prezri.sk

platné k 02. 11. 2026

BETTER LIVING s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 50174835aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
10. 02. 201610 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2019

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
BETTER LIVING s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
50174835
daňové identifikačné číslo
2120217253
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
602, 92584 Vlčany, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
10. 02. 2016
V registri
10 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 37060/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
6529759
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)10. 02. 2016—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien10. 02. 2016—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov10. 02. 2016—
Vyučovanie v odbore cudzích jazykov: anglický jazyk10. 02. 2016—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120217253: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120217253Obdobia daňových registráciíDIČ 2120217253: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120217253Obdobia daňových registráciíDIČ 2120217253: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120217253
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212021725310. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2019 znížila stratu na −101 € a bez tržieb.

Tržby

0 €

Výsledok hospodárenia

−101 €

▲ 32,2 %

Aktíva

18 715 €

▼ 0,5 %

Vlastné imanie

18 715 €

▼ 0,5 %

Zadlženosť

0,0 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2016: údaj neuvedený. 2017: tržby 65 000 €. 2018: tržby 0 €. 2019: tržby 0 €.100 tis.50 tis.065 tis.002016201720182019Tržby2016: údaj neuvedený. 2017: tržby 65 000 €. 2018: tržby 0 €. 2019: tržby 0 €.100 tis.50 tis.065 tis.002016201720182019Tržby2016: údaj neuvedený. 2017: tržby 65 000 €. 2018: tržby 0 €. 2019: tržby 0 €.100 tis.50 tis.0020172019

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2016: údaj neuvedený. 2017: výsledok hospodárenia 13 965 €. 2018: výsledok hospodárenia −149 €. 2019: výsledok hospodárenia −101 €.20 tis.0−200+14 tis.−149−1012016201720182019Výsledok hospodárenia2016: údaj neuvedený. 2017: výsledok hospodárenia 13 965 €. 2018: výsledok hospodárenia −149 €. 2019: výsledok hospodárenia −101 €.20 tis.0−200+14 tis.−149−1012016201720182019Výsledok hospodárenia2016: údaj neuvedený. 2017: výsledok hospodárenia 13 965 €. 2018: výsledok hospodárenia −149 €. 2019: výsledok hospodárenia −101 €.20 tis.0−200−10120172019

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 47 000 €, vlastné imanie 5 000 €. 2017: aktíva 22 677 €, vlastné imanie 18 965 €. 2018: aktíva 18 816 €, vlastné imanie 18 816 €. 2019: aktíva 18 715 €, vlastné imanie 18 715 €.50 tis.25 tis.02016201720182019Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 47 000 €, vlastné imanie 5 000 €. 2017: aktíva 22 677 €, vlastné imanie 18 965 €. 2018: aktíva 18 816 €, vlastné imanie 18 816 €. 2019: aktíva 18 715 €, vlastné imanie 18 715 €.50 tis.25 tis.02016201720182019Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 47 000 €, vlastné imanie 5 000 €. 2017: aktíva 22 677 €, vlastné imanie 18 965 €. 2018: aktíva 18 816 €, vlastné imanie 18 816 €. 2019: aktíva 18 715 €, vlastné imanie 18 715 €.50 tis.25 tis.02016201720182019

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 44 836 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 2 164 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 22 677 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 132 €, finančné účty 18 684 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 132 €, finančné účty 18 583 €.50 tis.25 tis.02016201720182019Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 44 836 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 2 164 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 22 677 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 132 €, finančné účty 18 684 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 132 €, finančné účty 18 583 €.50 tis.25 tis.02016201720182019Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 44 836 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 2 164 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 22 677 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 132 €, finančné účty 18 684 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 132 €, finančné účty 18 583 €.50 tis.25 tis.02016201720182019
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 5 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 42 000 €. 2017: vlastné imanie 18 965 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 712 €. 2018: vlastné imanie 18 816 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2019: vlastné imanie 18 715 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.50 tis.25 tis.02016201720182019Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 5 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 42 000 €. 2017: vlastné imanie 18 965 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 712 €. 2018: vlastné imanie 18 816 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2019: vlastné imanie 18 715 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.50 tis.25 tis.02016201720182019Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 5 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 42 000 €. 2017: vlastné imanie 18 965 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 712 €. 2018: vlastné imanie 18 816 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2019: vlastné imanie 18 715 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.50 tis.25 tis.02016201720182019
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2016: údaj neuvedený. 2017: daň z príjmu 3 712 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.03,7 tis.002016201720182019Daň z príjmu2016: údaj neuvedený. 2017: daň z príjmu 3 712 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.03,7 tis.002016201720182019Daň z príjmu2016: údaj neuvedený. 2017: daň z príjmu 3 712 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.0020172019
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok
Tržby—65 tis.00
Výsledok hospodárenia—14 tis.−149−101
Aktíva47 tis.22,7 tis.18,8 tis.18,7 tis.
Vlastné imanie5 tis.19 tis.18,8 tis.18,7 tis.
Daň z príjmu—3,7 tis.00
Zadlženosť89,4 %16,4 %0,0 %0,0 %

2019

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−101
Aktíva
18,7 tis.
Vlastné imanie
18,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,0 %

2018

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−149
Aktíva
18,8 tis.
Vlastné imanie
18,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,0 %

2017

Tržby
65 tis.
Výsledok hospodárenia
14 tis.
Aktíva
22,7 tis.
Vlastné imanie
19 tis.
Daň z príjmu
3,7 tis.
Zadlženosť
16,4 %

2016

Tržby
—
Výsledok hospodárenia
—
Aktíva
47 tis.
Vlastné imanie
5 tis.
Daň z príjmu
—
Zadlženosť
89,4 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 02. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API