Súhrn
- Vznik
- 23. 02. 201610 rokov 8 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2020
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- NORTH STAR INVESTMENT s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 50193660
- daňové identifikačné číslo
- 2120208464
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Ing. Štefana Višňovského 211/6, 969 01 Banská Štiavnica, Slovenská republika
- Územie
- Banská Štiavnicaokres Banská ŠtiavnicaBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 23. 02. 2016
- V registri
- 10 rokov 8 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 29324/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 6558004
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 23. 02. 2016 | — |
| spracovanie a konzervovanie, zemiakov, ovocia a zeleniny | 23. 02. 2016 | — |
| výroba hotových jedál a polotovarov priemyselným spôsobom (konzervovanie) | 23. 02. 2016 | — |
| poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 23. 02. 2016 | — |
| poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach | 23. 02. 2016 | — |
| baliace činnosti, manipulácia s tovarom | 23. 02. 2016 | — |
| výroba strojov pre potravinárstvo | 23. 02. 2016 | — |
| výroba chladiacich, ventilačných a filtračných zariadení | 23. 02. 2016 | — |
| reklamné a marketingové služby | 23. 02. 2016 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 23. 02. 2016 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 23. 02. 2016 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 23. 02. 2016 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 23. 02. 2016 | — |
| administratívne služby | 23. 02. 2016 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 23. 02. 2016 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2120208464 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2020 znížila zisk o ▼98 % na 595 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.
Tržby
0 €
▼ 100,0 %Výsledok hospodárenia
595 €
▼ 97,7 %Aktíva
60 510 €
▼ 9,4 %Vlastné imanie
60 405 €
▲ 1,0 %Zadlženosť
0,2 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 02/2016 — 12/2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 34,7 tis. | 2,3 tis. | 2,5 tis. | 33,6 tis. | 0 |
| Výsledok hospodárenia | 25 tis. | 1,8 tis. | 1,9 tis. | 26,1 tis. | 595 |
| Aktíva | 37 tis. | 32,3 tis. | 34,2 tis. | 66,8 tis. | 60,5 tis. |
| Vlastné imanie | 30 tis. | 31,8 tis. | 33,7 tis. | 59,8 tis. | 60,4 tis. |
| Daň z príjmu | 7,1 tis. | 480 | 494 | 7 tis. | 105 |
| Zadlženosť | 19,0 % | 1,5 % | 1,4 % | 10,4 % | 0,2 % |
2020
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 595
- Aktíva
- 60,5 tis.
- Vlastné imanie
- 60,4 tis.
- Daň z príjmu
- 105
- Zadlženosť
- 0,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 33,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 26,1 tis.
- Aktíva
- 66,8 tis.
- Vlastné imanie
- 59,8 tis.
- Daň z príjmu
- 7 tis.
- Zadlženosť
- 10,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 2,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,9 tis.
- Aktíva
- 34,2 tis.
- Vlastné imanie
- 33,7 tis.
- Daň z príjmu
- 494
- Zadlženosť
- 1,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 2,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,8 tis.
- Aktíva
- 32,3 tis.
- Vlastné imanie
- 31,8 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 1,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
02/2016 — 12/2016
- Tržby
- 34,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 25 tis.
- Aktíva
- 37 tis.
- Vlastné imanie
- 30 tis.
- Daň z príjmu
- 7,1 tis.
- Zadlženosť
- 19,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.