Územie
- Lehotaokres NitraNitriansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 08. 03. 2016
- V registri
- 10 rokov 7 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 40358/N - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 6839354
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 08. 03. 2016 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 08. 03. 2016 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 08. 03. 2016 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 08. 03. 2016 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 08. 03. 2016 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 08. 03. 2016 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 08. 03. 2016 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 08. 03. 2016 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 08. 03. 2016 | — |
| Reklamné a marketingové služby | 08. 03. 2016 | — |
| Prieskum trhu a verejnej mienky | 08. 03. 2016 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 08. 03. 2016 | — |
| Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 08. 03. 2016 | — |
| Polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín, písmomaliarstvo | 08. 03. 2016 | — |
| Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 08. 03. 2016 | — |
| Skladovanie a uskladňovanie | 08. 03. 2016 | — |
| Baliace činnosti a manipulácia s tovarom | 08. 03. 2016 | — |
| Vydavateľská činnosť | 08. 03. 2016 | — |
| Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 08. 03. 2016 | — |
| Administratívne služby | 08. 03. 2016 | — |
| Prevádzkovanie nákladnej cestnej dopravy | 22. 04. 2016 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2120221180 | 11. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 15. 04. 2016 |
| daňové identifikačné číslo | 2120221180 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 07. 2025 (rok porušenia 2024).
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 05. 11. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 05. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prehĺbila stratu na −27 192 € a znížila tržby o ▼68 % na 20,7 tisíc eur.
Tržby
20 671 €
▼ 67,7 %Výsledok hospodárenia
−27 192 €
▼ 30,6 %Aktíva
5 686 €
▼ 75,0 %Vlastné imanie
−190 128 €
▼ 16,7 %Zadlženosť
3 443,8 %
Hrubá marža
−129,9 %
Čistá marža
−131,5 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 39,4 tis. | 23 tis. | 47,2 tis. | 64,1 tis. | 20,7 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −46,6 tis. | −26 tis. | −4,5 tis. | −20,8 tis. | −27,2 tis. |
| Aktíva | 19,4 tis. | 4,3 tis. | 37,8 tis. | 22,7 tis. | 5,7 tis. |
| Vlastné imanie | −111,6 tis. | −137,6 tis. | −142,1 tis. | −162,9 tis. | −190,1 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 960 | 340 |
| Zadlženosť | 676,4 % | 3 296,8 % | 476,2 % | 817,2 % | 3 443,8 % |
aj 2016–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 20,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −27,2 tis.
- Aktíva
- 5,7 tis.
- Vlastné imanie
- −190,1 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 3 443,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 64,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −20,8 tis.
- Aktíva
- 22,7 tis.
- Vlastné imanie
- −162,9 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 817,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 47,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −4,5 tis.
- Aktíva
- 37,8 tis.
- Vlastné imanie
- −142,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 476,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 23 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −26 tis.
- Aktíva
- 4,3 tis.
- Vlastné imanie
- −137,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 3 296,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 39,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −46,6 tis.
- Aktíva
- 19,4 tis.
- Vlastné imanie
- −111,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 676,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2016–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 05. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.