prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

RAVA Slovakia, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 50201085aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
01. 03. 201610 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
252 937 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
RAVA Slovakia, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
50201085
daňové identifikačné číslo
2120211907
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120211907
Sídlo
442, 95121 Rišňovce, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
01. 03. 2016
V registri
10 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 64175/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
6582326
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu01. 03. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb01. 03. 2016—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)01. 03. 2016—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien01. 03. 2016—
Prípravné práce k realizácii stavby01. 03. 2016—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov01. 03. 2016—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom01. 03. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby01. 03. 2016—
Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení01. 03. 2016—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla01. 03. 2016—
Sťahovacie služby01. 03. 2016—
Skladovanie a uskladňovanie01. 03. 2016—
Baliace činnosti, manipulácia s tovarom01. 03. 2016—
Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok01. 03. 2016—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu01. 03. 2016—
Prevádzkovanie výdajne stravy01. 03. 2016—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach01. 03. 2016—
Počítačové služby01. 03. 2016—
Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov01. 03. 2016—
Finančný lízing01. 03. 2016—
Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt01. 03. 2016—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí01. 03. 2016—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom01. 03. 2016—
Vedenie účtovníctva01. 03. 2016—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov01. 03. 2016—
Čistiace a upratovacie služby01. 03. 2016—
Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly01. 03. 2016—
Reklamné a marketingové služby01. 03. 2016—
Prenájom hnuteľných vecí01. 03. 2016—
Medzinárodná preprava tovaru po ceste v prenájme alebo za úhradu01. 04. 2025—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120211907: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120211907: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120211907IČ DPH SK2120211907Obdobia daňových registráciíDIČ 2120211907: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120211907: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120211907IČ DPH SK2120211907Obdobia daňových registráciíDIČ 2120211907: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120211907: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120211907IČ DPH SK2120211907
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212021190711. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 09. 2021
daňové identifikačné číslo212021190710. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila stratu na −11 993 € a zvýšila tržby o ▲19 % na 252,9 tisíc eur.

Tržby

252 937 €

▲ 19,4 %

Výsledok hospodárenia

−11 993 €

▲ 56,3 %

Aktíva

105 470 €

▲ 100,4 %

Vlastné imanie

585 €

▼ 95,3 %

Zadlženosť

99,4 %

Hrubá marža

−4,0 %

Čistá marža

−4,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 105 985 €. 2022: tržby 186 213 €. 2023: tržby 229 995 €. 2024: tržby 211 870 €. 2025: tržby 252 937 €.500 tis.250 tis.0106 tis.186,2 tis.230 tis.211,9 tis.252,9 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 105 985 €. 2022: tržby 186 213 €. 2023: tržby 229 995 €. 2024: tržby 211 870 €. 2025: tržby 252 937 €.500 tis.250 tis.0106 tis.186,2 tis.230 tis.211,9 tis.252,9 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 105 985 €. 2022: tržby 186 213 €. 2023: tržby 229 995 €. 2024: tržby 211 870 €. 2025: tržby 252 937 €.500 tis.250 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 1 741 €. 2022: výsledok hospodárenia −17 638 €. 2023: výsledok hospodárenia −15 592 €. 2024: výsledok hospodárenia −27 422 €. 2025: výsledok hospodárenia −11 993 €.2 tis.0−50 tis.+1,7 tis.−17,6 tis.−15,6 tis.−27,4 tis.−12 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 1 741 €. 2022: výsledok hospodárenia −17 638 €. 2023: výsledok hospodárenia −15 592 €. 2024: výsledok hospodárenia −27 422 €. 2025: výsledok hospodárenia −11 993 €.2 tis.0−50 tis.+1,7 tis.−17,6 tis.−15,6 tis.−27,4 tis.−12 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 1 741 €. 2022: výsledok hospodárenia −17 638 €. 2023: výsledok hospodárenia −15 592 €. 2024: výsledok hospodárenia −27 422 €. 2025: výsledok hospodárenia −11 993 €.2 tis.0−50 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 25 549 €, vlastné imanie 5 774 €. 2022: aktíva 27 553 €, vlastné imanie −11 864 €. 2023: aktíva 55 839 €, vlastné imanie −27 456 €. 2024: aktíva 52 618 €, vlastné imanie 12 578 €. 2025: aktíva 105 470 €, vlastné imanie 585 €.200 tis.0−50 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 25 549 €, vlastné imanie 5 774 €. 2022: aktíva 27 553 €, vlastné imanie −11 864 €. 2023: aktíva 55 839 €, vlastné imanie −27 456 €. 2024: aktíva 52 618 €, vlastné imanie 12 578 €. 2025: aktíva 105 470 €, vlastné imanie 585 €.200 tis.0−50 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 25 549 €, vlastné imanie 5 774 €. 2022: aktíva 27 553 €, vlastné imanie −11 864 €. 2023: aktíva 55 839 €, vlastné imanie −27 456 €. 2024: aktíva 52 618 €, vlastné imanie 12 578 €. 2025: aktíva 105 470 €, vlastné imanie 585 €.200 tis.0−50 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 11 728 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 301 €, finančné účty 1 520 €. 2022: dlhodobý majetok 11 728 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 561 €, finančné účty 1 264 €. 2023: dlhodobý majetok 11 728 €, zásoby 20 173 €, pohľadávky 21 680 €, finančné účty 2 258 €. 2024: dlhodobý majetok 28 116 €, zásoby 0 €, pohľadávky 21 369 €, finančné účty 3 133 €. 2025: dlhodobý majetok 95 444 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 303 €, finančné účty 3 723 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 11 728 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 301 €, finančné účty 1 520 €. 2022: dlhodobý majetok 11 728 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 561 €, finančné účty 1 264 €. 2023: dlhodobý majetok 11 728 €, zásoby 20 173 €, pohľadávky 21 680 €, finančné účty 2 258 €. 2024: dlhodobý majetok 28 116 €, zásoby 0 €, pohľadávky 21 369 €, finančné účty 3 133 €. 2025: dlhodobý majetok 95 444 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 303 €, finančné účty 3 723 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 11 728 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 301 €, finančné účty 1 520 €. 2022: dlhodobý majetok 11 728 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 561 €, finančné účty 1 264 €. 2023: dlhodobý majetok 11 728 €, zásoby 20 173 €, pohľadávky 21 680 €, finančné účty 2 258 €. 2024: dlhodobý majetok 28 116 €, zásoby 0 €, pohľadávky 21 369 €, finančné účty 3 133 €. 2025: dlhodobý majetok 95 444 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 303 €, finančné účty 3 723 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 5 774 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 19 775 €. 2022: vlastné imanie −11 864 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 39 417 €. 2023: vlastné imanie −27 456 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 83 295 €. 2024: vlastné imanie 12 578 €, dlhodobé záväzky 9 913 €, krátkodobé záväzky 30 127 €. 2025: vlastné imanie 585 €, dlhodobé záväzky 19 367 €, krátkodobé záväzky 85 518 €.200 tis.0−50 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 5 774 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 19 775 €. 2022: vlastné imanie −11 864 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 39 417 €. 2023: vlastné imanie −27 456 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 83 295 €. 2024: vlastné imanie 12 578 €, dlhodobé záväzky 9 913 €, krátkodobé záväzky 30 127 €. 2025: vlastné imanie 585 €, dlhodobé záväzky 19 367 €, krátkodobé záväzky 85 518 €.200 tis.0−50 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 5 774 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 19 775 €. 2022: vlastné imanie −11 864 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 39 417 €. 2023: vlastné imanie −27 456 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 83 295 €. 2024: vlastné imanie 12 578 €, dlhodobé záväzky 9 913 €, krátkodobé záväzky 30 127 €. 2025: vlastné imanie 585 €, dlhodobé záväzky 19 367 €, krátkodobé záväzky 85 518 €.200 tis.0−50 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 334 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 1 920 €.2 tis.1 tis.0334001,9 tis.1,9 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 334 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 1 920 €.2 tis.1 tis.0334001,9 tis.1,9 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 334 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 1 920 €.2 tis.1 tis.03340202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby106 tis.186,2 tis.230 tis.211,9 tis.252,9 tis.
Výsledok hospodárenia1,7 tis.−17,6 tis.−15,6 tis.−27,4 tis.−12 tis.
Aktíva25,5 tis.27,6 tis.55,8 tis.52,6 tis.105,5 tis.
Vlastné imanie5,8 tis.−11,9 tis.−27,5 tis.12,6 tis.585
Daň z príjmu334001,9 tis.1,9 tis.
Zadlženosť77,4 %143,1 %149,2 %76,1 %99,4 %

aj 2016–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
252,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−12 tis.
Aktíva
105,5 tis.
Vlastné imanie
585
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
99,4 %

2024

Tržby
211,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−27,4 tis.
Aktíva
52,6 tis.
Vlastné imanie
12,6 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
76,1 %

2023

Tržby
230 tis.
Výsledok hospodárenia
−15,6 tis.
Aktíva
55,8 tis.
Vlastné imanie
−27,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
149,2 %

2022

Tržby
186,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−17,6 tis.
Aktíva
27,6 tis.
Vlastné imanie
−11,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
143,1 %

2021

Tržby
106 tis.
Výsledok hospodárenia
1,7 tis.
Aktíva
25,5 tis.
Vlastné imanie
5,8 tis.
Daň z príjmu
334
Zadlženosť
77,4 %

aj 2016–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

Tento profil cez API