prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

Rekonstav A-Z s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 50201468aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
17. 03. 201610 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 30. 09. 2026
Tržby
378 992 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Rekonstav A-Z s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
50201468
daňové identifikačné číslo
2120238758
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120238758
Sídlo
Klížske Hradište 216, 958 45 Veľký Klíž, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
17. 03. 2016
V registri
10 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 32815/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
6879261
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov17. 03. 2016—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)17. 03. 2016—
podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom01. 06. 2023—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien16. 05. 2024—
Prípravné práce k relizácii stavby16. 05. 2024—
Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy16. 05. 2024—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby16. 05. 2024—
Čistiace a upratovacie služby16. 05. 2024—
Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy16. 05. 2024—
Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - plynových Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - tlakových19. 11. 2024—
Vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo19. 11. 2024—
Výkon činnosti stavbyvedúceho19. 11. 2024—
Výroba počítačových, elektronických, optických výrobkov a elektrických zariadení a súčiastok19. 11. 2024—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla19. 11. 2024—
Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave19. 11. 2024—
Verejné obstarávanie19. 11. 2024—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov19. 11. 2024—
Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky19. 11. 2024—
Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí19. 11. 2024—
Činnosti na úseku požiarnej ochrany v rozsahu servis, oprava, kontrola, plnenie hasiacich prístrojov, požiarnych/požiarnotechnických zariadení19. 11. 2024—
Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť19. 11. 2024—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 15. 07. 2022
Oprávnená osoba
ŠOŠKA LEGAL s. r. o. · od 10. 07. 2025

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120238758: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120238758: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120238758IČ DPH SK2120238758Obdobia daňových registráciíDIČ 2120238758: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120238758: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120238758IČ DPH SK2120238758Obdobia daňových registráciíDIČ 2120238758: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120238758: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120238758IČ DPH SK2120238758
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212023875811. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 10. 2016
daňové identifikačné číslo212023875810. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 30. 09. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼6 % na 8 592 € a zvýšila tržby o ▲6 % na 379 tisíc eur.

Tržby

378 992 €

▲ 5,9 %

Výsledok hospodárenia

8 592 €

▼ 5,6 %

Aktíva

207 791 €

▲ 89,5 %

Vlastné imanie

28 426 €

▲ 43,3 %

Zadlženosť

86,3 %

Hrubá marža

2,9 %

Čistá marža

2,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 97 625 €. 2022: tržby 65 045 €. 2023: tržby 279 576 €. 2024: tržby 357 804 €. 2025: tržby 378 992 €.500 tis.250 tis.097,6 tis.65 tis.279,6 tis.357,8 tis.379 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 97 625 €. 2022: tržby 65 045 €. 2023: tržby 279 576 €. 2024: tržby 357 804 €. 2025: tržby 378 992 €.500 tis.250 tis.097,6 tis.65 tis.279,6 tis.357,8 tis.379 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 97 625 €. 2022: tržby 65 045 €. 2023: tržby 279 576 €. 2024: tržby 357 804 €. 2025: tržby 378 992 €.500 tis.250 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 8 644 €. 2022: výsledok hospodárenia 7 723 €. 2023: výsledok hospodárenia 6 741 €. 2024: výsledok hospodárenia 9 099 €. 2025: výsledok hospodárenia 8 592 €.10 tis.5 tis.0+8,6 tis.+7,7 tis.+6,7 tis.+9,1 tis.+8,6 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 8 644 €. 2022: výsledok hospodárenia 7 723 €. 2023: výsledok hospodárenia 6 741 €. 2024: výsledok hospodárenia 9 099 €. 2025: výsledok hospodárenia 8 592 €.10 tis.5 tis.0+8,6 tis.+7,7 tis.+6,7 tis.+9,1 tis.+8,6 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 8 644 €. 2022: výsledok hospodárenia 7 723 €. 2023: výsledok hospodárenia 6 741 €. 2024: výsledok hospodárenia 9 099 €. 2025: výsledok hospodárenia 8 592 €.10 tis.5 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 35 390 €, vlastné imanie 26 270 €. 2022: aktíva 39 787 €, vlastné imanie 33 994 €. 2023: aktíva 89 658 €, vlastné imanie 40 735 €. 2024: aktíva 109 672 €, vlastné imanie 19 833 €. 2025: aktíva 207 791 €, vlastné imanie 28 426 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 35 390 €, vlastné imanie 26 270 €. 2022: aktíva 39 787 €, vlastné imanie 33 994 €. 2023: aktíva 89 658 €, vlastné imanie 40 735 €. 2024: aktíva 109 672 €, vlastné imanie 19 833 €. 2025: aktíva 207 791 €, vlastné imanie 28 426 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 35 390 €, vlastné imanie 26 270 €. 2022: aktíva 39 787 €, vlastné imanie 33 994 €. 2023: aktíva 89 658 €, vlastné imanie 40 735 €. 2024: aktíva 109 672 €, vlastné imanie 19 833 €. 2025: aktíva 207 791 €, vlastné imanie 28 426 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 9 018 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 415 €, finančné účty 24 957 €. 2022: dlhodobý majetok 9 018 €, zásoby 15 000 €, pohľadávky 1 380 €, finančné účty 14 389 €. 2023: dlhodobý majetok 14 565 €, zásoby 2 712 €, pohľadávky 5 770 €, finančné účty 66 611 €. 2024: dlhodobý majetok 1 546 €, zásoby 1 €, pohľadávky 39 641 €, finančné účty 68 484 €. 2025: dlhodobý majetok 137 €, zásoby 1 €, pohľadávky 45 565 €, finančné účty 162 088 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 9 018 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 415 €, finančné účty 24 957 €. 2022: dlhodobý majetok 9 018 €, zásoby 15 000 €, pohľadávky 1 380 €, finančné účty 14 389 €. 2023: dlhodobý majetok 14 565 €, zásoby 2 712 €, pohľadávky 5 770 €, finančné účty 66 611 €. 2024: dlhodobý majetok 1 546 €, zásoby 1 €, pohľadávky 39 641 €, finančné účty 68 484 €. 2025: dlhodobý majetok 137 €, zásoby 1 €, pohľadávky 45 565 €, finančné účty 162 088 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 9 018 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 415 €, finančné účty 24 957 €. 2022: dlhodobý majetok 9 018 €, zásoby 15 000 €, pohľadávky 1 380 €, finančné účty 14 389 €. 2023: dlhodobý majetok 14 565 €, zásoby 2 712 €, pohľadávky 5 770 €, finančné účty 66 611 €. 2024: dlhodobý majetok 1 546 €, zásoby 1 €, pohľadávky 39 641 €, finančné účty 68 484 €. 2025: dlhodobý majetok 137 €, zásoby 1 €, pohľadávky 45 565 €, finančné účty 162 088 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 26 270 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 9 120 €. 2022: vlastné imanie 33 994 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 793 €. 2023: vlastné imanie 40 735 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 48 923 €. 2024: vlastné imanie 19 833 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 89 839 €. 2025: vlastné imanie 28 426 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 179 365 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 26 270 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 9 120 €. 2022: vlastné imanie 33 994 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 793 €. 2023: vlastné imanie 40 735 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 48 923 €. 2024: vlastné imanie 19 833 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 89 839 €. 2025: vlastné imanie 28 426 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 179 365 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 26 270 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 9 120 €. 2022: vlastné imanie 33 994 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 793 €. 2023: vlastné imanie 40 735 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 48 923 €. 2024: vlastné imanie 19 833 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 89 839 €. 2025: vlastné imanie 28 426 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 179 365 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 657 €. 2022: daň z príjmu 2 062 €. 2023: daň z príjmu 1 943 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 2 423 €.2,5 tis.1,3 tis.06572,1 tis.1,9 tis.1,9 tis.2,4 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 657 €. 2022: daň z príjmu 2 062 €. 2023: daň z príjmu 1 943 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 2 423 €.2,5 tis.1,3 tis.06572,1 tis.1,9 tis.1,9 tis.2,4 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 657 €. 2022: daň z príjmu 2 062 €. 2023: daň z príjmu 1 943 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 2 423 €.2,5 tis.1,3 tis.0657202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby97,6 tis.65 tis.279,6 tis.357,8 tis.379 tis.
Výsledok hospodárenia8,6 tis.7,7 tis.6,7 tis.9,1 tis.8,6 tis.
Aktíva35,4 tis.39,8 tis.89,7 tis.109,7 tis.207,8 tis.
Vlastné imanie26,3 tis.34 tis.40,7 tis.19,8 tis.28,4 tis.
Daň z príjmu6572,1 tis.1,9 tis.1,9 tis.2,4 tis.
Zadlženosť25,8 %14,6 %54,6 %81,9 %86,3 %

aj 2016–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
379 tis.
Výsledok hospodárenia
8,6 tis.
Aktíva
207,8 tis.
Vlastné imanie
28,4 tis.
Daň z príjmu
2,4 tis.
Zadlženosť
86,3 %

2024

Tržby
357,8 tis.
Výsledok hospodárenia
9,1 tis.
Aktíva
109,7 tis.
Vlastné imanie
19,8 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
81,9 %

2023

Tržby
279,6 tis.
Výsledok hospodárenia
6,7 tis.
Aktíva
89,7 tis.
Vlastné imanie
40,7 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
54,6 %

2022

Tržby
65 tis.
Výsledok hospodárenia
7,7 tis.
Aktíva
39,8 tis.
Vlastné imanie
34 tis.
Daň z príjmu
2,1 tis.
Zadlženosť
14,6 %

2021

Tržby
97,6 tis.
Výsledok hospodárenia
8,6 tis.
Aktíva
35,4 tis.
Vlastné imanie
26,3 tis.
Daň z príjmu
657
Zadlženosť
25,8 %

aj 2016–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API