Súhrn
- Vznik
- 10. 03. 201610 rokov 7 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
- Tržby
- 140 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- M.H.G.P., s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 50202090
- daňové identifikačné číslo
- 2120220828
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2120220828
- Sídlo
- Sv. Ladislava 925/3, 95115 Mojmírovce, Slovenská republika
- Územie
- Mojmírovceokres NitraNitriansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 10. 03. 2016
- V registri
- 10 rokov 7 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 40378/N - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 6853090
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 10. 03. 2016 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 10. 03. 2016 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 10. 03. 2016 | — |
| Vydavateľská činnosť | 10. 03. 2016 | — |
| Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 10. 03. 2016 | — |
| Reklamné a marketingové služby | 10. 03. 2016 | — |
| Výkon činnosti autorizovaného architekta podľa § 4 zákona č. 138/1992 Zb. o autorizovaných architektoch a autorizovaných stavebných inžinieroch v znení neskorších predpisov | 15. 03. 2017 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2120220828 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 06. 2017 |
| daňové identifikačné číslo | 2120220828 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 03. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prepadlo do straty −1 672 € a znížila tržby o ▼99 % na 140 €.
Tržby
140 €
▼ 99,3 %Výsledok hospodárenia
−1 672 €
▼ 301,7 %Aktíva
32 844 €
▼ 4,6 %Vlastné imanie
32 175 €
▼ 4,9 %Zadlženosť
2,0 %
Hrubá marža
−951,4 %
Čistá marža
−1 194,3 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 12,1 tis. | 40,7 tis. | 58 tis. | 19,8 tis. | 140 |
| Výsledok hospodárenia | 1,6 tis. | 12,7 tis. | 10,9 tis. | 829 | −1,7 tis. |
| Aktíva | 9,7 tis. | 24,7 tis. | 52,7 tis. | 34,4 tis. | 32,8 tis. |
| Vlastné imanie | 9,4 tis. | 22,1 tis. | 33 tis. | 33,8 tis. | 32,2 tis. |
| Daň z príjmu | 80 | 2,3 tis. | 3,1 tis. | 343 | 340 |
| Zadlženosť | 3,6 % | 10,5 % | 37,4 % | 1,7 % | 2,0 % |
aj 03/2016 — 12/2016–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 140
- Výsledok hospodárenia
- −1,7 tis.
- Aktíva
- 32,8 tis.
- Vlastné imanie
- 32,2 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 2,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 19,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 829
- Aktíva
- 34,4 tis.
- Vlastné imanie
- 33,8 tis.
- Daň z príjmu
- 343
- Zadlženosť
- 1,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 58 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 10,9 tis.
- Aktíva
- 52,7 tis.
- Vlastné imanie
- 33 tis.
- Daň z príjmu
- 3,1 tis.
- Zadlženosť
- 37,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 40,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 12,7 tis.
- Aktíva
- 24,7 tis.
- Vlastné imanie
- 22,1 tis.
- Daň z príjmu
- 2,3 tis.
- Zadlženosť
- 10,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 12,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,6 tis.
- Aktíva
- 9,7 tis.
- Vlastné imanie
- 9,4 tis.
- Daň z príjmu
- 80
- Zadlženosť
- 3,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 03/2016 — 12/2016–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.