prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

BOULING s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 50207253aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
04. 03. 201610 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
37 397 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
BOULING s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
50207253
daňové identifikačné číslo
2120221697
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Svrčinovec 1101, 02312 Svrčinovec, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
04. 03. 2016
V registri
10 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 65211/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
6637492
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien04. 03. 2016—
Prípravné práce k realizácii stavby04. 03. 2016—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov04. 03. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu04. 03. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby04. 03. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb04. 03. 2016—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)04. 03. 2016—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla04. 03. 2016—
Vykonávanie odťahovej služby04. 03. 2016—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností04. 03. 2016—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu04. 03. 2016—
Prenájom hnuteľných vecí04. 03. 2016—
Čistiace a upratovacie služby04. 03. 2016—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí04. 03. 2016—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120221697: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120221697Obdobia daňových registráciíDIČ 2120221697: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120221697Obdobia daňových registráciíDIČ 2120221697: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120221697
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212022169710. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 znížila stratu na −1 422 € a zvýšila tržby o ▲45 % na 37,4 tisíc eur.

Tržby

37 397 €

▲ 45,2 %

Výsledok hospodárenia

−1 422 €

▲ 52,5 %

Aktíva

36 983 €

▼ 16,2 %

Vlastné imanie

9 642 €

▼ 12,9 %

Zadlženosť

73,9 %

Hrubá marža

−3,8 %

Čistá marža

−3,8 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 46 884 €. 2019: tržby 60 291 €. 2020: tržby 26 334 €. 2021: tržby 25 758 €. 2022: tržby 37 397 €.100 tis.50 tis.046,9 tis.60,3 tis.26,3 tis.25,8 tis.37,4 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 46 884 €. 2019: tržby 60 291 €. 2020: tržby 26 334 €. 2021: tržby 25 758 €. 2022: tržby 37 397 €.100 tis.50 tis.046,9 tis.60,3 tis.26,3 tis.25,8 tis.37,4 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 46 884 €. 2019: tržby 60 291 €. 2020: tržby 26 334 €. 2021: tržby 25 758 €. 2022: tržby 37 397 €.100 tis.50 tis.0201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −14 697 €. 2019: výsledok hospodárenia 6 325 €. 2020: výsledok hospodárenia −3 094 €. 2021: výsledok hospodárenia −2 994 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 422 €.10 tis.0−20 tis.−14,7 tis.+6,3 tis.−3,1 tis.−3 tis.−1,4 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −14 697 €. 2019: výsledok hospodárenia 6 325 €. 2020: výsledok hospodárenia −3 094 €. 2021: výsledok hospodárenia −2 994 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 422 €.10 tis.0−20 tis.−14,7 tis.+6,3 tis.−3,1 tis.−3 tis.−1,4 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −14 697 €. 2019: výsledok hospodárenia 6 325 €. 2020: výsledok hospodárenia −3 094 €. 2021: výsledok hospodárenia −2 994 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 422 €.10 tis.0−20 tis.201820202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 17 707 €, vlastné imanie 10 828 €. 2019: aktíva 25 593 €, vlastné imanie 17 152 €. 2020: aktíva 49 553 €, vlastné imanie 14 058 €. 2021: aktíva 44 156 €, vlastné imanie 11 064 €. 2022: aktíva 36 983 €, vlastné imanie 9 642 €.50 tis.25 tis.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 17 707 €, vlastné imanie 10 828 €. 2019: aktíva 25 593 €, vlastné imanie 17 152 €. 2020: aktíva 49 553 €, vlastné imanie 14 058 €. 2021: aktíva 44 156 €, vlastné imanie 11 064 €. 2022: aktíva 36 983 €, vlastné imanie 9 642 €.50 tis.25 tis.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 17 707 €, vlastné imanie 10 828 €. 2019: aktíva 25 593 €, vlastné imanie 17 152 €. 2020: aktíva 49 553 €, vlastné imanie 14 058 €. 2021: aktíva 44 156 €, vlastné imanie 11 064 €. 2022: aktíva 36 983 €, vlastné imanie 9 642 €.50 tis.25 tis.020182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 516 €, finančné účty 15 191 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 520 €, finančné účty 8 073 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 29 502 €, finančné účty 20 051 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 631 €, finančné účty 29 525 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 400 €, finančné účty 30 583 €.50 tis.25 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 516 €, finančné účty 15 191 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 520 €, finančné účty 8 073 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 29 502 €, finančné účty 20 051 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 631 €, finančné účty 29 525 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 400 €, finančné účty 30 583 €.50 tis.25 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 516 €, finančné účty 15 191 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 520 €, finančné účty 8 073 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 29 502 €, finančné účty 20 051 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 631 €, finančné účty 29 525 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 400 €, finančné účty 30 583 €.50 tis.25 tis.020182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 10 828 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 879 €. 2019: vlastné imanie 17 152 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 8 441 €. 2020: vlastné imanie 14 058 €, dlhodobé záväzky 22 165 €, krátkodobé záväzky 13 330 €. 2021: vlastné imanie 11 064 €, dlhodobé záväzky 17 497 €, krátkodobé záväzky 15 595 €. 2022: vlastné imanie 9 642 €, dlhodobé záväzky 12 829 €, krátkodobé záväzky 14 512 €.50 tis.25 tis.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 10 828 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 879 €. 2019: vlastné imanie 17 152 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 8 441 €. 2020: vlastné imanie 14 058 €, dlhodobé záväzky 22 165 €, krátkodobé záväzky 13 330 €. 2021: vlastné imanie 11 064 €, dlhodobé záväzky 17 497 €, krátkodobé záväzky 15 595 €. 2022: vlastné imanie 9 642 €, dlhodobé záväzky 12 829 €, krátkodobé záväzky 14 512 €.50 tis.25 tis.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 10 828 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 879 €. 2019: vlastné imanie 17 152 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 8 441 €. 2020: vlastné imanie 14 058 €, dlhodobé záväzky 22 165 €, krátkodobé záväzky 13 330 €. 2021: vlastné imanie 11 064 €, dlhodobé záväzky 17 497 €, krátkodobé záväzky 15 595 €. 2022: vlastné imanie 9 642 €, dlhodobé záväzky 12 829 €, krátkodobé záväzky 14 512 €.50 tis.25 tis.020182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.1100000020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.1100000020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.1100000020182019202020212022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby46,9 tis.60,3 tis.26,3 tis.25,8 tis.37,4 tis.
Výsledok hospodárenia−14,7 tis.6,3 tis.−3,1 tis.−3 tis.−1,4 tis.
Aktíva17,7 tis.25,6 tis.49,6 tis.44,2 tis.37 tis.
Vlastné imanie10,8 tis.17,2 tis.14,1 tis.11,1 tis.9,6 tis.
Daň z príjmu00000
Zadlženosť38,8 %33,0 %71,6 %74,9 %73,9 %

aj 03/2016 — 12/2016–2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
37,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,4 tis.
Aktíva
37 tis.
Vlastné imanie
9,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
73,9 %

2021

Tržby
25,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−3 tis.
Aktíva
44,2 tis.
Vlastné imanie
11,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
74,9 %

2020

Tržby
26,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−3,1 tis.
Aktíva
49,6 tis.
Vlastné imanie
14,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
71,6 %

2019

Tržby
60,3 tis.
Výsledok hospodárenia
6,3 tis.
Aktíva
25,6 tis.
Vlastné imanie
17,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
33,0 %

2018

Tržby
46,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−14,7 tis.
Aktíva
17,7 tis.
Vlastné imanie
10,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
38,8 %

aj 03/2016 — 12/2016–2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API